reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Truskawka gratuluje [emoji18]
Kciuki za Lili zacisniete [emoji110][emoji110] duzovzdrowka dla Was.

Ja dzis wychodze do domu. Mam obserwowac i jak cos to wracac.
W srode mam wizyte u swojego gina to zobacze co on zadecyduje.

Co do przyspieszania porodu to ja nie mam na to parcia. Chce zeby Szymus przyszedl w swoim czasie caly i zdrowy [emoji18]

Alex ja tez mam mdlosci i od kilku dni niewiele rzeczy mi smakuje.

Misia [emoji110][emoji110][emoji110]

 
reklama
Pumelova tez slyszalam ze z drugim dzieciątkiem idzie to wszystko troche szybciej..ale Chyba zalezy tez w jakim momencie/ na jakim etapie przyjezdza sie do szpitala..Moja kuzynka w kwietniu rodzila drugie dzieciątko i jej zdaniem dluzej I ciezej..Chyba niema regoly.. Zazdroszcze tym ktore mają to juz za sobą..a z drugiej strony mimo ze to ciezki dzien to jakze piekny..najpiekniejszy w zyciu kazdej mamy ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje jeszcze za mile slowa odnosnie zdjec :)
Olisia ja tez mam sporo. Bez wkladki ani rusz bo mokra dupcia.
Ogolnie chodze w sukienkach mam dwie na zmiane bo w nic wiecej moj brzusiol sie nie miesci... :)
Zoladek po mcdonaldzie puscil dzieki :) zjadlam sobie z tej okazji jajecznice z trzech jaj ... :)

Dieta karmiacej matki?
Omg naczytalam sie nasluchalam. Karmilam syna 1,5 roku. Dziewczyny to co ja odstawilam w tamtym czasie nadaje sie na ksiazke JAK NIE ROBIC MLODA MATKO. to bylo 4 lata temu, mialam 22 lata i dostalam bzika na punkcie bycia matka polka. Wszystkie moje nowoczesne kolezanki butla smokol wzglednie karmienie miesiac a ja mialam tak silny instynkt ze chcialam niemilosiernie oddac sie maciezynstu cala. No i oddalam sie tak cala ze mimo mowienia poloznych i wszystkich zrobilam sobie ultra mega restrykcyjna diete zeby dziecko nie mialo kolek nie cierpialo. Jadlam uwaga
Chleb z maslem
Dzem
Parowki
Gotowane mieso
Gotowane warzywa
Pasztecik
Koniec. Poltora roku. Kumacie ? Laski ja przy wzroscie 173 wazylam 44 kg( dla mnie waga to ok 60 wlasciwa). Wygladalam jak z auschwitz, nie umialam przejsc kawalka wiekszego drogi, w nocy karmilam co dwie max trzy godziny bo BYŁAM SMOCZKIEM.
AH.. dlugo by pisac. Nie dajcie sie wpedzic w taki kozi róg jak ja. Wiecie co bylo najgorsze ? Ze wtedy ja udawalam ze nie ma problemu. Problem byl ogromny. Teraz to widze. Dopiero teraz....
Powiedzialam calej rodzinie ze jak zaczne swirowac mają mi przywalic w leb ;)
Owszem nie bede jadla kapuchy i truskawek ale napewno bede starala sie jesc o wiele bardziej rozmaicie.
Ps kolki i tak byly. Masakryczne :)

Ku przestrodze :) katja.
 
Ja brde jesc truskawki.
Kapusty nie, bo nie lubie. Ale wszelkie cytrusy, truskawki, czekolady jak najbardziej. Jak bedzie problem to bede eliminować. Ale nie zamierzam sie ograniczać (moze jedynie w ilosci, zeby schudnąć ;p)
Dziecko dostaje przeciwciała. Teraz tez jem te owoce i nie wyobrażam sobie nie jesc pozniej. Zreszta czytałam o orzechach, ze im wiecej ich sie je w ciazy tym mniejsze ryzyko wystąpienia alergii u dziecka

A układ trawienny dziecka tez musi sie przystosowac.

Ps. Brzydka pogoda, ja jestem zła, nie na mezaX ale na siebie, ze wczoraj poszliśmy ze znajomymi na tak długo i wydaliśmy duzo wiecej kasy niz gdybyśmy poszli sami... a i tak nie poszliśmy do sklepu, zeby kupic maluchowi ejszcZe kilka rzeczy.
Poza tym nie bede dzis rodzic-jestem zbyt senna, zmęczona i ogolnie NIE. Nie mam na to dzis siły ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Liluli fajnie że idziesz do domku:) też bym chciała ale ciśnienia nie mam, chce żeby było w porzadku.

Alex wybacz ja się rozpedzilam, to nie ich dzieciaczki :D jeszcze krzycza.

Katja dzięki za historię ku przestrodze [emoji14] właśnie zaczęłam się zastanawiać czy powinnam mieć dietę bo jakoś się tym nie interesowałam. Nie możemy dac się zwariować ;-)

Ola W zmiana nastroju też jest zapowiedzią porodu:D



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawko - gratuluję Kochana!!!
Witaj Lili po drugiej stronie brzuszka!!! Kruszynko - duuuuużo zdrówka i sił Ci życzę [emoji8] [emoji8] [emoji8]
Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze [emoji110][emoji110]

Tobie Truskawko również życzę szybkiego powrotu do formy, i zdrówka. Tule mocno i przesyłam buziaki [emoji8] [emoji8] [emoji8]



Aim - ja z tym jedzeniem to nie tyle pod przyspieszenie, co chce zjeść coś na co po porodzie nie pozwolę sobie dłuższy czas. Efekt takiego ostrego żarcia? Spalam na raty, zgaga mnie wykanczala, mała chciała mi żebra w nocy poprzestawiac i co chwilkę czkawke miała.
Sex średnio mi się wizualizuje, a draznienie sutkow uskutecznie na porodówce [emoji6].


Katja - ostro z tą dieta miałaś. I to 1,5 roku [emoji33]!
Ja trzymałam się z Jaga pewnych zasad. Starałam się jeść bardziej zdrowo, unikać alergenów, nie jadłam smażenizny, czekolady, żadnych kapustnych warzyw, ostrych przypraw, nie piłam z początku kawy. I trwało to tak z 3-4 miesiące. Później powolutku rozszerzalam i sobie i jej dietę.
Teraz myślę podobnie będzie [emoji6]


Anita - ja również nie wyobrażam sobie jechać z takim tyci noworodkiem na tego typu wyprawy. Z racji zarwanej nocki jeszcze leżę, ale za godzinę idę się szykować i zobaczymy...
 
Truskaweczko kciuki zacisniete do bialosci
Pumelva ja nie mam wcale diety, jem toralnie wszystko
Misia z cewnikiem to tak z 10h nie? Mi zalozyli ok 15 a wyjeli w czasie porodu. Zakladanie nic bolalo, pozniej tez nie. Ale z komca rurki caly czas leciala krew. Wiec jakies gaziki trzeba
 
Moj maz zaczal sprzatac.... to chyba ja powinnam miec syndrom wicia gniazda [emoji848]
Tymczasem ja sobie siedzę, pije kawkę z mlekiem, cynamonem i kakao. I patrze przed siebie durnym pustym spojrzeniem ‍♀️
I wcale nie jest mo wstyd [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Aga_k_m - jestem bardzo zadowolona bo znalazłam kilka fajnych promocji i ofert kafelków, parkietu oraz szafki do łazienki. Także jestem usatysfakcjonowana. Dobrze, że te markety klimatyzowane bo jak wyszliśmy na zewnątrz to ukrop był niesamowity.
Aga ja się nie dziwię Twojemu mężowi, że się trochę boi w końcu jesteśmy jak tykające bomby... :D
ale uważam, że lepiej jeszcze w dwupaku takie rzeczy załatwić niż z takim maleństwem....

Truskawka89 - serdeczne gratulacje !! Kciuki za Ciebie i za małą zaciśnięte !! Trzymajcie się !! Nasze pierwsze LIPCOWE DZIECKO !!

Olisiaa - mam właśnie taką lekko żółtą wydzielinę już od ponad tygodnia :) czasami wręcz w ilościach hurtowych z tego co wiem jest to normalne na tym etapie :D

Alex i Liuli - mnie też dopadają ostatnio poranne mdłości, przechodzą dopiero jak coś zjem, a apetyt mam duży w porównaniu do tego co było wcześniej.

Kasiulka! - to Ty miałaś w końcu zakładany cewnik ??
 
Do góry