reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Tak na szybko pisze, nie miałam oceny ryzyka tylko protokół powypadkowy,a z tym tyle roboty, tyle przepisywania. No ale z głowy już jest i raczej 50% będę miała więc zaliczone

Linoone wg mojej ciazowej aplikacji to właśnie albo strachalbo właśnie bardzo dobre samopoczucie, dużo energii może być tuż przed porodem. Jeśli do tego masz oczyszczanie się organizmu to możesz myśleć ze to już tuż tuz

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paninka gratki udanej wizyty.
Aha super wieści, oby nic się nie zmieniło :*
Morela u mnie nadciśnienie już biorę 6x dopegyt a tydzień temu miał 3500 i czuję że bardzo urósł.
Ja też już po wizycie. Rozwarcie na palec. Przyjęcie w czwartek :) ciekawe czy będą wywoływać w czwartek czy w piątek. Gbs pobrany mam już badań nie robić :) na skierowaniu było żeby przed 4.07 a na czwartek było miejsce :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zestawu tak żeby z jakiegoś konkretnego korzystać to nie mam, na piłce zazwyczaj głównie skaczę albo ruszam miednicą :p
 
Witam się ponownie, jestem już po badaniach - z małym wszystko w porządku waga ok. 3200, szyjka zamknięta skrócona do 1,5 cm. Nie wiem czemu, ale dzisiejsze badanie mnie bolało - szczypało, czy Wy też tak miałyście ??

Druga sprawa - chciałam się Was zapytać czy jeżeli będziecie rodzić siłami natury to czy chcecie brać znieczulenie zo ??
 
Mamusia ja też wczoraj zobaczyłam pierwsze rozstępy. Wyglądają póki co jak lekka żyłka ale jak się palcem przejedzie to czuć przerwę w skórze. Mam nadzieję, że lada chwila mój maluch postanowi wychylić głowę i brzuch już nie będzie się dalej rozciągał.

Joannaa24 jak ja mojemu lekarzowi powiedziałam, że swędzą mnie dłonie to kazał mi natychmiast robić badanie na kwasy żółciowe żeby wykluczyć gestoze... właśnie czekam na wyniki. Myślę, że u mnie to raczej kwestia alergii ale mimo wszystko powiedział, że nie może tego zignorować i lepiej dmuchać na zimne.

Ja odwrotnie do Was wszystkich śpię codziennie jak zabita i jeszcze potrafię podrzemać w ciągu dnia. Dawno nie miałam takiej sennosci, ostatnio na początku ciąży [emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Czytam Was ale nie miałam czasu odpisywać. Intensywny weekend za mną bo w końcu rozłożyliśmy łóżeczko po przemeblowaniu sypialni i starsza córka kupiła sobie nowe meble do swojej sypialni i częściowo już ma skręcone.

Oczywiście gratuluje Currain_twins ślicznych córeczek.
Trzymam kciuki za wizytujące dziewczyny. Ja idę na wizytę jutro nie robiłam żadnych badań bo moja gin nic mi nie zleciła. Mam nadzieję, że pobierze mi wymaz na GBS chociaż jutro bo zaczynam 37 tydzień i to chyba najwyższy czas.

Aha, Karuzela za was to już w ogóle super kciuki oby wszystko już szło z górki i do domku was wypuścili.

Emol powodzenia na egzaminie. To już ostatni ?

Paninka super waga dzidziusia( rzeczywiście duże córy urodziłaś). To i tym razem musi być podobnie.

U mnie na razie rozstępów brak ale to jest tak jak dziewczyny piszą duże znaczenie mają geny ja w poprzednich ciążach nie miałam to i teraz może mnie ominą.Moja starsza siostra dwie ciąże i też zero rozstępów.

Joanna super, że masz podobny termin porodu z siostrą ( 17 lat temu ja urodziłam córkę, a moja siostra urodziła dwa tygodnie wcześniej też córkę i dziewczyny są jak siostry:))

Kasia łączę się w bólu też nie mam zmywarki bo mi się zepsuła i jakoś nie kupiłam kolejnej zawsze jest coś pilniejszego, ale teraz po porodzie sobie kupię sporo czasu się oszczędza jak ma się to urządzenie. Choć nie zawsze byłam zadowolona z efektów mycia szczególnie szklanek lub przezroczystych naczyń.

Nie tylko u mnie c.d ciszy widzę, że u niektórych z was też spokój przed burzą. jak zaczniemy się sypać po kolei to będzie się działo na forum choć podziwiam nie które z was za częstotliwość wpisów.

Witam też nowe koleżanki Joannaa24 i Marciaa.

Tymuniek trzymam kciuki za Ciebie żeby dopasować mleczko dla Malutkiej.Ja nie mam również pojęcia co by było jeśli mój maluch nie mógł być karmiony piersią.Mam zerowe doświadczenie z mm.

Jeśli chodzi o lewatywę przed porodem to jestem jak najbardziej na TAK.

Kylesa jak tam sytuacja już opanowana?Już do porodu zostaniesz czy jest szansa na to że wyjdziesz?

Miłego dnia.
 
Mamusia_ Muminka ja chętnie bym skorzystała ze znieczulenia po co się męczyć jak można skorzystać i nie ma przeciwskazań ( u mnie ze zdrowiem ok ale nie ma anestezjologów tylu żeby obsługiwali porody).
 
reklama
No wiec!
Przeszłam ok 10km, pierwszy postój na toaletę był tam gdzie miał buc- w centrum handlowym :D czyli dokładnie w połowie drogi (tzn u celu :D)
Teraz oficjalnie stwierdzam, ze jestem zmęczona! Ale zakupiłam czopki, eneme No i liście malin. Takze tak :D jem obiad i odpoczyyyyyywam! Nalezy mi sie ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry