reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny ja na prywatnej wiadomosci nie mam linka do grupy poporodowej :( podrzuci mi ktoras dobra dusza?
Moj maz dzis na dwa dni wyjechal, mam nadzieje ze nic sie nie zacznie dziac :) jutro mamy wg usg z 12 tc dokladnie 37+0 czyli bedziemy donoszoneeee !! :)

Lilith i dla Ciebie gratulacje Kochana ,
Narazie same cc...
 
reklama
Madziazt mi położna mówiła ze jak jest rozdarcie to nie ma cudu aby czop był ;) może i tym razem wcześniej ;) moja mama w tym tyg co ja jestem urodziła mnie i brata. No ale bliźniaki podobno w prawie 100% rodzą się w 38 tyg.

Ewela 90 oj co za chlop, musisz chyba codziennie mu przypominać ze pójdziesz do innego. Mój to bierze od tyłu i nawet nie ma wizualnie większej różnicy ;)

Misia a może grawitacja mocno go ściąga jak lezysz na płyn dlatego chce 'wyjsc' prawym bokiem. Ja kładę brzuch na jasku, przez co brzuch ma oparcie a synek spokojniutki w brzuchu. ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha gratuluję super że już jest pierwszy chłopiec w gronie dziewczynek. Rzeczywiście duży dzidziuś.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inka1985 powodzenia na wizycie :)

Aha gratulacje :) duży chłopak :) odpoczywaj :)

misia12 wszystkiego najlepszego :) u nas też Piotr wygrywa, ale ja mam watpliwości :(

Karuzela &&&&&&&&&&&&&

LILITH gratulacje :) wszystkiego od narodzin przez szybki powrót do domu po przepuklinę :)

Madziazt najważniejsze że ty czujesz się bezpieczna :) już nie długo razem wrócicie do domu :)

jak piszecie o tych komlikacjach przy cc to zaczynam się bać :( eh trzeba mieć nadzieje że wszystko dobrze sie skończy :) Miłego dnia :) mój syn już rano wręczył mężowi laurkę :) własnoręcznie robioną :) coś czuję że będzie ich dziś kilka :)
 
Emol wspolczuje ci tych rozstepow, ale jak masz miec to bedziesz miec - ja sie smaruje raz dziennie, czasem rzadziej jak mi się nie chce a brzuszek bez śladu rozstępu.

Ola W to piękna data:D Ty przenoszona a ja się miałam urodzić 9.10:p moja mama miała cc na sobotę umówiona a w piątek już się pchalam do wyjścia i w piątek mnie wyciagneli:D
Ja się kontaktuje z położna bo chciałam jej zapłacić za opiekę nade mną a jak narazie tylko mnie wkurza ...

Paninka biedna, dobrze że nie jesteś uziemiona z tesciowa. Jakie szczęście że moja jest zajęta swoim życiem i nie siedzi mi nad glowa. Przynajmniej możesz wychodzić:D
Nie przejmuj się mezem, źle zrobił, ale my się teraz też bardziej wkurzamy. Wczoraj mnie mój wieczorem tak wnerwial że poszłam spać o 21, dziś od rana też mnie denerwuje:p ale o dziwo jak na niego psiocze to jest uległy, chyba się boi.

Aha no pierwszy mężczyzna na lipcowkach zobowiazuje, to nie mogło być 3kg:D gratulacje kochana!!!! Siły!!!

Misia Piotr też piekne. Bardzo mi się podoba. Mi się z męskich podobaja takie które były popularne w moim roczniku, Tomasz, Michal, Piotr.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN Kochanienka [emoji173][emoji320][emoji8][emoji95][emoji274][emoji7][emoji513][emoji509][emoji320]

Karuzela kciuczki już trzymam za jutro.

Lilith co za kruszynka[emoji173][emoji173] boże a ja mam ubrania od 62 haha
Ogromne gratulacje!!! Zdrowka!:*

Madziazt to lepiej się już spakuj bo będzie Ci to siedziało w głowie dopóki tego nie zrobisz:D
Eh ja mam taką ciotke jak Ty teściowa która tylko czeka aż spuchne a ja jak na złość ciągle piękna hyhyh

Ewella to jest na slupnej i tam jest zaraz przy tym ogromny parking więc jedzcie do celu. Bo nigdzie blisko nie ma za bardzo nic, to jest takie delikatne zadupie, dookoła las - ja tam mam na nogach 20 minut ale właśnie przez las. Ale parking tam wielki, moim zdaniem nie będzie problemu.
Ja byłam wczoraj taka zmęczona i zła bo cały dzień na nogach że mój szczęśliwy że się nie upominalam. Haha myślą że nas zmecza:D my się tak o 20 wybieramy, więc jak zobaczę gdzieś Twój brzuszek to się przywitam!
Edit: sprawdziłam na mapie, powinniście przyjechać na stadionowa ulice, tam na pewno zaparkujecie :-) koło płotu z tego miejsca gdzie jest koncert. Jak Wam tam nie pozwolą to wszędzie jest już dość daleko na nogach więc lepiej tam probowac.

Nika999 to dobrze że dziecko bez przyspieszania też samo wyjdzie, bo ja nie mam z kim przyspieszac:D

Wróciłam od hematologa który napisał mi opinie że do 100tys płytek poród może przebiegać wg wskazań ginekologa. Ciekawe co na to mój lekarz.
Wczorajszy dzień miałam mega slaby, wieczorem nie miałam sil na spacer i bylam marudna, poszlam spac o 21:30. Dziś się obudziłam to i stopy mnie bolą i mam trochę opuchnięte bo mnie buty cisna. I wróciłam już z nadzieją na drzemke to królik napierdziela w klatce, rzuca domkiem, kuweta, no szlag mnie trafi. Może w sypialni znajdę spokój [emoji19]




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia12 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
Spełnienia marzeń i przede wszystkim zdrowego dzidziusia.
U nas też Piotr ja też nie jestem przekonana do tego imienia ale pasuje do nazwiska.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry