reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja też Was cały czas czytam, ale jakoś czasu brak aby wszystkim odpisywac. Albo szkoła i zaliczenie przedmiotow (wszystko zdałam na 5, wiec teraz tylko panstwowy egzamin) a potem pojechałam do mojego K. na brudno, bo wkrecili go w stoisko Lki (bo instrunktor na kat. A) na motoserce. Więc ja jako kochana zonka, po szkole pojechałam na parę godzin aby się biedny nie nudził. Potem zakupy spożywcze. Jutro goście - siostra mojego z szwagrem i może brat z narzeczoną (ale jak zawsze mieli do dzisiaj nam Dac znać i nie dali) ale od 17 wiec jeszcze trochę ogarnie mieszkanie przed ich przyjściem. Nie robię baby shower, ale jakiś galaretki mango, ciasto z truskawkami, kawa, herbata. Musi wystarczyć :)

Edit czy u Was też maluchy tak się kreca?! Mój to od 2 dni tak mi daje popalić, wszędzie wystawia pupę albo stopy.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Babki my już po grilu nie dla mnie takie numery ledwo siedziałam było fajnie chłopaki dalej by się bawili najadłam się mega:)'musieliśmy wracać bo insulinę trzeba było wziąść jest mi coraz ciężej:('
 
Ale mnie wymęczyła dziś, a to w sumie już duże dzieciaki - 7 i 8 lat :) Ale warto było :) teraz dzieciaki mają wszystko, więc zamiast prezentów wole poświęcić im trochę czasu i porobić coś czego nie mają na codzień :)

abed, w sumie mógłby to być koniec, bo to podyplomówka. Ale myślę, że coś jeszcze podziałam w tym temacie :)

Katja, ale pięknie to wszystko urządziłaś :) na pewno imprezka się udała :)

Chybara, jak człowiek nie ma problemów, to sam sobie je wymyśla. Gdzie w tym logika? :)

Tymuniek trzymam kciuki za udaną wizytę :)

Misia ja też się zasapałam ostatnio strasznie przy goleniu, a jeszcze pare dzni temu nie miałam z tym problemu... ja w lato nigdy nie suszę włosów, często wychodzę z wilgotnymi i zanim gdzieś dojadę, to już zdążą mi wyschnąć. Suszenie strasznie je niszczy. Tylko, że ja wszędzie samochodem dojeżdżam

Inka, no poszalałaś dziewczyno. Ja na razie popiorę tylko to co do torby, bo chce na wesele z torbą jechać. Później reszta, ale tylko 56 i 62. Reszta i tak by się w szufladzie zakurzyła. Będę na bierząco to robić

Emol, gratulacje! Moja z tych leniwych, ale często boleśnie się wypina...
 
Karuzela daj znać czy udało Ci się coś kupić :-)

aga km - ja używam tylko jednych pefum, bo nie umiem się zdecydować na inne ;) zawsze jak się kończą to planuje wybrać inny i żaden mi się nie podoba :(
współczuję skurczów! nigdy nie miałam skurczu w udzie :o

Katja piękne fotki :) musiało być smacznie!

Kasia831 też lubię piżmo :) takie ciężkie intensywne zapaszki

Aniek dlatego się zdecydowałam :D moża uda mi się ich nie zabić :D eh jak Ty dajesz radę znów organizować grilla! i jaka kaszanka, krupniok! ;-))

Tymuniek kciuki za wizytę :* też mam w pon, ale u mnie nic się nie dzieje no i wyniki w porzo. Trzymaj się! Ja mam tylko przygotoane wszystko, jeszcze nie spakowałam.

ewella Daisy też fajne, kolezanka używa i mi się kiedyś podobał ale jak wybierałam dla siebie to już znów nie :D
szacun że skończyłaś prasować! ja mam kupe prasowania, ale zostawię na poniedziałek, będę miała na cały tydzień zajęcie :D
mam nadzieję że skorzystałaś z pogody bo jutro ma być burza!

oliweczkaa gratuluję super wagi :) też mam nadzieję że będzie moja średnia!

Inka ja też jestem obolała wieczorami jak mam intensywny dzień - teraz np :D nie dość że sadziłam kwiatki pół dnia to jeszcze byłam na urodzinach i mnie dupa z siedzenia boli.. eh ;p

Kasiulka jak się chce to się wszystko da :) takie mam podejście, więc tak musi być i koniec :D
a Ty jak tam, gotowa na rodzenie już? :D

misia noo to skubanie najgorsze surfinii, bo na początku jeszcze spoko ale jak się rozrosną to się boję rękę w nie wsadzić bo się boję pająków.

aha dobre wieści - szyjka dobra, masa dobra :D będzie dobrze,a Ty już niedługo będziesz miała skarba swojego!

Emol moja też się tak kręci, teraz właśnie ledwo już siedzę na autopilocie i jeszcze mnie tak cisnie że mnie juz caly brzuch boli
 
Emol u mnie to samo, kręci się na maxa i wypina.
Ika...bardzo lubię podyplomówki:) bo te studia przed to był koszmar dla mnie.Na podyplomówce w końcu traktują cię jak człowieka rozumnego...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli to chyba taki okres ;) i do tego ciepłe dni na maluchy tak wpływa. Boleśnie boleśnie, ale cieszę się że między zebra nie wbija stop, ale niewiele lepiej bo po bokach czuję jak napiera. Mam wrażenie jakby mi zaraz skórę rozerwie.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol gratulacje samych piąteczek. Mój synuś kręci się dość mocno, czka też często. Najbardziej lubi się wściekać jak mamusia się położy oczywiście, a ja głupia się wtedy w głos śmieje.
Tymuniek już jesteśmy takie zredukować trochę :)
Ika moje włosy by strasznie długo schly i muszę. Też mnie ta nieudolność mocno zaskoczyła. Jeszcze kilka dni temu było w miarę.


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny!:) piekna pogoda, a moja cora chora na gardlo, az zal:(

Tymuniek trzymam kciuki za wizyte, zeby wzystko bylo dobrze! To fakt, takie imprezki typu grill bardzo fajne, tylko w naszym stanie ciezko czasem wysiedziec.

Aha kurcze, tez mam nadzieje, ze ten wynik to tylko kwestia zlego pobrania probki moczu. U Ciebie juz tak blisko, jejciu:) ja mam termin na 14 lipca, ale tez wydaje mi sie ze to juz i jak o tym mysle, to placze (chyba ze strachu, sama nie wiem, lzy mi poprostu cisna sie do oczu).

Katja przepieknie to wszystko przyszykowalas! Wyglada jak z zurnala:)mam nadzieje ze imprezka udana:)

Aga wspolczuje Ci bardzo tych skurczy w nogach:( moze wyprobuj ten patent Emol ze spaniem z mydlem?

Pumelova ja boje sie chyba pakowac ta torbe do szpitala... Tez nie mam spakowanej, moze zrobie to dzis?
 
Emol gratulacje zaliczeń na 5!

Pumelova kupiłam bo musiałam, komunia za tydzień. Jak mi łopatologicznie napiszcie jak się wkleja zdjęcia to mogę wkleić co przymierzalam w happymum ;-)

Pola zdrówka dla córki!

Katja pięknie przygotowane!

Aha trzymam kciuki za ponowne wyniki badań.

Dziś wszystko zamknięte i może to mnie zmusi do odpoczynku bo wczoraj stanowczo za dużo chodziłam, nawet po nocy nie czuje ulgi.
 
reklama
Witajcie brzuszki

Wczoraj mialam dosc intensywny dzien..Z sama porządki, pozniej Ikea I w koncu kupilam komode..pozniej male zakupy jedzeniowe..a kiedy wrocilam do domu to czekała na mnie niespodzianka.. ;)

Misia milo ze rodzice tak o ciebie dbaja I staraja sie pomagac..Moi zawsze jak przyjezdzają to ten starają sie byc pomocni..niestety nie mam ich th na codzien..

Aga ja tez wspolczuje tych skurczy lydek.. W poprzedniej ciazy czesto je w nocy miewalam..dochodzily w ciągu dnia skurcze w okolicy kosci ogonowej..a to paralizowalo moje ruchy..Na szczescie tym razem mnie to ominelo..

Aha powodzenia :) Co do nocnych pobudek to I mnie zdazylo sie ten nocy niespac od 3 do 5 rano..ehh strasznie frustrujace..Zycze spokojnego I nieprzerwanego snu nocą..

Co do perfum to I ja jestem wierna stalym zapachą..Zdaza mi sie probowac inne..ale stale takze musze miec..Moje ulibione to Pack Rabanne - Black Xs, line tez One million, mam tez Lady Million- uwielbiam je..A takze DKNY Delicious Night te 4 to zdecydowanie moje faworyty..uwielbiam slodkie zapachy.. ;)

Emol i u mnie mała wiercipieta rosnie..kazdego wieczoru wypina smialo cialo..Brzuch nabiera roznych ksztaltow I niestety ale czesto sprawia mi to bol i dyskomfort..
Jeszcze is kilku dni jakby brzuch zaczyna opadac..(wczoraj nawet znajome zauwazyly) I miala napiera mi na dol..
Wczoraj troche mnie to przerazilo bo nie jestem jeszcze przygotowana na powitanie bobasa..Takze musze sie sprezyc by w razie co niezaskoczylo mnie nic ;) Oczywiscie najlepiej jak sobie w brzuchu do lipca posiedzi..

Katja pieknie wszystko przygotowałas, robi wrazenie ;)

Moje 3 kolezanki zorganizowały mi wczoraj baby shower - niespodziankę..oczywiscie z moim partnerem ustalali wszystko za moimi plecami..
Moje zaskoczenie było ogromne.. ;)

1496558204-aaaaaa.jpeg


1496558217-aaaaaa.jpeg


Zycze wszystkim milego dnia :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry