reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Lilith. Aha.Maziajka. ..gratulacje dla Was...cieszę się że tulicie juz.swoje maluszki. Wszytkiego dobrego dla Was i maluszków.

Misia12 sto lat....I szczęśliwego rozwiązania w odpowiednim momencie.
 
reklama
Madzia Nika ja mam od rana przy każdym siku taki przezroczysty śluz , to może być początek tego czopa?
Madzia do Krakowa z Warszawy ale nie będzie mógł przyjechać. Do CC masa niunia będzie wskazaniem.
Emol na podusi leży :)
Abed to ty też jak ja nie czytaj opisu, nie nakrecajmy sie.
Pumelova moje stopy już się masuja.
1498206506-aaaaaa.jpeg

Karuzela czekam na wiesci.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry:)
Aha i Lilith gratuluję!! Lilith to dobrze, że kupiłam kilka mniejszych ubranek.bo jak.mi się taka 48 urodzi to faktycznie się potopu w 62 hehe Cieszę się, że wszystko przebiegło bez komplikacji;) Aha trzymaj się, dużo sił!
Ale się dziś przestraszyłam...na papierze toaletowym zobaczyłam krew, później na nogach i na dywaniku łazienkowym...nie różowawą tak jak powinny wyglądać ponoć wody tylko krew..na szczęście okazało się, że pękła mi ta wybroczyna, którą miałam w pachwinie-teraz myślę, że po prostu mogło mi się wdać jakieś zakażenie podczas golenia bo też o tym czytałam...teraz powinno schodzić w takim razie.

Misiu wszystkiego co najlepsze Ci życzę, dużo miłości i radości:)

Wiecie co, zrobiłam sobie bułkę z szynką na śniadanie, połówkę zjadłam a drugą połówkę zaczęłam ale nie skończyłam i jej szukam i nie mogę znaleźć.A.może zjadłam??? Ale czuję że jej nie zjadłam[emoji16]



Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak samo jak dziewczyny nie mam na prywatnej linka do zamkniętej grupy, można prosić? [emoji120][emoji56][emoji854]

Ale jesteście dziewczyny zdeterminowane na te seksy! [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Misia u mnie to było za przeproszeniem takie "chlup" i na wkładce pojawił się taki "glutek" wielkości śliwki w kolorze wydzieliny, więc zakładam że to jest to. Ale dzień wcześniej po wizycie u gin, już jakby wydzieliny było wiecej.
 
Aha i Lilith - wczoraj o Was ciągle myślałam i od razu z rana wlazłam na forum, żeby się dowiedzieć co u Was i mnie nie zawiodłyście -serdeczne gratulacje dla Was i bobasów !!

Misia12 - zdrówka, dużo miłości i jak najwięcej takich masaży jak na zdjęciu :p

Ja dzisiaj miałam poranny lęk :( a mianowicie jak wstawałam z łóżka i napięłam mięśnie brzucha w trakcie po całej nocy poczułam, że coś leci w większej ilości niż zazwyczaj (tak z pół kieliszka), na materacu zostawiłam ślad.. w łazience majtki mokre - czekam na te papierki z niecieprliwością! mam nadzieję, że już dzisiaj będą bo jak nie to muszę iść do lekarza - lepiej raczej sprawdzić...
 
Lilith gratuluję :-D

Misia wszystkiego najlepszego, szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu :).

Karuzela trzymam kciuki, będzie dobrze :)

U mnie dzisiaj nocka tragiczna, wstawałam do ubikacji z 15 razy :o, zanim zasnęłam to było jakieś 6-7 razy. Do tego skurcze i bóle jak na okres. I tak całą noc.

Co do porodu to też będę sama rodzić. Mąż pracuje w Niemczech. Mówi, że mam mu dać znać dzień wcześniej, to przyjedzie :-p. Szkoda, że nie idzie tego tak zaplanować ;)
 
A czy u Was w aptekach też taki ciemnogród? Koleżanki mąż zjeździł kilka aptek w naszej okolicy w poszukiwaniu tych wkładek do badania, czy to wody płodowe, to patrzyli na niego jakby spadł z księżyca i że nigdy o czymś takim nie słyszeli...
 
reklama
Ola W pytalam, pokazałam, powiedziałam że smaruje mascia procto-glivenol to powiedział że to dobra maść i aby dalej smarować i próbować go wepchnąć. No więc staram się, ale u mnie jest za bardzo na zewnątrz, wiec tylko smaruję.

Pumelova moja mama jest cała w rozstepach, niestety mam skłonności. :( smaruję się od początku ciąży palmersem 2 razy dziennie, czasami oliwka dodatkowo a i tak powychodzily, a wcale dużego brzucha nie mam. Mam nadzieję że ten co jest na brzuchu, to zostanie taki 2 cm i nie powiększy się, jest przy samym pepku, wiec po ciąży może nie będzie jakoś widoczny :) a co do mężów to chyba wiedzą że to hormony i dlatego tacy ulegli.

Nie rozumiem podejścia tych ciotek czy tesciowych, jak można czekać aż ktoś zbytnie i mu to powiedzieć prosto w twarz... to takie niekulturalne :(

Misia 12 Artur w brzuchu już ma swoją poduszkę ;) pozazdrościć masażysty :) mój mnie tylko raz zaczął, ale tak mnie to laskotalo, że niestety odpuscilam aby mnie masowal.

Kasia ja jak nie mogę czegoś znaleźć to okazuje się że zostawiłam to w łazience. Może warto zerknąć? :) a ta pachwine sobie owinelas bandażem?

Martac88 Z tego co wiem to każdy kto się udziela tutaj i nie tylko czyta ale i sam tam zamieści zdjęcie swojego bobasa dostał ten dostęp, nie wiem czy to moderator nie ustawia kto może w to wejść. Więc chyba link tutaj nie pomoże.

Mamusia a wczoraj byly seksy? Mi to leci i następnego dnia, aż po nogach...

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry