reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol gratuluję zaliczeń na 5 :)

Pola zdrówka dla córki :)

Karuzela no to dzisiaj dzień odpoczynku, ja sobie zapomniałam wczoraj, że dzisiaj święto i myślę, będzie padać to pojadę do Ikei kupie jeszcze parę potrzebnych rzeczy i o h&m chciałam zachaczyc ;) no nic może w tygodniu mi się uda :D

Pumelova sama jestem pod wrażeniem, że tak szybko mi poszło prasowanie ;) znowu urodziny ? :D Fajnie, znowu coś dobrego jadlas ;)
Tak słyszałam, że dzisiaj burze ale liczę na to, że będą kolo wieczora a dzień słoneczny, no zobaczymy :)

Alex super niespodzianka! Świetny tort :D tez lubie zapach one million :)

Dzisiaj ja dołączam do nie wyspanych 4h tylko spałam., ale może uda się w dzień zdrzemnac na działce ;)

Miłego dnia
 
reklama
Witam się i ja z rana [emoji5]


Emol - gratulacje zdolniacho!!! Same 5 to brzmi i wygląda bardzo dumnie [emoji106][emoji3].
Dobrze też z Tobą Mężu ma - zawsze to szybciej i przyjemniej czas w pracy upłynie [emoji6]


Polu - szybkiego zdroweczka dla Karolinki! Biedna... Takie upaly, dzieciaczki szaleją na placach zabaw, a Ona chora

Miałam już to mydło w łóżku... Ale moje nogi nie reagują na nie, no i w nocy zmieniając pozycje, przesuwam je na sam koniec łóżka, więc generalnie nad ranem jest dość daleko od moich nóg (śpię z podkulonymi).


Alex - cudowna niespodzianka!!! Pięknie to wszystko zostało przygotowane [emoji3]. Brawo dla koleżanek i Twojego partnera [emoji112][emoji3].

Co do zapachów to i ja przerabialam black xs i lady milion - to chyba takie moje najbardziej słodkie ulubieńce. Z wiekiem lubię zapachy cięższe i ogoniaste, ale to też zależy od pory roku [emoji4].
O, czasami dostaje perfumy od Yves Rocher w prezencie za zamówienie. Strzałem w 10 był so elixir (brązowy) - piękny jest, ale słabo trzyma.


Karuzela - a z czego korzystasz na BB? Jak wchodzisz przez telefon to pisząc posta z lewej strony masz w kółeczku "dziubek" - wejdź w to, na dole rozwiną Ci się dodatkowe opcje, a jako pierwszy masz plik. Czasami warto wcześniej zedytowac zdjęcie, bo nieedytowane lubią wklejac się w wersji obroconej [emoji5]


Aha - kciuki za ponowne badanie [emoji110]. No i właśnie.. Może te kłopoty ze spaniem są związane z podświadomego stresu związanego ze szpitalem i porodem?
 
Witam.
Dołączam się do niewyspanych. Padlam szybko bo intensywna sobota za nami. Dzień Dziecka był u nas na wiosce, młodsza wystepowala, później aktywnie spędziła czas, wieczorem podlewanie trawy. Około 1 obudziła mnie muzyka zza okna bo jeszcze była impreza i wiadomości z Londynu do tego nie pozwoliły mi zasnąć... staruszek wraca dziś w nocy więc jeszcze cały dzień emocji.
Duszno zaczyna się robić... mam nadzieję na podlewanie trawy z nieba bo trochę czasu zajmuje...
Jeszcze 4 dni wolności od teściowej, w środę wraca z pracy z Niemiec i zapewne pierwsze miesiące będzie dochodzić do siebie...
Pięknie urządzone Baby Shower :)
 
Alex masz taką samą seledynowa zastawę z Ikea co ja :) a co do imprezy to ładnie ;)

Dzisiaj przespalam cała noc i dopiero na soku ubudzilam się o 7!

Same 5 bo facetowi się nie chciało sprawdzać ;) i za frekfencje dawał. Jak ktoś nie chodzi to nie miał takich ocen.

Aga km mezus oczywiście, ale mam nadzieję że dzisiaj mi pomoże posprzątać. Bo niestety co z tego że niedziela i swieto, i tak ciągle jacyś kursanci dzwonią i się chcą umawiać na jazdy przez co mój Kuba siedzi na kompie na grafiku. :/ zero przyzwoitosci

Co do zapachów to ja czuję się dobrze w dolce Gabbana Light blue. Jakoś inne mi nie podchodzą. Albo za mocne bo mają piżmo, Albo takie co wg mnie śmierdzą na mnie.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol - potwierdzilas tylko, że z wiekiem (moim na 100%) zmieniają się gusta zapachowe [emoji1].
Jak miałam 22/23 lata pachnialam lacosta pour femme oraz dolce gabbana Light Blue [emoji3]


5 za frekwencję? Fajnie [emoji1]. To i tak dobrze świadczy o Tobie, że pomimo ciąży sumiennie stawiałas się na zajęciach [emoji106]


Paninka - Ojjj Ty biedna. Nie dość, że wczoraj się nie ograniczalas, to jeszcze ze snem kiepsko.
Teściowa z Wami mieszka?
 
Katja ślicznie,fajne przyjęcie
Perfumy...uwielbiam wszystkie zapachy T.Muglera,w ogóle to lubię zapachy ciężkie,kadzidlane,wręcz męskie
Alex super niespodzianka,a jaki świetny tort,ale bym kawałeczek zjadła takich słodkości,ogromnie mi słodkiego brakuje
Co do nocek to przez ostatnie 2 synek dał popalić,wstawalam do niego równo co godzinę,ale dziś w nocy zaliczyłam lekką panikę,obudziły mnie bolace skurcze,takie jak zawsze ale trwały godzinę,a ja sama w domu z synkiem a do szpitala 80 km,poza tym nic jeszcze nie mam,kompletnie,
Wstałam trochę pochodzilam i przeszło,rano w łazience przy myciu zauważyłam że brzuch znów mocno opadł,chyba tak się dzieje po tych sukcesach,siostra mnie odwiedzila godzinę temu i od razu wyskoczyła z tekstem "ale ci brzuch śmiesznie wisi"więc coś powoli może być na rzeczy
Jutro jadę do lekarza na 21,byle w czasie drogi mnie skurcze nie zlapaly
Dziś odpoczywam cały dzień na kanapie,na tyle ile synek pozwoli,męczę się nawet siedzenie
Wymyśliłam nowe imię dla małej,Rozalia,podoba wam się?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka

Nie nadrobie wszysykiego u mnie ostatnio chwile grozy bo mialam ponad 2h skurcze nieregularne mala tak mi w szyjke sie wkrecala ze myslalam ze zwariuje.Na szczescie wzielam magnez nospe i wszystko przeszlo.
Ale stracha mialam mam nadzieje, ze mloda posiedzi gdmrzecznie do CC..albo conajmniej jeszcze 2 tygodnie bo mam kupe pracy..po 17.06 niech sie pcha jak chce.


Widzialam ze ktoras wklejala zdjecie stop moje sa podobne do tego puchna lydki...pije duzo bo ok 4l no i pokrzywr jeszcze a i tak tak puchne no nic ostatnia prosta lepiej nie bedzie:p


Emol gratuluje samych piateczek:-) a co studiujesz?

Misia super z rodzicami moi sa identyczni:-)

Pumelova widze u Was tyle urorzin jak u nas co tydzien cos;p


Alex ale super niespodzianka tort bombowy!!


Katja Twoj babyshowe ekstra ! Pieknie to przygotowalas! Widac ze duzo serca wlozone!ciesze sie z tych naszych corek:p

Aha super wiadomosci u Ciebie ! Trzymamy sie obie do 22.06!

Tea ladne imie teraz widze duzo Rozalek bedzie na czerwocowkach chyba 4 Rozalki maja byc.

Moja mala juz sie nie kreci ale mega sie wypina dupka i stopy mi wbija w bok.
Czuje ze brzuch opadl nawet pepek mi wrocil:D i nie jest plaski.Glowka tez nisko.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga czyli mamy podobny gust ;)

Maziajka niech ci mała trochę oszczędzić. Mów do niej to może posłucha. Ja mojemu mówię aby mamę nie męczył tak mocno. Ostatnio Mój Kuba położył się na moich udach z twarzą skierowana do brzucha. Mały od razu go mocno kopal. Chyba stwierdził, że mamy nie będzie męczył ale tatę tak. Co z tego że i tak przez mój brzuch :)
Ja jestem na BHP :)



Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry:)

A ja gdzieś czytałam, że za dużo płynów to też nie zdrowo, trzeba znać umiar.Nie pamiętam jakie skutki uboczne są kiedy się za dużo pije ale wiem, że coś takiego jest.
Rozalka podoba mi się:)słodkie:)
Pytanko mam, mam.w domu baardzo twardą wodę, że jak nie przefiltruje to po jednym zagotowaniu mam biały czajnik.I jak będę przemywać maluszka zamiast kąpieli (bo teraz już się ponoć nie kąpie codziennie) to powinnam używać przegotowanej wody?

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry