reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja mam zamiar przykrywać malucha kocykiem i na płaskiej podusi, tak z Kacprem robiłam, chociaż podejrzewam, że w takie gorące miesiące i tak nie unikniemy potówek.

Mi też wszyscy mówią, że pewnie się źle czuję i jest mi ciężko i , że z dwójką to się zamorduję :-p No pojebani, a i oczywiście się dziwią, że tyle chodzę na spacery i autem jeżdżę. A ja cieszę się tym stanem, tym bardziej dlatego, że mam nadzieję, że to już ostatnia.

Pogoda słoneczna, rano byliśmy z synem na spacerze i w przychodni, skończyliśmy do dziadka i rodziców i teraz Kacper śpi, a ja chyba poćw. Później pewnie też gdzieś pójdziemy z mężem.;-) ;)

Chybra [emoji23][emoji23][emoji23] "No pojebani" [emoji23] dokładnie to samo mysle!
Nic mnie nie doprowadza do takiej furii jak "zebys sie nie męczyła/ o ile dasz rade / jesli sie dobrze czujesz".... nie wiem... traktowanie jak kaleki. Jesli bede sie złe czula, to powiem. Przeciez nie przeszłam wczoraj tych km na sile albo zeby komuś cos udowadniać.
O albo "to lepiej podjedz metrem, bo to daleko" ;(
Naprawde nie trzeba byc Lewandowska, zeby czuc sie po prostu DOBRZE w ciazy. Jasne, moge grzesZyc narzekając na ciaze i wymyślać sobie dolegliwości albo roic dramat z tego, ze raz złapał mnie w łydce mega skurcz... ale to naprawde byłby grzech :) każdemu życzę, zeby tak przechodził ciaze, jak ja (pomijajac kwestie psychiczne związane ze stresem o wymiary dziecka, o jego rozwoj i moja nieakceptacje ciała, ale to mam od zawsze wzgledem siebie)

Ostatnio nasz kolega zaproponował spacer, ale uznał, ze to głupie, bo nie przejdę 10km. Sam przeszedł 15 z 3 przystankami i marudził.
Ja wczoraj przeszłam prawie 10 z przystankiem na jedzenie i toaletę. Kolega uznał, ze lekarze by sie za głowę złapali co ja robie. Ci starej daty pewnie tak. Ale ci, którzy maja najnowsze dane wręcz przeciwnie :)

Najgorsze, ze za chwile te ich mądrości i wiedza dot ciazy przerodzi sie w REWELACYJNE rady dot wychowania, pielęgnacji itp... kupuje body "moja mama nie potrzebuje twoich rad" na kazdy wiek [emoji23] albo wydrukuje to i bede pokazywac, zeby nie strzępić głosu ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol, gratulacje!

Katja, Alex - super extra z tym babyshowerem[emoji7] faaaajnie !!!

Lilith, bardzo mi przykro... ściskam mocno...

Misia - super pazury!

Tea - sliczne imię!
Ja za cholerę nie mogę się zdecydować na imię. ... Maja chce żeby braciszek był Szymonem, myslelismy tez o Leonie, Wiktorze, Tymonie i Miłoszu i kurde nie wiem nooo [emoji54]




Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie. Jest mi bardzo gorąco chociaż upałów brak. Byłam u fryzjera. Kolor zrobiony i podoba mi się a fryzura to już nie... Zdecydowałam się na zapuszczanie z krótkich włosów i nie wiem jak to przeżyje...

Dziewczyny nie mam mózgu tylko budyń. Zapominam i dziwne rzeczy robię...

Buziaki dla Was.
 
Taka polska mentalność - ludzie chcieliby, żeby inni też narzekali skoro im tak jest zle:) Nie lubią gdy ktoś się czuje super bo wtedy nie mają z taką osobą o czym gadać :D Tutaj jak starsi ludzie spotykają się przypadkiem na ulicy czy na przystanku to rozmawiają o miłych rzeczach, śmieją się, umawiają na spotkanka towarzyskie i uwierzcie mi ani razu nie słyszałam, żeby rozmawiali o chorobach, złym samopoczuciu itp A w PL to jest nagminne :D Na początku jak tu przyjechałam to byłam kilka razy z moim na basenie , obserwowałam ludzi bo to lubię i takie dziadziusie i babcie przychodzą do takiego centrum, ledwo co chodzą ale w tenisa zagrać muszą :D Śmieszne to było a z drugiej strony WOW!
 
Ja też mam drugie po mamie czyli będzie spoko jak damy po mnie?:D dzięki za wszystkie info!:-)

Liluli haha smigaj na food trucki! Polecam:D

Chybra wiesz że ludziom trudno znieść że jest nam dobrze :) jakby Cię wszystko bolało to by się cieszyli i byli w żywiole:))

Saba 17 co będziesz miała?:) skąd jesteś?:)

Ola W dokładnie tak jak piszesz tak myślę - że nie jestem kurcze niepełnosprawna, że jak siedzę na tym krześle to na tym obok nie będzie mi lepiej bo jest wszystko ok:D zajebiste body!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paninka a za to ja dzisiaj trochę poszalalam. Jestem umowiona z 2 babeczkami z olx na przyjazd po matę wesoły samochodzik i na mr B.
Dzisiaj poszłam do rossmana kupiłam małe żel, szampon, odżywkę, palmers bo się skończył, masło do ciała.
Potem pepco kupiłam sobie 2 pary krótkich spodenek, 2 koszulki, sukienkę, baleriny i 2 koszulki dla mojego Kuby. Przez ta wodę dużo rzeczy musiałam przerobić na szmaty, a poza tym mam mało ubrań wyjściowych. To chociaż będę miała na teraz i po porodzie. Nadal 36 rozmiar noszę ;) tylko 1 koszulkę wzięłam M bo czułam ze S jest teraz na styk a jeszcze mi brzuch się powiekszy.

Ale powiem wam byłam zdziwiona bo czy w biedronce czy pepco kolejki były duże a przepuszczono mnie przodem. Tak miło. A w rossmanie "oj nie zauważyłam ze Pani jest w ciąży" na szczęście tylko 2 osoby stały , wiec sie długo nie nastalam.

Misia pumelova jak mnie ktoś pyta jak się czuje też mówię ze jest dobrze. Bo nie umieram, bo mogę chodzić, nie puchna stopy. Oczywiście robię wszystko w granicach wytrzymałości. Jak np. Sprzątam to co jakiś czas usiade aby się nie zasapac.

Pumelova my mieliśmy mieć Henryk po dziadku, taty męża. Bo mój mąż też ma po swoim dziadku na drugie Jan . Ale jakoś wyszło tak ze w końcu będzie bez 2 imienia


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie przyjmowała mnie po raz pierwszy bardzo nie miła kobieta była wręcz obrzydliwie nie miła nie chciało się jej słuchać co mam do powiedzenia nie zrobiła żadnego usg pobrała mi tylko posiew z kanału szyjki mam sobie odebrać w piątek następna wizyta 20czerwca i dopierobwtedy wyznaczy mi łaskawie termin na cesarke
TŁumaczę jej w jakiej jestem sytuacji że to 7 ciąża obciążony wywiad i cc miała być wcześniej to wyszla niby skonsultować się z kimś ale z kim nie wiem i mówi że mam przyjechać tak jak ona mówi! Ja się jej pytam a Gbs kiedy mi zrobią a ona zee do cc nie trzeba .

Mam ochotę pójść do szefa ginekologi i opowiedzieć jak traktuję się pacjentów.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za poradę z wodą, a ja zawsze się męczę i usycham. :wink:

Maziajka kciuki za wyniki.

Bab w temacie temp.nie pomogę. Ja zawsze mam niższą niż normalni ludzie.:)

Liluli powodzenia na wizycie. Opowieściami o dziwnej treści się nie przejmuj. Mnie też często ktoś opowiada jakieś tragiczne historie o chorych dzieciach, albo utraceniu zaawansowanej ciąży, kompletnie nie wiem po co?

Kasia myślę, że nie ma co się przejmować. Dzidziek zmienia wszystko i na pewno będziesz sprawna.:tak: ja też wczoraj zaliczyłam wypasionego hamburgera.:p
I takie podejście do życia jest ekstra! Narzekanie niczego nie zmieni.

Misia dzięki. To na razie się wstrzymam z tym bambusem.

Paninka zazdroszczę szaleństw zakupowych.

Ola W.nie obraziłam się i nie przyjęłam twojej opini jak atak. Tak jak pisałam, każdy ma indywidualne podejście do tematu, inny natłok obowiązków, inne potrzeby , inne samopoczucie i nie ma się o co obrażać.

Pumelova no co, chłop się martwi o ciebie.:D drugie imię dla córeczki po mamusi, synek ma po tatusiu.

Saba witaj! Znasz płeć bobasa?

Chybra to że ktoś się lepiej lub gorzej czuje w ciąży to jedna sprawa, i nie mówię tu o rozczulaniu się nad sobą, a to że inni chcą być mili, czy przejawiają troskę, to nawet miłe, nawet jak nie raz wkurza.:yes:

Kylesa wszystkie ładne, ja z wymienionych, wybrała bym Leona, albo Szymona.
 
Do góry