reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasiulka liczę że to woda, wyglądam jak po botoksie. Nawet już się mnie pytano czy usta powiększalam.
1497273742-aaaaaa.jpeg

Paninka dziś kupiłam takie pyszne czereśnie. Za 23 PLN ale są super.
Właśnie testuje poduszkę dla ciężarnych, bo musiałam się położyć. Wydaje się spoko.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia to idziemy prawie łeb w łeb,ja dziś 35+4,Córka tydzień temu miała 2300,więc trochę za mało,dziwne bo ja przekroczenia mam codziennie,a Ty będziesz miała cesarke czy wywołanie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia to idziemy prawie łeb w łeb,ja dziś 35+4,Córka tydzień temu miała 2300,więc trochę za mało,dziwne bo ja przekroczenia mam codziennie,a Ty będziesz miała cesarke czy wywołanie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój Miki ma 2100g 35+0 też mi mówią , że troszkę mało.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova no to miło dostać taki prezent :)

Ika no to poszalalas na weselu, super :) teraz odpoczywaj :)

Katja i co na IP ?

Maziajka a ty jak tam przeszło juz ?

Ja czereśni jeszcze nie jadłam, może jutro się skuszę :D dzisiaj jem arbuza :D
 
Linoone powodzenia.

Monti dziękuję za info.

Maziajka no co za świństwo! Jak można fałszywe makarony sprzedawać? I to ciężarnej? Pochwal się łóżeczkiem. Też bym chciała mieć już malutką, ale jeszcze tyle do zrobienia..,
Pisz co z Twoim twardym brzuszkiem?

Katja czuję się strasznie słabo, leżałam dziś do 10.00. Właśnie piję kawkę, może pomoże?

Emol powodzenia na wizycie.

Paninka facet jak nie ma argumentów to twierdzi że dzieci nie jego (w tym wypadku żądanie DNA) . Mama nie pracowała, to po rozwodzie będzie miał też obowiązek płacić na nią alimenty. Ehhh...temat rzeka. Spróbuj się trochę odciąć od tego, takie stresy nie są Ci potrzebne.

Misia no no sexi usta :-D. A tak poważnie, to myślę że faktycznie woda się zgromadziła.

Ika odpoczywaj!
 
Hejka ja po wizycie wsystko ok szyjka zamknieta i dluga ma 2.8 a jestem w 37t2 wiec nic na porod sie nie zapowiada.Nie skrocila sie od 7tygodni!!!

Brzuch twardy ale mam po prostu brac mg i wiecej odpoczywac .

Wczorajszy seks i spacer 5km chyba zrobil swoje....
Mloda wazy 3kg wiec na cc jakies 3300 bedzie miala.


Katja i jakie wiesci na IP?


Misiaaa aleee usta!! Wow:D

Paninka nie zazdeoszcze sytuacji:-( jeszczw w ciazy.


Ja wlasnie wcinam czeresnie u nas po 14 zl pycha;-)



Katja i co na wizycie.???

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Morela to rzeczywiście malutko i co powiedział na to lekarz?
Kasiulka chcę dotrwać właśnie do 38+0,później niech się dzieje co chcę
Misia ja niestety nie mogę mieć wywolywanego oxy,na masaż szyjki się nie zgodzę bo za bardzo boję się tego bólu,a na balonik położna mówiła że mam się nie zgadzać bo 90% kończy się zakażeniem dziecka i matki jakąś bakteria crp czy coś takiego,noworodek na sam początek dostaje antybiotyk.zrobiłam wywiad i rzeczywiście wszystkie dziewczyny które miały balonik miały też po porodzie ta bakterie,więc zostaje mi cesarka bo nie wierzę że coś samo się zacznie


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry