reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Judith mi się zaczęły kilka dni temu a jestem 37+1. Już chce mieć to z głowy. Cały czas mówimy do Artura, że jak chce to niech wychodzi szybko i wcześniej, aby matki nie męczył ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hm czyli z tymi bolami nie ma reguły [emoji848] mi się zaczęły w 33 skończonym ale nie są jakoś mocno upierdliwe ;)

Emol - szybko i bezboleśnie, tak ma być [emoji16]

Aha zapomniałam się pochwalić, byliśmy w urzędzie stanu cywilnego, zrobiliśmy uznanie ojcostwa (nie jesteśmy małżeństwem) , żeby mój P. mógł sam po urzędach latać jak Hanka się urodzi [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Lilith kciuki za szybki poród :)

Pumelova trzymam kciuki za wizytę, ja mam w piątek bo jutro lekarza jeszcze nie ma :)
A na wagę nie wchodzę, tylko u lekarza :p

U mnie bóle się zaczęły w tamtym tyg. 36+5.

U nas tez piękna pogoda, poodkurzalam, pranie się robi, na obiad knedle z truskawkami siostra robi :D a mąż pod wieczór w końcu wraca :D
 
Lilith, oby wszystko poszło po twojej myśli w kwestii porodu [emoji4]

Pumelova, kciuki za wizytę [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej!
Misia12 ja sobie to tłumacze ciąża ze po połogu przejdzie wszystko tzn się unormuje.
Ja mam plamy pod oczami od słońca ciemne no i piegi.
Ja jeszcze nie puchne ale strasznie mi duszno ciągle.
Rano zaprowadzilam młoda do przedszkola skoczylam po zakupy na obiad i wzięłam się za ogarniecie pokoju starszej... masakra patrzę a 2 godziny zlecialo. Mnóstwo makulatury i pełen worek 60l śmieci :D a ile przekleństw poleciało... Jeszcze tylko segregacja w szafie ale to na inny dzień.
Dziewczyny wiecie może czy można myć ściany karcherem?? Tzn muszę kogoś wynająć, sama nie będę tego robić ale nie wiem czy warto a u starszej strasznie brudno po roku mieszkania :/
Zaraz muszę się brać za obiad i tak połowa dnia zleci...
 
Emol ja kubek zawsze zostawiam na zlewie bo bym nigdy do niego nie nasikala [emoji12]
A tez dzis bylam na badaniach.

Pumelova kciuki za wizyte [emoji4][emoji110]
Ja ide w srode [emoji4]


Judith dobrze ze o tym uznaniu ojcostwa napisalas bo my tez nie jestesmy malzenstwem i tez sobie to zalatwimy juz.

Tez mam ciemne plamy pod oczami ale licze na to ze znikna z czasem.

Misia gratuluje wizyty i wagi synusia [emoji4][emoji4]



 
Mnie pierwsze takie bóle dotknęły dokładnie 15 maja - pamiętam bo 16 maja szłam do położnej i jej mówiłam , że tej nocy miałam takie bóle.
Z tym uznaniem ojcostwa to mnie zaciekawiłyście...myslałam,że wystarczy jak w szpitalu wpisują imię i nazwisko ojca..hmm ciekawe jak jest w UK, muszę poczytać
 
reklama
Do góry