reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasiulka piękna ciążą, piękny poród, jesteś stworzona do tego.
Bardzo się cieszę, że akurat u nas na forum pierwszy poród SN i w takim stylu. Myślę, że nie jednej dodalas otuchy i odpedzilas trochę strach [emoji111]

Daj znać jakie wymiary ma ta Twoja cudna Zosia [emoji7]

Lilith trzymam kciuki za Ciebie i teraz możemy swobodnie posłużyć się Kasiulka. .. życzę Ci porodu jak Kasiulki [emoji4]

Karuzela buuu łączę się w bólu z nockami, chociaż jak przespie 4 godziny to uważam juz taką nocke za udaną. Zgagi współczuję, ja miałam w ciąży chyba tylko raz

Ja chrzest planuje jeszcze w sierpniu, bo mam chrzestna - siostra moja - z Wiednia, a ona właśnie dwa razy w roku przylatuje z rodziną, na wakacje i na święta Bożego Narodzenia, a w święta nie chcę , zresztą z tych samych powodów co Chybra [emoji4].

Miłego
 
reklama
Kasiulka gratuluje!:) porodu w takim stylu zycze kazdej z naszych forumowiczek!:*

Lilith z calego serducha Ci kibicuje zeby sie rozkrecilo dzis szybciutko i poszlo tak lekko jak u Kasiulki!:*

Aha hihi terazbedziemy zyczyc porodu jak Kasiulki;) 4 godziny snu, jejciu, kiedy Ty sie kochana wyspisz...wspolczuje.

Tymuniek jak sie czujesz? Nelcia daje Ci jednak troszke pospac?

Ja Dziewczyny rano jeszcze ok, daje rade cos zrobic i wyjsc, ale pod wieczorzamieniam sie w jeczaca kulke, ktora ledwo sie turlika;)

Chrzest mysle ze zrobimy pod koniec sierpnia albo we wrzesniu, w zaleznosci od grafiku urlopowego chrzestnych;) chrzestrnym bedzie moj brat, a chrzestna kuzynka meza (jak sie zgodzi;)). Nie chcemy organizowac chrztu w swieta, bo na co dzien nie spedzamy swiat z kuzynka meza i nie chcemy tak jej absorbowac, a zmiana planow swiatecznych moglaby byc uciazliwa.
 
Ja nawet nie wiem kiedy mnie te komary pogryzly bo byłam ubrana na grillu więc dziwne.

Ewella faktycznie c-bool:-) mam tam blisko na nogach przez las więc może też się przejdziemy, tfu przykulamy:D

Lilith czyli coś ruszyło! Kciuki żeby dobrze poszlo:-)

Kurczę wszędzie piszą że na końcówce waga stoi a mi dalej rośnie. Jak się co tydzień kontroluje żeby było 0,5kg to dziś mam 0,7kg na tydzień a mam wizytę u lekarza :/ co za pech. A pilnowalam się..

Aniek ja też będę prosić po narodzinach bo tak postanowiliśmy, ale chciałam tylko znać opinie;-)
Minionki super!:-)

Też już jestem coraz słabsza! Codziennie zaliczam drzemki ale dużo spacerujemy - wg apki w tel w piątek zrobiłam w sumie 12km. Nie dziwię się że padlam na twarz. Ale wczoraj tylko 4km:p

A na stopy pomogło moczenie w wodzie z solą, tak jak pisalyscie! Nie bolą:-)

Pola jeczaca kulka- trafione!:D

My też zrobimy chrzciny wrzesien/październik ale nie wiem kiedy dokładnie bo mam urodziny 23.09 a nie chce w uro bo na chrzciny zapraszam tylko rodziców, babcie i chrzestnych a na urodziny przychodzi 25 osób:/ przynajmniej z kosztami nie będzie problemu bo z ubezpieczenia dostaniemy za narodziny 5tys, połowa na chrzciny a połowe odkladamy na wakacje dla mnie [emoji16] (zapowiedziałam mężowi że ja z 80% wypłaty nie odloze na wakacje i mi odklada[emoji16][emoji106] więc wiecie, styczeń/luty i lecimyyy)


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny.. :)

Powoli juz kazda z was ma jakies dolegliwosci..My wczoraj bylismy w parku..Synek sie bawil a my siedzielismy przy stoliku I ledwo tam wysiedzialam zmieniajac pozycje co chwile..

Tymuniek, Kasiulka jak tam wasze ksiezniczki? Obie na cycusiu? Dobrze ssaja?
Kasiulka tez jestem ciekawa wymiarow twoje Zosi :)

Lilith 3mam mocno za ciebie kciuki..oby sie rozkrecilo..Daj koniecznie znac jak postepy..

Aha a jak ty sie czujesz?

Aniek42 dziekuje..no cos pojawiaja sie bolesne skorcze a brzuch twardnieje i sie stawia..
Wczoraj podobnie tylko co 10/12minut tak ok godziny..
Mam przedsmak..skorcze do najprzyjemniejszych nienaleza..mam jednak nadzieje ze jak juz sie rozkreci to pojdzie jak u Kasiulki ;) ;) ;)

Karuzela zycze odpoczynku I przespanej nocy..

My chrzcic nie bedziemy.. Syn moj tez ochrzczony nie jest..

Wszystkim juz now tylko brzuszką zycze milego dnia :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coś tam pospalam, ale wiem że do piątku to i tak juz czuwanie będzie. Zgaga mi nigdy nie dokuczala i nie wiem co się stało narazie u mnie dla odmiany nie mleko czy migdały tylko szklanka wody z sokiem z cytryny przynosi ulgę.

Jesteście obeznane w aplikacjach to może polecacie jakaś apke kontrolująca karmienia dziecka?

Ja już po śniadaniu, piękna pogoda się u nas zapowiada :-)
 
Kasiulka czyli wymiary najczęściej spotykane. Duża ale jak szybko wyszła ;)

Ja przespalam druga cała noc i wstałam o 7.30 z myślą aby pójść na morfologie a zapomniałam nasiusiac do kubeczka :( wiec w środę dopiero pójdę. A w czwartek jak pojadę na ktg to odbiore wyniki.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova - high five! Tez mam urodziny 23.09 [emoji2]

Ja mam z waga roznie. Teraz mi sie waha ciagle o +/- 0,6kg.
Ale mi sie tez pojawiły problemy z wyproznianiem i wzmożony głód [emoji85]

Mnie komary niedawno pogryzły o godzinie 16... Takze tak... :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, czy któraś z was brała duphaston na wyrególowanue cykli i udali się zajść w ciążę ?? Ja biorę drugi cykl..i jestem trochę zmieszana ...generalnie mam problem z ustaleniem pierwszego dnia okresu, no. Ostatnio 2 czerwca lekkie krwawienie, ale źywa krew mało tylko rano, 3 czerwca brązowe plamienia,4 czerwca już obfite plamienie...zaczęłam liczyć cykl od 2 czerwca... Dupka miałam brać od 15 dnia cyklu czyli 16 czerwcs,ale ewidentnie 16 czerwca u 17 czerwca miałam śluz płodny, 18 czerwca rano czułam owulację i tego dnia w południe wzięłam pierwszą tabletkę, dziś łykam druga ale czuję ból jajnika ( jakby owulka i już w końcu nie wiem czy była wczoraj czy dziś )...i tak ćzytam i się zastanawiam czy duphaston mógł zablokować owulację?? Kurcze, oszaleć można od tych myśli...acha biorę 1 tabl dziennie ...
 
reklama
Czesc dziewczyny, czy któraś z was brała duphaston na wyrególowanue cykli i udali się zajść w ciążę ?? Ja biorę drugi cykl..i jestem trochę zmieszana ...generalnie mam problem z ustaleniem pierwszego dnia okresu, no. Ostatnio 2 czerwca lekkie krwawienie, ale źywa krew mało tylko rano, 3 czerwca brązowe plamienia,4 czerwca już obfite plamienie...zaczęłam liczyć cykl od 2 czerwca... Dupka miałam brać od 15 dnia cyklu czyli 16 czerwcs,ale ewidentnie 16 czerwca u 17 czerwca miałam śluz płodny, 18 czerwca rano czułam owulację i tego dnia w południe wzięłam pierwszą tabletkę, dziś łykam druga ale czuję ból jajnika ( jakby owulka i już w końcu nie wiem czy była wczoraj czy dziś )...i tak ćzytam i się zastanawiam czy duphaston mógł zablokować owulację?? Kurcze, oszaleć można od tych myśli...acha biorę 1 tabl dziennie ...
Witaj ja niestety w tym temacie nie pomoge.. Ale moze ktoras z naszego forum bardziej obeznana w tym temacie cos napisze..Pozdrawiam

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry