reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Aniek ja biorę euthyrox. W ciąży poziom hormonu nie powinien przekraczać 2. Jak będziesz szła na badanie to po prostu tabletkę zjedz po pobraniu krwi i wtedy wynik będzie miarodajny.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka:)

Aniek a wez sprzedali mi jakies podrobione makarony!! mendy jedne niech ich myszy zjedza takie ciastka ciezarnej wciskac! Co do tarczycy nie pomoge nie znam sie:)

Ewella sliczne fotki i kolor wloskow fajny wyszedl:)

Patuszka89 tak to wlasnie juz jest z remontami ja juz sie przyzwyczailam ,ze jak np zaloze sobie ,ze na cos wydam 1000zł to do moich zalozen musze dodac jeszcze conajmniej z 500zl.Bo zawsze sie cos po drodze napatoczy....
Co do prawa jazdy tez myslalam ,ze to nie dla mnbie a teraz bez auta jak bez reki:pChoc jezdzic nie lubie.

Aha a pierwszy porod mialas sn tak?? Fajnie zakonczyliscie weekend my w czwartek chcemy gdzies syna zabrac na jakis wypad ostatni w trojkę, i w sr przed cc tez jakis pozadny obiad zjesc:p
Ja na szczescie stawiam sie dopiero w czwartek 22.06 prosto na CC.

Alex, Kasiulka ja mam identyczne odczucia bardzo chce ta mala dupke juz miec obok ale jednak troche bym jeszcze poczekala:D ciezko to wytlumaczyc ale widze ,ze macie podobnie.

Linoone powodzenia na wizycie!:)

Mamusia muminka o matko co za ludzie...jak tak mozna.Ostatnio o podobnych perypetiach bylo w Uwadze...wspolczuje nerwow jeszcze pod koniec ciazy.



Mi dzisiaj lozeczko przyjdzie:))) aaa!! nie mopge sie doczekac az rozlozymy:)
 
Dziewczyny czy wy dzis tez tak ciepsko sie czujecie ? Ja ogolnie nie miewam problemow z cisnieniem ale dzisiaj poprostu czuje ze mam niskie, kiepsko sie czuje, slaba jestem.
Do tego sie chyba przeziebilam lub zlapalam od starszaka - gardlo i tak lekko oskrzelowo mnie tu gdzies pobolewa. Kupilam *spam* i pije , no bo co jeszcze ? :(
 
Aniek tak jak Monti pisze, zjedz tabletkę dopiero po pobraniu krwi :)

Maziajka dzięki, no jestem zadowolona z koloru co mi wyszedł :)
Ja też już mam kołyske złożona :D

Linoone powodzenia :)

Katja ja tylko jestem dzisiaj bardziej śpiąca choć przespanej w nocy 12h i trochę głową mnie boli może akurat od pogody bo taka zmienna a ciśnienie zawsze mam w normie.
 
Paninka współczuję, nie dziwię się, że chcesz się odizolować, ja tak robię gdy mam spinę z rodzicami, jak jest dobrze to jest dobrze, a jak się spieprzy to na maksa, to z czego mega się cieszę to to, że mieszkamy z mężem i synem oddzielnie i gdy nie chcę to po prostu nie odb tel . Pisałam kiedyś o apodyktycznych i hamskich zachowaniach ojca, temat rzeka.

Heh, mam takie same uczucia jak i Wy w stos to zbliżającego się porodu :-D Ciążowe mózgi . Zaczęło się to co w poprzedniej ciąży, czyli nieprzyjemne mizianie wieczorami po pęcherzu, a tu jeszcze ponad miesiąc raaaany. Żadnych spięć nie mam ani skurczy także do samego końca będę się pewnie inkubatorzyć:oo2:

Ktg nie miałam i pewnie nie będę miała aż do porodu tak jak poprzednio:oo2:

Byłam na morfo, w śr wizyta i ma mi pobrać ginka to na paciorkowca. W weekend ma być pogoda w kratę, ale dobrze, że Męż będzie miał wolne.
 
Witam mamusie wszystkie! Melduję się, że przeżyłam wesele i poprawiny, zamykalam obie imprezy [emoji16] wytanczylam się na maxa chociaż i tak chęci były większe niż możliwości. Nasluchalam się mnóstwo komplementów, ale w tym całym zamieszaniu nie zrobiłam sobie żadnego zdjęcia [emoji53] mam nadzieję że fotograf się spisał [emoji4] wzruszyłam się strasznie, bo mój mały brciszek ma już żonę, w kościele tak mnie zatkało, że nawet męża o chusteczkę nie dałam rady poprosić [emoji6] teraz muszę odpocząć, bo WSZYSTKO mnie boli, w nocy ledwo się z boka na bok przekrecalam. Ale poleże z nogami w górę i będę mieć czas nadrobić zaległości na forum [emoji6] buziaki [emoji8]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, hej [emoji3]


Aha - powodzenia w szpitalu [emoji8]. Cieszę się, że wczoraj tak na maxa rodzinnie wykorzystaliscie dzionek - Filip z pewnością doceni [emoji5].
Fotki liska nie mam. Jak będę u Rodziców to zrobię - ale szczerze mówiąc ja go w ogóle nie kojarzę [emoji55][emoji1].
Trzymam kciuki, a nuż uda się wyjść ze szpitala po badaniach [emoji6]
Historia ślubu niczym wycięta z jakiejś komedii [emoji1][emoji1][emoji1]. Z pewnością po takich przebojach żyje im się jak w bajce [emoji6] (u nas też było kilka dziwnych wpadek i sytuacji - i proszę... 13 lat dajemy z sobą radę [emoji1]. U znajomych nawet była akcja z pogotowiem, które zabrało młodego bo arytmii dostał, i też szczęśliwie żyją z sobą 15 lat).


Paninka - tule mocno :*.
Kiepska sytuacjacja z Twoim Tatą, i to na maxa. Nie rozumiem po co urządził taką szopke w dniu urodzin Twojej mamy, i to jeszcze przy wnukach. Zasial mega strach i niechęć u wszystkich zgromadzonych .
Przykre strasznie .
Nie odzywaj się, i nie reaguj na SMS-y. ... Chyba, że jednym zdaniem: że rani Cie fizycznie i psychicznie .
Ale jeżeli jest typem furiata, to lepiej nic nie pisać, dzwonić, reagować, bo to go tylko dodatkowo nakręca.



Linoone - powodzenia na badaniach [emoji110][emoji110]


Morela - suuuuper!!! Bardzo się cieszę, że Cie wypuszczają [emoji4]
 
reklama
Aha83 no tak skleroza ;Dpo prostu wyczytalam ze tesciu Cie stresuje opisem cc i skumalam ze nie mialas;D a pezeciez pamietam o Twojej bliznie

Jezu a ja mam juz ponad 2h twardy brzuch jak skala za polgodziny dzwonie do mojej ginki podejde do niej niech zobaczy...nawet magnez nie pomaga.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry