reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Truskawka &&&&& i dużo zdrówka dla Lilki. Jak ty się czujesz?

I mamy pierwsze lipcowe maleństwo

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczynki, dawno nie pisałam a teraz ciężko nadrobić tyle się dzieje! [emoji5]

Anita mam to samo ze szpitalem. Niby jeszcze przed ciążą wiedziałam że jak coś to tam, ale teraz im bliżej boję się że mnie odeślą i sie zastanawiam czy nie lepiej jechać tam, gdzie tego nie zrobią [emoji53]

Mój dostał szlaban na alko jakoś w maju jak mi mała stanęła w poprzek i ani się ruszyć nie mogłam ani oddychać nie wiedziałam co się dzieje wtedy - to mu powiedziałam, że chcę żeby był dyspozycyjny. Od wtedy pije codziennie ale bezalkoholowe [emoji12](a normalnego by tak często nie pił[emoji38])

Co do spania na lewym boku - ja tak już całą ciążę a jak ostatnio chciałam na prawym się położyć to tylko cierpiałam bo brzusio mnie ciągnął i bolało. To samo na plecach więc nie mam wyjścia.

Truskawka kciuki mocno mocno zaciśnięte. Dużo zdrowia!

Misia powodzenia [emoji110]️

Ja od wczoraj nie mogę chodzić tak mnie krocze boli! Pech chciał, że wczoraj byliśmy w ikei a ja lezę jak słoń! Musiało to komicznie wyglądać, bo do tej pory byłam bardzo ruchliwa a ciąża pomimo sporego brzucha bezobjawowa.

Aha Katja - przecudowne te zdjęcia [emoji7]

Trochę się działo więc na szybko Was nadrabiałam wiec powodzenia dla wszystkich rozpakowujących się(zgodnie z terminem i na życzenie;) i najlepszości dla tych już szczęśliwie rozpakowanych [emoji7] ja idę jeść śniadanie i wracam się położyć bo ból doskwiera




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Truskawka ogromne gratulacje- o ile sie mie mule to nasza pierwsza lipcowa lipcówka!!!
Duzo zdrowka dla Ciebie zebys szybko doszla do siebie po cc i jeszcze więcej dla córci- kciuki mocno zacisniete!!!

Aga km-tydzień po porodzie do centrum z niemowlakiem to jest dla mnie wiekszy hardkor(nie wiadomo ile kichajacych i kaszlacych tam spotkacie). Chyba bym wolała jechac teraz.

Tea duzo zdrowka dla Was i oby szybko wam przeszlo!

Misia to juz dzisiaj będziesz tulila swoj skarb?! Trzymam kciuki żeby wszystko poszlo dobrze.
 
Witajcie

Truskawka serdeczne gratulacje i duzo zdrowka dla kruszynki..3mam za was mocno kciuki..

Tea zdrowka dla calej rodziny..

Misia dzis postanowili wywolywac porod? Czy dalej do konca niewiadomo?

Aim ja tez niezabieram sie za przyspieszanie..wydaje mi sie ze to bardziej dziala na wyobraznie..aczkolwiek stymulacja sutkow pewnie cos dziala ale w fazie kiedy sie juz cos zaczyna..takie moje zdanie..W koncu kazda z was urodzi..Oczywiscie nieneguje tych ktore stosują te wszystkie rzeczy..Jesli to w jakis sposob pomaga czy motywuje dlaczego nie..

Karuzela jak sie czujesz?

Aha fajnie ze udalo sie zdrzemnąc I zjesc porządnie..zycze by kazdego dnia bylo tylko lepiej..

Aha maz Chyba ma racje..nie ma co ryzykowac dalekich podrozy

Pumelova jak masz tyle fotek malej to wrzuc jakies na zamknietą grupe..oczywiscie reszta mam tez..Lubie oglądac wasze malenstwa..zastanawiam sie jak ten moj brzdac wyglada.. :)

Ja od kilku dni mam mdlosci..po czym jak zlapie mnie glod to zjadlabym wszystko.. ;)

U nas tez wczoraj pizza byla :) Moj chlop robi przepyszne pizze I wczoraj zrobil mmm :) Niemusze mowic jak kuchnia wyglądala ;)

Wszystkim zycze milego dnia :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny może zadam glupie i niedyskretne pytanie, ale czy wy też macie tak duzo wydzieliny w kolorze jasno żółtym?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam baardzo duzo.. wkładkę moge zmieniać co chwile a mimo np wydzieliny na wkładce + zrobienia siusiu przy wycieraniu na papierze nadal widze ta maź.. produkuje ją litrami [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Leżę koło porodowki i właśnie się urodziło 2 chłopców w dwóch osobnych salach bo słyszę jak płaczą. I się wzruszam[emoji16] swoją drogą obie laseczki poszły na porodowke o 7:30 a w szpitalu były o 7. Serio urodzenie drugiego dziecka idzie tak szybko?:D

Alex jak będę miała jakąś fotkę w ubraniu normalnym bo te szpitalne są przykre :D

Oliweczkaa może to czop? Albo Ci się wody sacza?

Edit: one jednak nie urodziły, jeszcze krzyczą :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry