reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

cześć :)
Wczoraj pizza była super, naprawdę prawdziwa włoska restauracja z prawdziwymi Włochami mówiącymi po włosku hehehe bo wiecie, są restauracje hiszpańskie, włoskie itp a nic z ich potraw regionalnych tam nie ma :) Na deserek delikatna panna cotta mniamm Ale wcześniej pojechaliśmy jeszcze do Ikei bo stwoerdziliśmy, że koniecznie musimy mieć twardszy materac bo ten , który mieliśmy to każde z nas się zapadało w nim a szczególnie ja hehe I kupiliśmy, dobrze się spało tylko po nocy mnie biodra bardzo bolały, chyba mi się nie dogodzi..za miękkie zle a za twarde też żle ehh

Pisałyście coś tam o alergii...hmmm...no nie wiem czy alergia to geny.. trudno powiedzieć..u mnie w rodzinie nikt alergikiem nie był a ja i mój brat owszem ale minęlo nam to. Ja doszłam do wniosku, że po prostu byłam uczulona na pewnych osobników a jak odsunęłam się od nich to długoletnia alergia i astma zniknęły:)

paninka kurcze u mnie problemy rodzinne to z pokolenia na pokolenie trwają, ten sam schemat - facet wariuje a żona i dzieci są ofiarami. Takiemu człowiekowi nie pomożesz ale można pomóc mamie... moja mama jak już była u kresu wytrzymałości jak ojczym robił awantury zaczęła wzywać policję - wprawdzie nigdzie go nigdy nie wzięli ale chciała go postraszyć i co więcej jak policja widzi co się dzieje wtedy łatwiej o niebieską kartę dla takiego osobnika. Facet zaczyna się bać że może wylądować w więzeniu i zaczyna czuć respekt...tak było u mnie ale moja mama to odważna kobieta...
 
reklama
Ewelaa moze cos w tym cisnieniu pogodowym dzisiaj jest, jednak wybieram sie na ip. Jestem zamulona strasznie i mala tez.
 
Paninka intensywny weekendzik:-) kurcze widzę że nieciekawa sytuacja z rodzicami. Moi się spokojniej rozwiedli ale swoje się też postresowalam, dopiero teraz tj po 10 latach robię urodziny dla wszystkich razem.. współczuję Ci tej sytuacji. A czemu Twój tata tak szaleje? Nie chce rozwodu czy co?

Alex kciuki za dzisiejszą wizytę:-) chyba że to będzie jutro ale chyba jeszcze przed północą pisałaś:D mi się nie spieszy z porodem, do końca czerwca wolelibysmy nie rodzić bo mamy jakiestam plany:D więc ja nic nie robię:D chyba że spacery same wystarcza bo jeszcze dużo chodzimy:-)

Aha83 powodzenia w szpitalu, daj znać jak u Ciebie!:* kiedy starszak wyjezdza? Hahah niezła historia z tymi kluczami ;-) zdarza się najlepszym! Mój mąż już nie raz zarysowal auto a ja nigdy a to ja jestem gorszym kierowcą [emoji14]

Kasiulka bo Ty masz niezła gromadke więc tymbardziej wyzwanie większe :-) szacun że ogarniasz!

Misia może upały trochę odpuszcza to Ci woda zejdzie? Powodzenia na ktg:* oo już jesteś po :D ja ochrzan za wagę dostaje jak mam 2kg w 3 tyg;-) czas leci!:D

Liluli co to za leniwa sobota [emoji14]
Gdzie się podziała energia?

Ewella oo to byśmy się spotkaly:D że znajomymi byliśmy, dostaliśmy od nich pościel i kocyk do wozka[emoji173] takie śliczniaste
Powodzenia na szkole!

Morela super wiesci:-)

Linoone kciuki:-) damy radę radę, ja też jestem posrana bo moje życie zmieni się już na zawsze i nie wiem czy ogarnę ale muszę [emoji16]

Maziajka kurcze u Ciebie też już lada chwila. Zazdroszczę i nie zazdroszczę! Ale będzie super :-)
Pochwal się łóżeczkiem później!

Ika super że wesele udane :-)) odpoczywaj teraz :D





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha powodzenia w szpitalu,
Ja nocy przespanej nie miałam od 2 lat,mój 2latek budzi się teraz częściej niż niemowlę,mąż będzie musiał do niego wstawać bo do 2 nie dam rady,oj będzie ciężko,do 40tki się pewnie nie wyspie[emoji13]mnie wszyscy pocieszaja ze trzecie to się "samo wychowuje"[emoji6]
Kasiulka przesyłam wiele oxy żeby samo ruszyło[emoji8]
Misia U mnie podobnie,ja mam wizytę za tydzień,będę w 37 tygodniu,choć mój ginekolog chyba liczy skończone to w 36,będę chciała go przekonać żeby dał mi czas do końca czerwca w domu,ale jak się przyznam że cukry mam nadal wysokie mimo zwiększania insuliny to nie wiem jaką będzie decyzja,z drugiej strony chciałabym żeby moja kruszyna radziła już sobie sama a nie musiała cierpieć przez mamy cukrzycę
Właśnie dziewczyny dowodzona ciąża to 37+0?
Ika super ze sił starczyło.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka no że za dużo teraz w te 3 tygodnie.
Aniek czuję że jestem mocno spuchnięta. W ciąży lekarze wolą to tsh mieć poniżej 2,5 a w pierwszym trymestrze ok 1. Przed samym pobraniem nie bierz leku.
Linoone powodzenia.
Aha do domu jazda.
Paninka współczuję kłótni rodziców, niefajnie tak słuchać.
Mamusiu_Muminka masakra z tymi lokatorami.
Ika szalona ty kobieto. Odpocznij teraz.
Tea kurcze u mnie teraz jest 35+5 za dwa tygodnie będzie już donoszony bo jest od 37+0. Koleżanka rodziła 36+6 i załapała się na wcześniaka. Miała jakieś dodatkowe badania i darmowe szczepienia. Myślę że będą kontrolować przeplywy czy łożysko daje radę. A twoje dziecię w związku z cukrzycą jest większe czy mniejsze?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
tea80 Tak, wystarczy zacząć 37 tydzien i jest to jako ciąza donoszona. Nie mam dziewczyny czasu pisać. Sprzedaję rolki ale Pani nie przyszła, ani wiadomosci na olx nie napisała. Nie lubie czegoś takiego.
Krew mi z nosa leci, chyba popekaly naczynka. Jutro mam ktg i wizyte. Zobaczymy jak tam moje skurcze i szyjka.
 
Ja się gorzej czuje ale to przez niewyspanie, zmeczenie, stres. Strasznie mi duszno wszędzie, do tego jakoś nie umiem znaleźć sobie wygodnej pozycji... dobrze że dzisiaj nigdzie nie jade.
O rozwód wniosła mama, też już była na policji, bo np. w zdjęciu na płótnie wydlubal jej oczy i nasikal do butelki z wodą. Ojciec obwinia mamę ze doprowadziła go do raka płuc choć dokładnie nie wiemy co mu dolega bo nigdy o tym nie mówił. A że mama pali to wiecie... do tego ze nie pracowała całe życie ale nas 3 miała rok po roku, gotowała mu całe życie 2 daniowe obiady i wiecie wszystkie te brudy wyciąga nagle. Tylko że jak on zdradzal mamę to nie pamięta. Mam jeszcze brata niepełnoletniego, w sb stanął w mojej obronie no i lawina się potoczyla. Twierdzi że ja mamę traktuje jakoś wyjątkowo ale tylko powstrzymalam go przed atakiem.
On nawet ma pretensje ze mama go nie zaprosiła na swoje urodziny 50te w zeszłym roku, specjalne zaproszenie chyba miała mu dac... o pieniądze też się rozchodzi. A tu wiecie temat rzeka... nawet nam DNA chce zrobić...
Rozwód niby za porozumieniem stron ale nie wiem co mu strzeli do głowy... rozprawa 5 lipca :(
 
Pumelova albo nie ogarne :D
Misia no kurcze, moze to woda jak spuchnieta jesteś

Tea kurczaki z tymi cukramk. Zebys miala to 38+0. Choc jak bedzie trzeba wczesniej to mysle, ze tez juz ok. A z tym wstawaniem, ojjj to czesto ze dwulatki harcuja po nocach. U nas mysle ze 2-3 razy w tygodniu tez Michal wstaje po wode. Tyle ze bez awantury spi dalej. cudowne zyczenia!

Tsh u mnie ma byc ponizej 2,5
 
No właśnie trzecie ponoć samo się wychowuje :D u mnie większe różnice wiekowe i pewnie to odczujemy a jak będzie 3 dziewczynka to już w ogóle :D więc po ciuchutku liczę na synka...
Moj powiedzial ze chlopak do skutku... :D ja mu dam :p rodzic mogę ale chodzić w ciąży może sobie sam :)
Pojadlam znów truskawki ale jutro chyba przerzuce się na czereśnie :)
 
reklama
Paninka87 – dorosłe osoby, a nie wiedzą, że kobiety ciężarnej się nie stresuje… jakie to egoistyczne ! Też starałabym się odizolować tym bardziej, że Ty sama nic nie wskórasz a tylko może zaszkodzić Sobie i dziecku. Rozmowy telefoniczne i na razie tyle bo się wykończysz ! Akcje, które opisałaś z tym płótnem i sikaniem do butelki to po prostu nie do wytłumaczenia i wyobrażenia…..

Liluli – zastanawia mnie czemu akurat PRAWE i akurat UCHO w każdej maskotce zostało urwane :p

Morela – super, że możesz wrócić do domu !

Ika89 – gratuluję udanych imprez i wytrwałości na nich.

Kasia_831 – dobra pizza jeszcze oblana porządna prawdziwą oliwą jest super smaczna także zazdroszczę ! Ślinka cieknie... :)
 
Do góry