reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Mamusia muminka bo ważna jest zasada jedziesz tam gdzie patrzysz. Czyli jeśli zdarza się wypadek to musisz szukaz dziury między samochodami :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rennie jest cudowne. Ja mam tak że tylko coś zjem to jest zgaga, na szczęście nieduża. Do tego wczoraj po śniadaniu wymiotowałam. Mogę malutkie porcję tylko, a często.
Udało mi się zasnąć, przyłożyłam termofor na mięśnie.
Co do motocykla to ja mojego starego poprosiłam że jak chce to jak dzieci odchowa, na kryzys wieku sredniego może sobie zakupić.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie problem z kupnem motocyklu na razie się sam rozwiązuję bo nie ma na takie rzeczy pieniędzy - teraz dziecko i remont, więc na jakiś czas mam spokój a z tym kursem to się zgodziłam z racji tego, że w przyszłym roku ceny ich mają wzrosnąć i mają się zmieniać sposoby zaliczenia także woli już podejść teraz póki wie co go czeka :)

Emol - między auta dobra rada, ale nic nie daje jak wjedzie auto w Ciebie :( mam nadzieję, że nie będzie musiał z tych porad korzystać.
 
Witajcie dziewuchy

Ja dzis kompletnie bez sil..wstalam jeszcze bardziej zmeczona..do tego dzis jakies mdlosci mnie dopadly..Dobrze ze mam owoce..bo ostatnio niemam na nic innego ochoty..

Co do wczorajszego chinskiego jedzenia to zupelnie inne smaki ale dobre..

Tymuniek 3mam kciuki I czekamy na wiesci.. :)

Kasiulka co u ciebie bo tez ucichlas?

Lilith ale wam fajnie z tym domkiem.. :)

Aha 3maj sie dzielnie..dasz rade..

Pumelova w ciazy z synem na zgage pomagaly mi mentosy mietowe ale tylko na chwile..a tak to jak dziewczyny pisza Reni.. W tej ciazy zgage mialam kilka razy ale mysle ze to przez to ze spie z glowa ulozona dosc wysoko..mam 2 czasem 3 poduszki pod glowa..tak mi wygodnie..i odpukac zgaga mnie niemeczy..

Uciekam w koncu powoli ogarnac po malowaniu..

Milego dnia wszystkim zycze

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamusia muminka. No niestety trzeba mieć oczy dookoła głowy, bo nie wszystko to wina motocyklisty. My też mamy teraz motocykl nieco zdezelowany. Kuba trochę pospawal plastiki aby tylko można było jeździć do pracy. Dopiero za min 2 lata będzie nas stać na zmianę. Mi już się znudził a co dopiero Kubie; który przyzwyczajony, że co 2 gi sezon zmieniał motocykl (za czasów kawalerskich) a teraz cały czas ten sam. Za 1,5 roku będziemy się przeprowadzać, na coś swojego, to i kredyt i dziecko. Ah ciężko będzie ale może i wtedy na Moto od razu weźmie się z 4 tys więcej kredytu i po sprzedaży tego będzie mógł sobie coś kupić lepszego. Sama nie wiem

Alex nie przemeczaj się za bardzo, weź kogoś do pomocy. ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek42 na paprocanach mnóstwo ludzi, naprawdę .. ale pospacerowalismy trochę :)

Pumelova tak przed 5 mąż jechał na lotnisko i juz jest na miejscu :) a ja no siostra przychodzi do mnie spać na weekend a obiady u rodziców albo na działce zależy jaka pogoda będzie :) mąż pracuje na laziskach; )
Ja jeszcze nigdy nie miałam zgagi :p

Tymuniek powodzenia :)

Miłego dnia
 
Ja mam od dwóch dni kilka razy dziennie bole takie delikatne jak na okres.
I uderzenia gorąca [emoji23]
Do tego łapią mnie skurcze w łydkach i tak sobie pomyslałam, cholerka, a jak przy porodzie bedzie takie combo: bol porodowy+skurcz w obu łydkach? [emoji23]
No a oprócz tego ide dzis na ktg. Zobaczymy co mi tam wyjdzie ciekawego.

Pogoda mimo kawy daje sie we znaki... czuje sie jak flak! :)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nie mam zgagi więc nic nie podpowiem, ale za to od rana jest mi strasznie niedobrze.. ogólnie czuje się mega słabo. Nie jadłam śniadania, tylko witaminki, herbatka i kawa, ale jak sobie pomyślę o jedzeniu to mi jeszcze gorzej. Leżę i czekam aż mi przejdzie i pójdę zrobię sobie jakieś jedzenie.
Wczoraj wreszcie zaczęliśmy ogarniać sypialnię, a dziś mamy jechać do Ikei po ostatnie zakupy, m.in. łóżeczko. Mój nienawidzi Ikei (ja uwielbiam) dlatego jedziemy tuż przed zamknięciem, żeby nie było tłumów za dużych [emoji6]

My raczej jesteśmy fanami samochodów, chociaż posiadamy skuterek, żeby łatwiej było mężowemu dojechać do pracy i zaparkować. Bo w godzinach szczytu w centrum zwykle jest straszny sajgon, podróż autem to samobójstwo [emoji12]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewella tez bylam wczoraj na paprach masa ludzi ale fajnie bylo Jasiu na rowerkach potem w parku wodnym a ja lezalam jak wieloryb;D



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry