reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja dziś byłam na wizycie. Mała waży 2400g i raczej będzie średniakiem. Za to lekarka mówi, że mam nadciśnienie ale mam jeszcze monitorować sprawę w domu także od jutra regularne pomiary bo do tej pory to mierzyłam jak mi się przypomniało. No i tutaj pytanie czy ciśnienie 140/90 uznawane jest już jako nadciśnienie czy dopiero jak któraś wartość jest wyższa? Słyszalam różne opinie i trochę zgłupiałam.
No i lekarka mnie nie pocieszyła bo powiedziała, że nie wróży mi porodu przed 40 tyg i wg niej będzie ciąża przenoszona aczkolwiek nie wiem skąd takie wnioski.

Emol co do psa to ja bym się zaopiekowała ale ja mam w mieszkaniu dwa swoje psy i dwa koty pod opieką a do tego działam troszkę w fundacji więc na punkcie zwierząt nie jestem do końca normalna ;) Chociaż chwilowo też się zastanawiam jak ogarnę wózek i dwa psiaki na spacerze :)
 
reklama
Emol doskonale Cię rozumiem i nie zgodziła bym się w takim gorącym okresie opiekować czyimś psem, nie ma opcji. Myślę że teściowa się cieszy na wnuka, tylko każdy inaczej okazuje swoje uczucia.

Alex dobrze że chociaż się udało zapisać. Może w środę wszystko załatwisz.

Anita no i racja. Jak się bierze psa, trzeba być świadomym obowiązkom i niestety nie można ich zrzucać na kogoś. Są też specjalne hotele dla psów/zwierząt, przynajmniej u mnie.

Bab gdzieś czytałam, że jak jest w trzecim trymestrze wyższe niż 130/ 80, to jest uznawane za nadciśnienie, ale pewności nie mam.

Dziewczyny mam pytanie. Może mi ktoś pomóc? Odebrałam dziś w końcu wyniki i nie wiem co o nich myśleć.
Ft3 norma dla 3 trymestru 2-4,4 u mnie 2,26
Ft4 norma dla 3 trymestru0,93-1,7 u mnie0,77?
I jeszcze jedno pytanie. Skoro teraz mi wyszło TSH podwyższone i biorę Euhyrox, to tak już zostanie, czy jest szansa, że po porodzie wróci do normy?
 
Aha trzymam kciuki za wypis!!!!!

U mnie niestety skończyło się ponowna operacja. Chciałabym żeby ten koszmar już się skończył:-(
 
ODESZŁY MI WODY

cholerka pojechałam na ktg i od razu moja położna mówi że mi zbada szyjke no dobra, pogrzebala, mówi że zamknięta i dluga. Jedziemy do domu, po drodze wypilam 0,5l wody i wstapilismy do piekarni na lody - stojąc przy kasie pytam czy moge skorzystać z wc bo czuje że ze mnie leci - zanim doszłam do wc miałam plamę na getracg wielkości dłoni;/ ale sobie myślę to pewnie wydzielina po badaniu. W domu wykapalam sie i założyłam świeżą bieliznę i znowu leci całe majty mokre. Oczywiście w domu nie mam podpaski:/ tylko te bella podkłady no to wzięłam taki podkład i puscilismy serial ale co wstałam to czułam wilgoć ale mniejsza więc się uspokoilam. O 22 zadzwoniłam do położnej żeby się uspokoić, ale nie odebrała więc się położyłam ale zadzwoniła i mówię jej że na tej wkladce to tak trochę na rozowo zalatuje i kazała przyjechać. Jak weszłam po schodach to się po prostu posikalam przy dyzurce - ja tak czułam:/
Teraz mam szyjke długa na 3cm ale rozwarcie jest już na 2 palce więc kazali mi iść spać żeby nabrać sił i jak się nie rozkreci akcja skurczowa to w ciągu 24h mi wywolaja.
Boję sieee:((((

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela biedna, jak ty się czujesz? Już jesteś po drugiej operacji? Co mówią lekarze? Sercem, myślami i modlitwą jestem z Tobą.

Pumelova trzymam kciuki żeby poszło szybko, sprawnie i w miarę bezboleśnie. Odpoczywaj. Pisz jak Ci idzie jak będziesz w stanie.
To może faktycznie rano były już wody??
 
Karuzela mam nadzieje ze to juz na prawde bedzie koniec i wszystko bedzie sie goic spawnie!

Pumelova kciuki za dobre skurcze. Juz sie nie boj. Niech sie dzieje. Porod to bolesne, ale piekne wydarzenie. Mysl o efekcie koncowym :)
 
Pumelova extra!!!! Pomysl ze i tak musisz to przejść prędzej czy pózniej!:* ja np leze i mecze sie z kopniakami i taka zgaga ze litr mleka nie pomógł hehe.. i chętnie juz by sie cos mogło dziać!
Trzymam ogromne kciuki!!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aniek możliwe. Obawiam się że w następnej ciąży nie przekonam męża do seksu haha

Kasiulka dziękuję:**

Oliweczkaa dzięki, myślę sobie że będę mieć z głowy dopóki nie przychodzi skurcz i uswiadamiam sobie że to jeszcze nie ten właściwy ból:o

Trzymajcie kciuki!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Korzystając z okazji że nie śpię to poczytam co pisalyscie

Ewella wrzucę zaraz na przepisy
Robiłam dziś drugi raz i pyszne
Ktg w porzo. I ten tekst położnej "przy takiej szyjcr nie ma szans na poród przed terminem. Przez najbliższy tydzień nic się nie wydarzy"
Jakbyś była w szpitalu na konsultacji a ja przetrwam poród to daj znać i wpadnij ;-)

Kasia831zobaczymy co się sprawdzi:D

Linoone ja dałam kartę ciąży GBS i grupę krwi oryginal. GBS sobie skserowali a kartę ciąży pytałam czy mi oddadzą to powiedzieli że przy wypisie

Aniek byłaś na bonifratow na konsultacji? Jak wrazenia?

Paninka ja chodzę prywatnie i mam ktg ale pewnie wskazaniem są straty wcześniejsze

Katja słyszałam że dolarganu się już nie stosuje. Kciuki za wizytę

Karuzela trzymaj się.. :*






Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie ma to jak pisać o 3.30 w nocy na forum[emoji13]
Byłam u synka,i już nie mogę zasnąć,mąż obok przeraźliwie chrapie i się rozespalam,poza tym dołączam do przeziebionych,chyba mnie załatwiła Klima w aucie bo gardło boli
Bab jakie masz pieski w domu?
Misia to super,w tym tygodniu będziesz tulila już swoje maleństwo
Aha trzymam kciuki za wypis
Karuzela ponowna operacja?To była z ich winy?czy jakieś zakażenie?Biedactwo jesteś,ale się musisz nacierpiec,całym sercem jestem z Tobą,bądź silna psychicznie,wiem że tylko łatwo napisać,ale nie daj się depresji poporodowej,rozmawiaj z psychologiem jak będzie trzeba

Aaa pumelova,to pewnie się coś zacznie,kciuki za szybki poród,który u Ciebie dokładnie tydzień?Też już bym chciała,żeby coś samo się zaczęło,ale oprócz skurczów przepowiadajacych i słabszych ruchów zero innych objawów


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry