reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hejka!
Ja po wizycie zdaje relacje 36 tc waga 3320g. Szyjka skrócona 1 cm, ale nic się nie dzieje póki co.
GBS pobrany, od razu oddałam w labo. W czwartek do odbioru.
L4 zawioze jutro bo obiecałam ze coś upiekę więc zrobię bezę, wczoraj nie miałam siły.
Czas Was nadrobić choć będzie coraz trudniej jak dzieci w domu:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paninka - gratuluję udanej wizyty [emoji3]. Piękna waga [emoji3] - całkiem spory dziec Ci się szykuje [emoji6]


Linoone - nooo to u mnie dzień wcześniej włączył się szał sprzątania [emoji1], a i z tym czyszczeniem organizmu mam to samo - po 3-4 razy dziennie chodzę od kilku dni. A tak czop nie odszedł, brzuch nie opadł.. Jedynie ciężko fizycznie się czuję, także tu masz zdecydowanie lepiej [emoji6].


Joasiu - trzymam kciuki za siostrę [emoji110] [emoji110], co by się szybko rozkręcilo.
No i rzeczywiście super Wam wyszło z tymi terminami [emoji3]. Mieszkacie blisko siebie?
 
Pumelova – tak miałam taką sytuację, że z rana pociekło mi trochę więcej wydzieliny. Później cały dzień się obserwowałam i nic więcej nie poleciało, małe nadal było tak ruchliwe jak wcześniej także uznałam, że to po prostu jakaś większa ilość wydzieliny. Może w nocy coś miłego się śniło i stąd taki efekt :p Przede wszystkim nie wpadać w panikę i się baczniej obserwować.

Alex – współczuję załatwiania urzędowych spraw… sama ostatnio musiałam coś pozałatwiać to myślałam, że się wykończę w tym urzędzie :(

Aha- współczuję sytuacji po tym cc – co się dzieje, że ten zabieg teraz jest taki powikłaniowy…??

Emol – trzymam kciuki za egzamin, daj znać jak poszło !!

Kasia_831 – bidulo, pod zimną wodę od razu z takim krwawieniem !! i później uciskać !

Linoone – może to już przygotowania przedporodowe – podobno tak kobiety niektóre mają, że przed porodem nagle mają super energię do wszystkiego :p

Ja dzisiaj też nocka na pół przespana bo między 4 a 5 rano, gdzie mały najwięcej buszuje i mnie budzi nagle totalna cisza i spokój… poczekałam, zaczęłam zmieniać pozycje i nic… w końcu zaczęłam się coraz bardziej denerwować i się popłakałam, że nie czuję ruchów i dopiero wtedy jak się zdenerwowałam młody zaczął mnie kopać w prawe podżebrze aż zabolało i całe szczęście ! Tak mnie ucieszyły te kopniaki, że mąż mnie musiał później uspokajać przez kolejne pół godziny… hormony, hormony i jeszcze raz hormony….
Wczoraj też niestety zauważyłam pierwsze rozstępy na dole brzucha i czuję, że jest już tak mocno wzdęty, że aż się świeci :)
Dzisiaj wizyta także trzymajcie kciuki !
 
Ola- moja mama nawet wczoraj mówiła mi właśnie że na nią poród zszedł jak grom z jasnego nieba, w 38 tygodniu, bez żadnych objawów wcześniej, żadnych skurczy przepowiadających, bóli, zmiany w wydzielinie, czopa, wód nawet ;) objawu typu zmiana nastroju czy porządki w domu-kompletnie nic, rozwarcia też nie miała wcześniej. Po prostu nagle jak kładła się spać to dostała pierwszych skurczy i do rana mnie urodziła ;) także nie bój żaby że u ciebie nic nie zwiastuje nadchodzącego porodu, jeszcze może być tak, że dziś w nocy urodzisz. Tego nie da się przewidzieć ;)
 
Kasiu ojc wiem jak to boli ja w tamtej ciąży ucielam opuszek nożem i nawet się poryczalam bo takie to niefajne uczucie.
Joanna 3mam kciuki za siostrę ja akurat skierowana do szpitala na 1 porod urodziłam w ten sam dzień (9 dni po terminie).
Ty się oszczędzaj jeszcze trochę dotrwaj. W przyszłym tyg możesz rodzić.
Aha, Karuzela mocno 3mam kciuki aby wszystko było ok. Ja bardzo się boję cesarki ale u mnie mogłaby być ze względu na wagę dzieci. No nic jakoś wypchne tego klocka :)

Czy Wy też czujecie taki dyskomfort po wizytach??? Ja ledwo szłam taka obolała :D
Następna 10 lipca.

Emol powodzenia!!!

Jakie wyniki trzeba powtórzyć?? Przeciwciala???
 
no powiem Wam, że to ostre cięcie..2 godziny mi krew sikała jakby mnie ze skóry obdzierano. Teraz palec sparaliżowany - byłam w aptece - na szczęście w mojej wsi jest apteka tuż za rogiem i kupiłam sobie taki krem antyseptyczny, trochę się boję zakażenia - ale jutro mam położną to najwyżej mi coś zapisze doustnego jakby palec zaczął czernieć...
Linoone nawet sobie sprawy nie zdajesz jak tęsknię za zmywarką :( Od 10 roku życia miałam zmywarkę - co nie znaczy, że już nic a nic nie myłam w rękach hehe ale jednak wygoda. Teraz pierwszy raz w zyciu nie mam zmywarki od roku i widzę jak mi się dłonie zniszczyły a w rękawiczkach nie umiem myć..
Pumelova no to idziemy łeb w łeb :D też byłam na górze :D:D:D

Wogóle to mieliśmy wczoraj rozmowę, no bo tak jak pisałam kiedyś czuję od R dystans w tym 9 m...no i co za tym idzie od razu sobie pomyślałam,że mu się nie podobam itd itp. I wiecie co? ONI chyba wszyscy tak w tym miesiącu mają, po prostu nie myślą o nas jako o kochankach tylko bardziej jako o matkach. Oczywiście przeprosił mnie, zapewnił o miłości :D :D:D i że jak tylko nie bedę miała Emilki w brzuchu to jego pożądanie wróci :D Hmmm w sumie nie mam mu za złe. Bo ja sama się czuję juz ze sobą ciężko. Jeszcze do końca 7, 8 miesiąca czułam się atrakcyjna i to się też przekładało na nasze pożycie seksualne że tak powiem:D a teraz też się czuję ze sobą ok ale seks bombą już nie :D
 
Joanna, Alex, może faktycznie to to wicie gniazda.. a jeśli może być zwiastunem porodu to niech trwa!

Aga :D u mnie chyba czop też na miejscu, brzuch nie wiem czy opadł czy nie bo nie ogarniam tego. Ale stawiam, że nie. Szyjka też na razie się trzyma. Ja to jestem w szoku że tak dobrze się czuję, co prawda miałam pare kryzysów w trakcie całej ciąży, ale teraz to już powinnam zdychać. Nikt mi nie wierzy, że za niecałe 2 tygodnie rodzę :p

Paninka, gratki! Duży bobasek :)
Mamusia, trzymam kciuki za wizytę!
Aim chcę taki poród jak twoja mama :D

Mi też wyskoczyły rozstępy koło pępka, dosłownie kilka w ciągu kilku dni. Oczywiście się popłakałam, ale trudno, są malutkie, mimo smarowania 3-4 razy dziennie.. No trudno, genetyki nie oszukam

Ja się wczoraj popłakałam, bo przeszłam grę! Nie spodziewałam się że to już koniec, gram sobie a tu napisy końcowe. A ja w ryk! Mój mąż miał niezły ubaw. :D Sama się śmiałam z siebie na zmianę z płaczem, bo na prawdę łzy mi tak leciały jakby coś okropnego się wydarzyło ;)
 
reklama
Paninka gratuluje wizyty :)

Aim, to Ty tak mame z zaskoczenia :D Hehehe ja natomiast mojej mamie wspolczuje. Przenoszona, zaczęłam sie rodzic jak tata ja czyms zdenerwował, ale w trakcie porodu uznałam, ze jednak nie chce i sie cofnęłam...
Koniec końców urodziła mbie naturalnie, ale niewiele pamieta, bo ją wymęczyłam, a do tego miała bole krzyżowe, wiec nie ogarniała co sie dziene...
Takze mam nadzieje, ze moj syn bedzie dla mbie bardziej łaskawy ;)
Dobra, ruszam na ten spacer! Zobaczymy ile przejdę zanim złapie mbie pierwsza potrzeba postoju na toaletę [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry