reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Saba już doczytałam, że synuś.

Tymuniek to coś nie tak z tą babą. Też bym się zdenerwowała. Zgłoś się może do kogoś innego?

Emol gratuluję zakupów. Ja nie potrafię w pepco spodenek upolować. Pochwal się na zakupowym.
 
Saba bez spinki :) pisz kiedy chcesz i co ci ślina na język przyniesie, my tu grupą wsparcia jesteśmy i takie koleżanki :D po prostu bądż sobą :)
Dzięki lubię was czytać i po tylu latach przerwy w opiece nad małymi dziećmi wiele się zmieniło i tu właśnie dużo się dowiedziałam.
Również na temat cukrzycy ciążowej której prawdopodobnie w poprzednich ciążach nie miałam ( nie byłam badana pod tym kątem)
 
Cześć Dziewczynki! Dziś piękny dzień bo wolne od pracy i jutro tez!
Aniek42 i Karuzela mi ostatnio zwrócono uwagę przy pobieraniu krwi, ze w szczególności jak sie jest w ciazy należy wypic szklankę wody na 30 min. przed. Mi wogole krew nie chciała lecieć, a ta co leciała od razu zastygała.
Ola W. fajnie ze masz sile na spotkania, ale ja np. tez mam już dość. I wydaje nie sie ze jak sie ma już starsze dzieci, to tez inaczej, bo trzeba ogarniać wszystko jeszcze wokół starszaków i czasem nie ma sie ani siły ani ochoty na spotkania towarzyskie, zwłaszcza jak to działa na zasadzie wypraszania sie do nas ze tak powiem "na gotowe", a często tez goście nie wiedza ze pora już na nich. Zwłaszcza ze ja np. nie mam pózniej nawet kiedy tego odespać, czy poleżeć- za dużo obowiązków. Także masz racje korzystaj póki jesteście jeszcze we dwójkę[emoji6] zazdroszczę kawki, ja niestety z powodu skoków ciśnienia już nie mogę sobie pozwolic[emoji20]
Lilith [emoji173][emoji8]
Kasia_831 ja tez mam takie bóle okresowe, z tym ze u mnie chyba Mała jeszcze sie przekręca, bo raz czkawka w okolicach pępka, a raz ze tak powie w tylku[emoji6]
Pumelova ja także nie dałabym rady z moja mamą, a co dopiero z teściowa. Teraz mi już działa na nerwy przez skype'a, a mam 2 miesiące mieszkać z rodzicami teraz jak będę w Polsce[emoji33]Także Paninka szacunek i podziwiam[emoji5] Pumelova ja dam Mai na drugie Julia- po starszej córce. Była taka dumna jak jej powiedziałam ze po starszej siostrze dostanie imię. A moja Julka ma po mnie[emoji6]powodzenia na wizycie!
Witaj saba17[emoji4]
Tymuniek współczuje. Nie potrafię tego zrozumieć, dlaczego ludzie tak traktują innych. Nie wyobrażam sobie tak traktować klientów/ pacjentów. Jak sie pracuje z ludźmi to należałoby ich szanować, jak ktoś nie umie, niech pracuje w samotności.
Miłego dnie Kobietki!




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Saba 17 witaj. Mamy ten sam termin, u mnie też 3 bobo ale płci nie znam . Też mam już 2 corki :) teraz przydałby się kompan dla taty i przylepus dla mamy.
My nie dajemy drugich imion.
Blanka miała być Rozalka po babci mojego M i jak się urodziła to była tak podobna do niej ale mi to imię nie odpowiadało wtedy.
Kochane mi też działa na nerwy ale co mam zrobić... :p są plusy i minusy wiadomo tych drugich więcej :D
Dziś pierwszy raz odczuwalam czkawke... :)
miałam pisać jaki numer mi malz wywinal... nie zapłacił 2 rachunków za prąd i przyjechał pan odłączyć... w domu wszystko na prąd więc nawet nie miałam jak obiadu podgrzać... wnerw na całego, znów nawalil na całej linii ale nie robię awantury bo po co :p dość już mam stresów a prąd odzyskany :p
Jutro dentysta, w środę też ale z dzieciakami na kontrolę, w czwartek wizyta u lekarza, w piątek kino :) jak zwykle tydzień rozplanowany :)
 
Moja gin ogolnie nie zaleca kawy. Ale ja mam tak niskie ciśnienie (nawrt po kawie) teraz, ze nie dam rady bez :) zwłaszcza, ze ostatnio działa na mnie lepiej niz błonnik, którego staram sie spożywać sporo...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola wydaje mi się, że zaden ginekolog nie zaleca kawy, zresztą wszędzie pisze, żeby zredukować kofeinę do minimum. Ale większość z nas tutaj popija sobie kawusię, wiele razy się nad tym zastanawiałam czy nie szkodzę dziecku ale chyba już tak się będę zawsze zastanawiać :) Lubię latte, 1,2 razy w tyg ot tak na smaka. Aczkolwiek ze 3, 4 razy podczas ciąży tak mi spadło cisnienie, że palcem nie miałam siły ruszyć i wtedy robiłam sobie troszkę kawy w małej filiżance ale mocniejszej i stawiało mnie to na nogi.
 
reklama
Tymuniek jeśli czujesz że źle cię potraktowała to zgłoś to, jak się nie walczy o swoje czasmi to każdy mówi co innego.

Saba17 witaj :)

Kylesa mi się podoba Szymon :) mój strasz ma tak na imię :) teraz mamy niby trzy Karol, Piotr, Franek, ale też z decyzją trudno

paninka87 ale ja nie zapłacił ? zapomniał ? przecież upomnienia chyba przychodzą zanim Pan się pojawi... nie zła przygoda, ja też mam wszytsko w domu na prąd i ciężko jest jak go nie ma


 
Do góry