reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hejka dziewczyny,

Ja niestety ze spaniem nadal różnie, csekam teraz na ktg bo codziennie o 5 jest i jeszcze później 2 razy.

Tymuniek trzymam kciuki, czekamy na informacje [emoji5]

Lilith co to znaczy naturalna CC?

Pumelova mi się wydaje, że zgaga nie na wpływu na wyniki

Aniek podziwiam Ciebie z tą procesja ... krewetki tez bym wciągnęła [emoji4]
Aha ojejciu, ale Cie wymecza tym ktg... Ja mialam raz w tej ciazy, jak pojechalam na ip i myslalam ze nie wyleze na tej niewygodnej lezance:)

Misia wspolczuje bolu plecow, dobra z Ciebie zona, ze nie budzisz meza;) ja ostatnio mad ranem mam bole bioder/miednicy i to nie daje mi spac + standardowe wstawanie na siku po 100x w nocy;)
 
reklama
Paninka podziwiam za taki.maraton :-O
Mi coraz bardziej doskwiera ucisk na jedna nogę i już tak nie szaleje że spacerami jeśli nie muszę.

Kylesa zdrówka!

Katja śliczna kuchnia.

Tymuniek kciuki!

Kasiulka a co u ciebie?

Misia pięknie to napisałaś

Zmęczona jestem ale zasnąć nie mogę chyba znowu będę oglądać na Youtube filmiki o pielęgnacji malucha, bo nic nie pamiętam :eek: dziś robiłam zdjęcia córce z pajacykiem małego "little brother" i niedowierzam, że to już ostatni weekend we trójkę :szok:
Karuzela bardzo fajny pomysl, chyba tez ogladne jakis filmik o kapieli, pepku itp, bo tez juz wszystko zapomnialam;)
 
Hej,

Wczoraj obyło się bez pobudki na siku, no to dzisiaj wyrównalam kwestie pobudkowe [emoji19]


Aha, Pumelova, Pola, Misia - współczuję Wam tych nocek

Tymuniek - kciuki za cc!!! Forumowa ciocia już nie może się doczekać aż zobaczy Nelcie [emoji4]


Pumelova - współczuję zgagi. Mi też na końcówce wróciła. Szczególnie jak zjem coś cebulowatego. Na szczęście Rennie pomaga.


Jenny - mam tego samego stracha odnośnie noworodka w domu. U nas jest 8 lat różnicy między dziećmi.
Liczę na instynkt macierzyński i pomoc pielęgniarek z noworodkowego.


Lilith - ale super z tym domkiem!!! [emoji3]. A i Ty już za chwilkę będziesz tulila Malutka [emoji4]


Madziazt - a Ty juz spakowana do Pl? dziś czy jutro prom?


Pola - jaki plan na dzisiaj?
 
Hej,

Wczoraj obyło się bez pobudki na siku, no to dzisiaj wyrównalam kwestie pobudkowe [emoji19]


Aha, Pumelova, Pola, Misia - współczuję Wam tych nocek

Tymuniek - kciuki za cc!!! Forumowa ciocia już nie może się doczekać aż zobaczy Nelcie [emoji4]


Pumelova - współczuję zgagi. Mi też na końcówce wróciła. Szczególnie jak zjem coś cebulowatego. Na szczęście Rennie pomaga.


Jenny - mam tego samego stracha odnośnie noworodka w domu. U nas jest 8 lat różnicy między dziećmi.
Liczę na instynkt macierzyński i pomoc pielęgniarek z noworodkowego.


Lilith - ale super z tym domkiem!!! [emoji3]. A i Ty już za chwilkę będziesz tulila Malutka [emoji4]


Madziazt - a Ty juz spakowana do Pl? dziś czy jutro prom?


Pola - jaki plan na dzisiaj?
Ja dzisiaj na spokojnie, plan lezakowanie plus ukladanie w szafach cd.:)
 
Hej za mna tragiczna noc brzuch mnie jakos cmil wstawalam co godzine...teraz tez boli..byle by przetrwac do niedzieli.


Aniek Jezu podziwiam ja bym padla jeszcze cieplo u nas wczoraj bylo...a z kolacja pojechalas mhm krewetki.


Jennu84 rozmawialam z Truskawka prywatnie i jest ok jest w domu juz po szpitalu na pewno jak sie ogarnie da i tu znac:-)


Tymuniek kciuki za Ciebie!!! Daj znac jak znajdziesz chwile czasu.


Aha biedna jestes z tym szpitalem:-( te pobudki i nie wygodne materace .Ja ze szpitala wychodze mega zmeczona.




Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Aga km ja mam pierwszą taka porządna zgage w ciąży, ba, w życiu! Mam nadzieję że więcej się nie powtorzy:o trochę się przejadlam na grillu, a wcześniej jak mi się zapowiadało na zgage to dalam więcej poduszek i luz, ale tym razem nie pomoglo. Rennie możemy brac jakby co?:-)

Maziajka ooo to truskaweczki się już rozpakowaly?:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się w piąteczek !
Już od dzisiaj mam urlop także szukam czegoś do roboty w domu :)
Dziewczyny tak jak Wy odczuwam ciążowe dolegliwości : wczoraj po dłuższym spacerze ból w okolicy spojenia łonowego i w pachwinach a w nocy bóle takie jak na miesiączkę, także bardzo się cieszę, że już od dzisiaj do roboty iść nie muszę i tego typu dolegliwości przeleżę w domu. Brzuch też czuję, że się trochę obniżył i coraz częściej trzeba korzystać z toalety.

Tak piszecie o mężach i ich zamiłowaniu do motorów... mój właśnie idzie na kurs i sama się boję o niego, jednak wypadek na motocyklu a w aucie to większe ryzyko :(

Tymuniek - dzisiaj w nocy jak się obudziłam to pierwsze co pomyślałam o Tobie ! Łączę się z Tobą myślami! Daj od razu znać jak będziecie już z małą gotowe do prezentacji :)

Lilith - też właśnie miałam zapytać o co chodzi z tym NATURALNYM cc ??

Jenny , Aga_k_m - obyście miały rację z tym instynktem macierzyńskim bo ja na ten moment to się nie widzę w roli opiekunki .. boję się, że zrobię krzywdę. Wcześniej jakoś wobec obcych dzieci się tak nie bałam a jak pomyślę o swoim to ogarnia mnie strach - oby to było przejściowe.

Lilith - szkoda, że macie TYLKo 20 minut na obejrzenie domu i pomiary... :( mam nadzieję, że tyle czasu Wam wystarczy, żeby wszystkie parametry tam pozbierać i pomierzyć jak należy. Ogólnie zazdroszczę już Wam tej przeprowadzki i życzę jak najpiękniejszego domku :p Już Wy się o to z mężem na pewno postaracie tymi swoimi dodatkami własnoręcznie robionymi :D
 
Maziajko - dzięki za info o Truskawce [emoji8]. Cieszę się bardzo, że jest o.k. i może przeczekać czas do rozwiązania w domku wśród rodziny [emoji4]


Pumelova - możemy Rennie [emoji3]. Życie mi uratowało w okolicach Wielkanocy. Później długo miałam spokój, no i teraz od kilku dni na nowo mnie piecze [emoji19]. Ale po zażyciu odczuwam mega ulgę.

Mamusia Muminka - spokojnie - dasz radę. W tej chwili trenowanie opieki i tak nijak się będzie miało do rzeczywistości. Zaufaj sobie i mężowi. Dacie radę - to samo przychodzi [emoji4].
Ja się stresuje karmieniem, choć J ciągła cyca przez ponad 15 m-cy [emoji6]
 
reklama
Pumelova - teraz dopiero doczytałam, przy zgadze spokojnie możesz robić badania krwi, nie ma to praktycznie żadnego wpływu na wyniki.
Odnośnie Rennie - jako jedno z nielicznych rzeczy na zgagę w ciąży można i polecam miętowe :D
 
Do góry