reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Nie ma to jak pisać o 3.30 w nocy na forum[emoji13]
Byłam u synka,i już nie mogę zasnąć,mąż obok przeraźliwie chrapie i się rozespalam,poza tym dołączam do przeziebionych,chyba mnie załatwiła Klima w aucie bo gardło boli
Bab jakie masz pieski w domu?
Misia to super,w tym tygodniu będziesz tulila już swoje maleństwo
Aha trzymam kciuki za wypis
Karuzela ponowna operacja?To była z ich winy?czy jakieś zakażenie?Biedactwo jesteś,ale się musisz nacierpiec,całym sercem jestem z Tobą,bądź silna psychicznie,wiem że tylko łatwo napisać,ale nie daj się depresji poporodowej,rozmawiaj z psychologiem jak będzie trzeba

Aaa pumelova,to pewnie się coś zacznie,kciuki za szybki poród,który u Ciebie dokładnie tydzień?Też już bym chciała,żeby coś samo się zaczęło,ale oprócz skurczów przepowiadajacych i słabszych ruchów zero innych objawów


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
38+1 bylo wczoraj, dzis będzie +2.
Ja nie miałam żadnych skurczy nic dopiero teraz mam od 3:00 to chyba jakieś mocniejsze - mam nadzieję że to te mocniejsze.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
38+1 bylo wczoraj, dzis będzie +2.
Ja nie miałam żadnych skurczy nic dopiero teraz mam od 3:00 to chyba jakieś mocniejsze - mam nadzieję że to te mocniejsze.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
I regularne?czujesz jak Ci się brzuch spina czy typowe jak na @ w podbrzuszu?to pewnie powoli się szykujesz do szpitala?
A ja nadal nie mogę usnąć,będę wykończona przez cały dzień,mąż za pół godz wstaje do pracy to chyba pójdę śniadanie sobie zrobić

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I regularne?czujesz jak Ci się brzuch spina czy typowe jak na @ w podbrzuszu?to pewnie powoli się szykujesz do szpitala?
A ja nadal nie mogę usnąć,będę wykończona przez cały dzień,mąż za pół godz wstaje do pracy to chyba pójdę śniadanie sobie zrobić

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem w szpitalu od 23 bo mi wody odeszły..
Od 4 mam co 5 minut ale taki ból jakbym cały okres skumulowala do półtora minuty. Staram się oddychać i czekam aż minie. Takiego czegoś nie miałam
Edit: spina mi się cała macica ale podbrzusze mnie jednym słowem naku*wia

Jak tak dalej pójdzie to będziecie mieć relacje na żywo haha

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Karuzela tak mi przykro[emoji20]dużo zdrowia dla Ciebie! Biedna jesteś ze musisz przez to przechodzić.
Pumelova gratulacje! Zaczęło się, super! Dużo sił Ci życzę! Nie martw się, wszystko bedzie dobrze! Ciąża donoszona i juz niedługo będziesz tulić Agatke[emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
I dobrze niech sie dzieje, szkoda lezec w szpitalu. Urodzisz dzis i weekend juz w domu :)
Powodzenia, kciuki za szybka akcje

Maz jest z Toba? Podpieli Cie pod Ktg? Jak nie (a i tak nie spusz) to sprobuj byc aktywna pilka/spacer
 
I dobrze niech sie dzieje, szkoda lezec w szpitalu. Urodzisz dzis i weekend juz w domu :)
Powodzenia, kciuki za szybka akcje

Maz jest z Toba? Podpieli Cie pod Ktg? Jak nie (a i tak nie spusz) to sprobuj byc aktywna pilka/spacer
Kazali mi iść spać o tej 1 a mąż pojechał do domu i mam czekać na skurcze. No to mam je id godziny ale nie wiem czy to wystarczy żeby już coś komuś mówić i budzić mojego bidoka. Szyjke miałam 3cm więc pewnie potrwa

Ktg miałam jak przyjechałam a z godzinę temu mi tętno dziecka sprawdzali

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova - nic się nie bój będzie dobrze! Trzymam kciuki za lekki poród!

0d1yskjonm4opwwc.png
 
Pumelova trzymaj sie dzielnie, mysl o Agatce, ze niedlugo bedziesz juz mogla ja przytulic:) mocno trzymam kciuki zeby Twoj porod byl szybciutki jak u Kasiulki!:)
 
Aha trzymam kciuki za wypis!!!!!

U mnie niestety skończyło się ponowna operacja. Chciałabym żeby ten koszmar już się skończył:-(
Karuzela strasznie Ci wspolczuje tych przezyc..biedna jestes, ze tak musialas sie nacierpiec:( mysle o Tobie i mam nadzieje ze teraz juz wszystko bedzie szlo w dobrym kierunku.

Aha trzymam mocno kciuki za dzisiejszy wypis! Tak jak u Karuzeli mam nadzieje ze u Ciebie bedzie juz coraz lepiej!
 
reklama
Witajcie :)

A tu z rana takie nowiny :)
Pumelova 3mam za was mocno kciuki.. Nieboj sie tylko sie motywuj tym ze juz as niedlugo zobaczysz I utulisz Agatkę :* Dokladnie tak jak opisałas skurcze..sama widzisz ze jak I skurczy tak I wod nieda sie pomylic.. :) Swoją drogą fajnie ze tak sie zastanawiałas czy bedziesz wiedziec jak ci wody odejdą czy to wody i trafilo na ciebie ;) Przekonałas sie na wlasnej skurze :)

A co do akcji widzicie dziewczyny..moze sie nic niedziac I byc wszystko pozamykane a 5 minut pozniej rozpocząc sie akcja.. :)

Misia 38tydzien to ciaza donoszona I moze faktycznie lepiej probowac juz teraz..Pozatym czop ci tez juz odszedl takze moze na dniach by sie zaczelo rozkrecac..Fajnie ze maz bedzie przy tobie.. :)

Karuzela strasznie wspolczuje ci tej drugiej operacji..3maj sie kochana..Oby to wszystko szybko sie skonczylo zebys mogla wrocic do domu..





Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry