reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Paninka jakbyś się dowiedziała od czego te plamki to daj znać, bo mnie intrygują, a nikt nie wie.
Lilith super że coś się rozkręca. Trzymam kciukasy mocno zaciśnięte &&&
Aniek jeszcze smarkam,kicham i pokasluje ale już zdecydowanie lepiej. Mąż już śpi na każdej stronie, spodni tylko z paskiem nie może jeszcze założyć i biedak ubolewa bo treningi musi odpuścić. Też mam spadek formy z dnia na dzień.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola W Super! [emoji320] [emoji16] piękny dzień!
Wzmozony głód to po szczerosci mam od listopada [emoji14]

Emol ja kubeczek zostawiam na wc bo bym nigdy nie zapamiętała:D
Dziś idę po wyniki ale dostałam już na maila i wiem że dobre:-)

Karuzela ważne że znajdujesz coś co Ci pomogło na zgage. Ja miałam raz tak porządnie a nie mogłam nic zjesc/wypić bo miałam mieć morfo rano a obudziłam się o 3:D
Też bym chciała taka apke:>

Kasiulka piękne wymiary :-)

Zojkazojka niestety też nie mój temat.

Dziś wizyta u lekarza więc proszę o kciuki [emoji16]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka gratulacje. Poród marzenie oby reszta macierzyństwa z małą Zosia też była tak bajkowa [emoji1]

Dziewczyny te białe plamki bardzo często są oznaką uczulenia na słońce. W ciąży od słońca mogą się robić przecież przebarwienia. Może u Was przebarwia się na jasno nie na ciemno...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka gratuluję!!! Właśnie rozmawiałam na temat szybkiego porodu z moją Emilką, może mnie posłucha i też się szybko urodzi :D Dałaś nam nadzieję kobieto:D

U mnie od kilku dni 30st...odczuwalna ze 35...padam, jestem popuchnięta, bolą mnie stawy w dłoniach i przedwczoraj wyskoczył mi w pachwinie udowej ten węzeł chłonny i boli jak cholera, ledwo co chodzę, w necie na ten temat nic w sumie nie ma - tylko że może być spowodowany infekcją dróg moczowych ale moje wyniki są ok - może to taki urok ciąży. Oczywiście o nowotworach też pisze ale to bardziej jak węzły chłonne powiększają się na szyji, karku, czy zauchem albo pod pachą. Nie śpię od godziny a już się ze mnie leje...Przedwczoraj miałam już takie regularne bóle okresowe ale przeszły...

Lilith życzę Ci, żeby się poród na dobre rozkręcił :*
 
Ja dziś mam jakiś spad formy, nic mi się nie chce, mimo że przepiękna pogoda za oknem :oo2:
Męż w robocie, Kacper je arbuza i gruszkę, ok 12 podwożę go do rodziców i jadę z l4 do pracy, później zjem u rodziców obiad i może poprawię lodem i trochę słońca złapię. Aaa chociaż qpa może z tego wyjść, bo do lakiernika muszę samochód odstawić. Ehhh czekam tylko aż wrócę do domku z synem na drzemkę i sobie poleżę lub poćwiczę, zobaczymy.

Ja z Kacprem korzystałam z apki Happy Baby, bardzo ją polecam. Teraz też będę jej używać. Zaznacza się tam karmienie, piersią czy mm, zmianę pieluch, ile razy dziennie jest kupa i siku, czas snu czy drzemek malucha , jakieś ważne informacje o wizytach, szczepieniach i coś jeszcze, ale nie pamiętam. Jest bardzo wygodna :blink:

Te białe plamki też mam, w sumie codziennie jakoś na działanie słońca jestem wystawiana, może to to faktycznie hymmm.
 
Monti ale te plamki są widoczne czasem, jakby to były przebarwienia to by nie znikalo :-)

Kasia831 współczuję upałów bo obecnie mogą być męczące. Bierz sobie często chłodny prysznic :*

Chybra dzięki za info, ściągnę apke i zobaczymy - brzmi świetnie:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex 87 my też nie będziemy chrzcić małej, myślałam, że będę tu jako jedyna ;) nie wiem jak to się sprawdza w praktyce bo my oboje ochrzczeni i bierzmowania.. heh

Lilith kciuki w pełni zaciśnięte, niech się rozkręci i pójdzie jak u Kasiulki ( czego życzę każdej z nas)

Kasiulka stałaś się wzrorem, a Twój poród marzeniem, powodzenia z malutką Zosią niech rośnie zdrowo [emoji5]

Pumelova kciuki za wizytę [emoji846]

Ja też mam ostatnio bóle okresowe, pamiętacie od którego tygodnia Wam się zaczęły?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja bóle okresowe mam od ok 2 tygodni, może z lekkim hakiem. Bóle krzyża takie rozporowe też gdzieś od 2 tygodni. Czyli od ok 34 skończonego
 
Do góry