reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Nika dzięki za info. Może zaczyna dopiero odchodzić.
Mamusiu_Muminka ja tak miałam jak całą noc na siku nie wstałam. Ale to był fałszywy alarm.
Joanna kurcze i wtedy jest się tak samemu całkiem, czy jednak polozne bardziej cię dogladaja.
Kasia ale się uśmiałam, znalazłaś kanapkę?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola W pytalam, pokazałam, powiedziałam że smaruje mascia procto-glivenol to powiedział że to dobra maść i aby dalej smarować i próbować go wepchnąć. No więc staram się, ale u mnie jest za bardzo na zewnątrz, wiec tylko smaruję.

Pumelova moja mama jest cała w rozstepach, niestety mam skłonności. :( smaruję się od początku ciąży palmersem 2 razy dziennie, czasami oliwka dodatkowo a i tak powychodzily, a wcale dużego brzucha nie mam. Mam nadzieję że ten co jest na brzuchu, to zostanie taki 2 cm i nie powiększy się, jest przy samym pepku, wiec po ciąży może nie będzie jakoś widoczny :) a co do mężów to chyba wiedzą że to hormony i dlatego tacy ulegli.

Nie rozumiem podejścia tych ciotek czy tesciowych, jak można czekać aż ktoś zbytnie i mu to powiedzieć prosto w twarz... to takie niekulturalne :(

Misia 12 Artur w brzuchu już ma swoją poduszkę ;) pozazdrościć masażysty :) mój mnie tylko raz zaczął, ale tak mnie to laskotalo, że niestety odpuscilam aby mnie masowal.

Kasia ja jak nie mogę czegoś znaleźć to okazuje się że zostawiłam to w łazience. Może warto zerknąć? :) a ta pachwine sobie owinelas bandażem?

Martac88 Z tego co wiem to każdy kto się udziela tutaj i nie tylko czyta ale i sam tam zamieści zdjęcie swojego bobasa dostał ten dostęp, nie wiem czy to moderator nie ustawia kto może w to wejść. Więc chyba link tutaj nie pomoże.

Mamusia a wczoraj byly seksy? Mi to leci i następnego dnia, aż po nogach...

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
Emol co do niekulturalności innych kobiet..hmm..mnie się wydaje, że większość z nich tylko czeka aby dokuczyć bo nie lubią gdy ktoś ma lepiej, lubią wbić szpilę. To strasznie egoistyczne bo wtedy one czują się lepiej no ale cóż poradzić, myslę, że w takiej sytuacji to tylko ignorancja:)

Nie ma w łazience bułki :D myślę, że ją zjadłam :D Tak nieraz miewałam z czekoladą, sięgałam, sięgałam, nagle patrze a jej nie ma i nie mogłam nigdy uwierzyć , że wszamałam całą...
Na to coś przykleiłam sobie plaster i zdezynfekowałam.
 
Kasia mąż tam pracuje na stałe, już ponad 4 lata tak jeździ. Zazwyczaj zjeżdża co ok. 4 tygodnie na jakieś 4-5 dni. W maju był przestój, to 4 tygodnie był w domu. Szkoda, że to nie wypadło w lipcu.

Misia raczej byłam sama, położna zaglądała tylko co jakiś czas jak akcja się rozwija. Nawet był taki moment, że musiałam wstać z łóżka do WC, bo zaczęło mnie czyścić (nie robią lewatywy), to potem miałam problemy z wejściem na łóżko. Miałam dzwonek, którym mogłam w każdej chwili wezwać położną, ale było mi po prostu głupio.
 
Wlansie- jak to jest - czy rzeczywiscie przed porodem organizm sam sie oczyszcza? Pytanie głownie do tych, ktore miały np mega zaparcia, ZwlaszcA pod koniec.
Bo jakos nie chce mi sie wierzyć, ze moj organizm sam sie tak oczyści [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nika999 ja też swojego czasu o nie pytałam i pani mi powiedziała że je wycofali bo się nie sprzedawały, że tylko w aptekach internetowych można kupić
Misia masz rację, nie czytać żeby się nie nakręcać :)
 
reklama
Do góry