reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

moja koleżanka tez miała taką sytuację - mieszkali z teściami i mieli wspólny licznik i składali się na prąd po połowie a pewnego razu przychodzi jakiś pan i im odłącza prąd...ona nie wiedziała co się dzieje - okazało się, że teściowie nie płacili ale żadnych upomnień nie było wcześniej.
 
reklama
Madziazt no nareszcie jeszcze którejś czka dzidź w pośladki :D już myślałam że jestem jakaś dziwna :)
Paninka no nieźle z tym prądem, dobrze że jednak nie odłączyli.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po wizycie.
Maluszek wazy 2200g. Szyjka dluga,zamknieta [emoji4]
Kolejna wizyta 14.06.

Paninka u nas tez wszystko na prad. Bez nic bym nie zrobila [emoji51]
Dlatego rachunki zawsze placimy jak tylko przychodza.

Madziazt korzystaj z wolnego [emoji6]

Saba17 witaj [emoji3]

Emol mi sie nigdy w pepco nie udalo kupic spodenek.
Ale ostatnia sukienke w h&m z polecenia Pumelovej kupilam w rozm.xs [emoji3]

Aniek42 tez tego nie rozumiem po co mi dziwne takie opowiesci zamiast samych radosnych.

Tymuniek ja bym poszla na skarge,bo nie martwisz sie przeciez bez powodu.

Pumelova zamierzam isc ale nie wiem czy dotrwam bo to 1-2.07 dopiero [emoji4]

Kasia_831 to prawda ze w Polsce ludzie uwielbiaja narzekac. Wiadomo nie wszyscy.
Ale pamietam jak pierwszy raz bylam u siostry we Wloszech w jakim bylam szoku,ze nieznajomi sie do siebie usmiechaja i rozmawiaja ze soba. Teraz to juz nie zwracam na to takiej uwagi bo to dla mnie normalne.

Kylesa u nas bedzie Szymon
[emoji6]

 
My też nie dajemy drugiego imienia bo sami mamy po jednym i czasami to drugie może przysporzyć więcej problemów w życiu niż pożytku ( czasami brak wpisu w jakiś dokument drugiego może skutkować tym, że dokument jest nieważny). Też podoba mi się Szymon i ma ładne zdrobnienia lecz przyjaciel mojego A ma syna o tym imieniu, więc u nas odpada.
 
Jestem po wizycie przyjmowała mnie po raz pierwszy bardzo nie miła kobieta była wręcz obrzydliwie nie miła nie chciało się jej słuchać co mam do powiedzenia nie zrobiła żadnego usg pobrała mi tylko posiew z kanału szyjki mam sobie odebrać w piątek następna wizyta 20czerwca i dopierobwtedy wyznaczy mi łaskawie termin na cesarke
TŁumaczę jej w jakiej jestem sytuacji że to 7 ciąża obciążony wywiad i cc miała być wcześniej to wyszla niby skonsultować się z kimś ale z kim nie wiem i mówi że mam przyjechać tak jak ona mówi! Ja się jej pytam a Gbs kiedy mi zrobią a ona zee do cc nie trzeba .

Mam ochotę pójść do szefa ginekologi i opowiedzieć jak traktuję się pacjentów.
Tymuniek, jak to jest kwestia tego, że możesz mieć opóźniony przez zachowanie tej lekarki termin CC czy nie mieć jakiś badań, to wg mnie powinnaś to zgłosić/ umówić się do innego lekarza (jeżeli jest to możliwe). To w końcu chodzi o zdrowie Twojego dziecka.

Liluli gratuluję wizyty i dużego bobaska!:)
 
Saba na spokojnie ogarniesz. Pisz to na co masz ochotę, nie koniecznie odpisując nam ;)

Madziazt no widzisz mi tego nawet nigdy nikt nie powiedział że mogę wodę. Jak idę po wizycie do okienka pytać ile zapłacę za wypisane badania, to pani mówi kwotę i "proszę być naczczo" . Mam dodatkowo problem z zapadającymi żyłami, po prostu się uginają pod igłą, a oddaję honorowo i jak panie w punkcie mnie widzą, to już mają dość. Zawsze obie ręce podziurawione.
Dobry pomysł z imieniem po siostrze.

Paninka z tymi chłopami już tak jest, że czasem nawalają. Szkoda nerwów.
Udanych wizyt.

Ola W mój gin też nie zaleca kawy, szczególnie rozpuszczalnej. A ja wipijam malutką z ekspresu do śniadania.

Liluli gratuluję dużego bobaska.

Biorę się za robienie kolacji, zaraz mężo wróci, prysznic i się kładę, może uda się zasnąć. Jutro z małym na 8.00 do szkoły.
 
Okazało sie ze jakiś sms tam dostał, ale generalnie on tego pilnuje.

Madziazt no nareszcie jeszcze którejś czka dzidź w pośladki :D już myślałam że jestem jakaś dziwna :)
Paninka no nieźle z tym prądem, dobrze że jednak nie odłączyli.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Odlaczyli, od 11 do 16 byłam bez :D mąż pędem płacił... ciekawe czy za to są opłaty dodatkowe...
Ehh byłam spokojna ale hormony znów wzięły górę... beksa się robię :p
Jutro ogarniam sobie łazienkę- ocet idzie w ruch i pokój młodszej, muszę ją w końcu wyprowadzić z naszego łóżka... w środę kuchnię wypucuje.
Kawy nie mogłam pić chyba przez pierwsze 5 mies ciąży :p teraz 1- 2 z ekspresu bo bez nich nie funkcjonowałabym.
Lecę bo młoda zalewa łazienkę :)
 
Paninka ja jutro nie mam 4 godziny wody już sobie przypomnienie ustawiłam , bo z ta ciążowe skleroza może być ciężko.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny na koniec tygodnia jadę po wyniki oraz na konsultacje do ordynatora szpitala ja naprawdę nie moge złego słowa powiedzieć na ten szpital w którym jestem ale dzisiejsza sytuacja była mega niekontrolowana przez panią ginekolog zobaczymy co powie sam pan ordynator.
 
Do góry