reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

A mi na lipcowych maluszkach 2017 wyświetla się ostatni wspis Aniek z poniedziałku i dalej nic :-(

Ok, już ogarnęła że jest galeria;-)

Misia sto lat i ekspresowego porodu oraz zdrowego maluszka :-* :-)

Madziazt mi też wczoraj odszedł czop, ale nie wiem czy w jakimś stopniu nie przyczyniła się do tego moja gin ( o ile to możliwe), bo na wizycie w środę strasznie mnie długo męczyła na fotelu i narzekała, że u mnie na poród jakoś jeszcze nic się nie szykuje, a młody jest juz duży. Tylko w sumie ja też sama nic nie działam w temacie szybszego sprowadzenia go na drugą stronę, bo wychodzę z założenia, że to dziecko wie kiedy jest gotowe, a nie ja. Dodatkowo utwierdził mnie w tym artykuł który wrzuciła Kasiulka :-)
 
reklama
Madziazt czyli rodzisz sama? A Twój mąż przyjeżdża jak już urodzisz? Bo ja już sama nie wiem co lepsze. Mój jedzie 30-8 i nie wiem kiedy lepiej rodzić. W poniedziałek zdecydujemy. Jak będzie SN to wolę żeby byl, ale za to potem jak do domu wrócę to go nie będzie. Jak się uprę czekać to CC na 100%.
Dzisiejsza noc była okropna. Młody cały czas szaleje. Jak leżę na lewym boku , to jakby chciał wyjąć prawa stroną.

Dziękuję za życzenia.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Misia niby plan jest taki ze ma szybko dojechać i zdążyć, ale przecież nikt mi nie powie na 2 dni wcześniej ze urodzę konkretnego dnia,wiec nastawiam się ze będę sama. A po bardziej mi się przyda, chociażby po to zeby dokumenty dziecka pozałatwiać. Za dwa tygodnie, 8.07 ma być w Polsce, ale w Lesznie, bo jakiś finał żużlowych mistrzostw jest, miał jechać z kimś, ale może weźmie swój samochód i przyjedzie po nim do mnie. 4 lipca mam wizytę i zobaczymy co mi moja gin powie.
A Ty masz jakieś wskazania do CC i tak po prostu? A daleko wyjeżdża Twój mąż? Może zdąży dojechać jakby się zaczęło gdy jego nie bedzie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi na lipcowych maluszkach 2017 wyświetla się ostatni wspis Aniek z poniedziałku i dalej nic :-(

Ok, już ogarnęła że jest galeria;-)

Misia sto lat i ekspresowego porodu oraz zdrowego maluszka :-* :-)

Madziazt mi też wczoraj odszedł czop, ale nie wiem czy w jakimś stopniu nie przyczyniła się do tego moja gin ( o ile to możliwe), bo na wizycie w środę strasznie mnie długo męczyła na fotelu i narzekała, że u mnie na poród jakoś jeszcze nic się nie szykuje, a młody jest juz duży. Tylko w sumie ja też sama nic nie działam w temacie szybszego sprowadzenia go na drugą stronę, bo wychodzę z założenia, że to dziecko wie kiedy jest gotowe, a nie ja. Dodatkowo utwierdził mnie w tym artykuł który wrzuciła Kasiulka :-)

Nika999 napewno gin się do tego przyczyniła. No i maluszki lepiej zeby wyszły jak bedą gotowe. A w którym tc jesteś? U mnie to za wcześnie jeszcze i moja Maja we wtorek ważyła 2300g, musi jeszcze podrosnąć[emoji4]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziazt 37t 5d i od pierwszego usg w 12tyg słyszę że synek rośnie duży, choć nie wiem po kim ;-) bo my z mężem urodziliśmy się takie przeciętniaczki 3100 i 3200 a nasz mały 9 maja w 31 tyg ważył 2100... i na każdej wizycie moja gin powtarza "taki mały brzuch, a takie duże dziecko, jak on się tam mieści?"
 
4 tyg Madziazt. Ja ogolnie bylam przererminowana wg u USG (tej daty sie trzymalismy) o 5 dni a wg Om o 9 dni.
Na przedostatniej wizycie po przebadniu odszedl mi czop
Na ostatniej po badaniu mialam regularne skurcze co 5 min przez dluzszy czas, ktore tez sie wyciszyly
 
A poda ktos link do tej zamkniętej grupy? Ja nie umiem znalezc ;( jestem taka nieporadna :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Tymuniek,Kasiulka, Maziajka, Aha, Lilith gratulacje! Dużo Wam życzę i mam nadzieję że szybko dojdziecie do siebie [emoji173]
Karuzela [emoji110]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry