reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Moje wirtualne przyjaciółki [emoji16] są szanse ze jutro wyjdziemy [emoji23][emoji23][emoji23]

Mąż wraca z Filipem z gór, 8h w podróży , oby szczęśliwie

Nie marze o niczym jak o jutrzejszym dniu ze wszystkimi chłopakami w domu, Filip tak pokochał braciszka bezgranicznie, rozczulal mnie za każdym razem jak go glaskal i mówił ze jest słodki i leciutki ( od małego leciutki = mięciutki, gladziutki )
 
reklama
Linoone kciuki za wizytę:-) podobno to że zmienia nam się nagle nastrój właśnie że tracimy siły lub je na nowo zyskujemy może świadczyć o zbliżającym się porodzie. Ale jak czytam co może o tym świadczyć to w sumie wszystko może:/ wiec mała podpowiedź:D

Ewella one chyba mają zmianę o 19 więc zadzwoń bliżej 17 żebyś zdążyła;-) ja dziś tam będę na ktg od 19:30:D

Joanna ale super! Ja strasznie żałuję że żadna moja przyjaciółka ani nawet bliższa rodzina nie jest teraz nawet w ciąży bo będę sama i będę przebierać szlaki (czyt. Uczyć się na własnych bledach) [emoji14]
Lepiej dmuchać na zimne - nic nie rób!;-)

Paninka niezła waga! Wow :-) ja miałam w 35 chyba 2400:D
Ja powtarzam morfo i uklad krzepnięcia teraz na koniec i jeszcze lekarz mi toxo zlecił nie wiem czemu:p

Mumusia dzięki:-) no mój mąż jest ostoją spokoju więc udaje mi się nie panikowac. Ale papierków nie kupiłam, tak jak pisalyscie trudno dostać;-)
Ojoj ja też o 5 się martwilam że nie czuje ruchów ale jak wypije wodę z cytryną to zawsze coś kopnie.
Kciuki!!

Oo Ola tak jak aim pisze, moja mama też dostała skurczy o 6 rano a nie miała nic wcześniej:p żadnych zapowiedzi

Kasia831 nie martw sie, nic nie będzie z palcem:**
Heh :D ciężko mi się było wyspinac ale wolałam kontrolowac sytuacje:D haha no mój mówi że to takie dziwne że to taki trójkąt:D ale jak się rozkręcil przy stymulacji brodawek to sam już chciał:D


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga mieszkamy jakieś 10 km od siebie.
Moja siostra tylko rok młodsza ode mnie, ale to dopiero jej pierwsze dziecko. Ciekawa jestem jak jej pójdzie poród.
Mam jeszcze siostrę, która jest młodsza o 5 lat ode mnie. Ona w zeszłym roku we wrześniu urodziła pierwsze dziecko - synka. Ciąża też przenoszona, o prawie 2 tygodnie. Wygląda na to, że z sióstr to ja rodzę tylko przed terminem. Teraz nie raz się śmieję, że tym razem, jak jestem przygotowana na wcześniejszy poród, przenoszę albo urodzę w terminie hehe.
 
wyspinać to się jeszcze wyspinałam :D ale pózniej miałam taki brak mocy , że szkoda gadać :D myślałam, że mi każda część ciała odpadnie ze zmęczenia :D Gdzie ta forma ja się pytam??:D
A co do paluszka ukochanego to ja wiem że mi się przydarzają rzeczy z tych niesamowitych:D Czyli nic a nic nie zapowiada się na katastrofę a tu nagle bach :D Kilka lat temu zrobiła mi się torbiel na kości ogonowej , lekarz dał mi skierowanie do szpitala na zabieg, to miało być tylko wyssanie ropy i do domu. A spędziłąm tam ponad 3 tyg bo niby to takie ***** było a się wogóle goić nie chciało. Pamiętam, jak mi lekarka powiedziała: my Panią wypuścimy ale codziennie ma się Pani zgłaszać na zmianę opatrunku - bała się no ale ileż można mnie trzymać skoro ludzie po operacjach serca wychodzili po tygodniu :D Także ja generalnie jestem zdrowa jak ryba ale jak mi się już coś przytrafi to amen:D

w miejsce gwiazdek ma być g*w*o
 
Aha, super, trzymam kciuki żeby udało się wam jutro wyjść!

Pumelova, no właśnie, jak się poczyta, to wszystko może świadczyć o bliskim porodzie, także się nie nastawiam na żadne akcje ;)

Paninka, ja trochę się boję że przenoszę. Moja mama mnie przenosiła, ważyłam chyba z 4,5kg i skończyło się cesarką :/ także mam małe obawy czy nie pójdę w jej ślady..
 
Aha Filip wróci lada moment, Ciebie jutro wypuszcza i wszystko będzie jak w bajce!:*

Joanna hehe do 3 razy sztuka - Twój organizm w końcu załapał że za wcześnie bylo:D

Kasia831 haha:D Ty to masz przygody:p
To ja dla jaj się Wam przyznam że jestem z tych co im się szczęki otwarte blokuja. Zdarzyło mi się to 2 razy w zyciu, w tym drugi raz w mojej.obecnej korpo - jak ziewnelam to mi przeskoczył zawias i tak zostałam z rozdziawiona gębą. Musieliśmy jechać tzn szef mnie zawiózł na IP nastawić:-)

Paninka idziesz na rekord;D
A poprzednie rodziłas naturalnie, nie?

Linoone bez reguły, moja mama mnie urodziła 16 dni przed terminem a ja już mam 12 dni więc nie poszłam w jej ślady [emoji14]

Aim a masz może jakieś zestawy ćwiczeń na piłce? Mam piłkę od znajomych ale jeszcze nie ruszyłam, spałam po spacerze :D może by się przydało coś porobic.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Kochane!
Czytam Was i czytam i nadrobić nie mogę.
Aha, Karuzela dużo zdrowia Wam życzę! Mam nadzieje ze wszystko jak najszybciej dobrze się skończy. [emoji8]
Currain_twins gratuluje pięknych Córeczek. Dużo zdrowia dla Was! Mam nadzieje ze juz wkrótce wszystkie będziecie w domku[emoji8]
Emol powodzenia![emoji110]️
Pumelova przy odejściu wód myśle ze nie miałabyś wątpliwości ze to właśnie to, nie martw sie[emoji4]gratuluje miłego wieczoru z mężem[emoji7]ja niestety muszę się zadowolić ewentualnymi snami erotycznymi[emoji6]choć u rodziców jakiś nic takiego mi się nie śni, a w moim domku prawie co noc[emoji12]
Paninka gratuluje wizyty!
Mamusie [emoji110]️[emoji110]️
Linoone mi rozwniez wyskoczył rozstępy w okolicach pępka, a juz myślałam se brzuch zostanie mi oszczędzony.
Ola W. miłego spacerku[emoji4]
Ja teraz chyba się zdrzemnę, miałam ciężką noc. Skurcze miałam co pare minut, ale takie dosyć krótkie, wiec jakos wiedziałam ze to nie to. Jakby ci to torby jeszcze nie spakowalam[emoji6]ale po drzemce wyprasuje jeszcze moje koszule do szpitala i właśnie przyszło tez moje zamówienie z gemini i wieczorkiem w końcu dokończę i będę gotowa.
Miłego dnia![emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry