reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Maziajka to miałaś sytuację identyczną jak ja,też mnie te skurcze przestraszyly nieźle,ja też mała czuje nisko,ale U mnie dopiero 34+3,więc jeszcze z 3 tygodnie musiałaby poczekać żeby uznać ciążę donoszona.
Myślałam właśnie ze Rozalia to rzadkie imię bo nigdzie jeszcze nie słyszałam a tu tak mnie zaskoczylas.Początkowo miała być Liliana ale słyszę że co 3 się rodzi Lili,już teraz nie wiem,nie chce mi się wymyślać,chyba zostaniemy przy Rozalii.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol ja tam lubię te rozpychanie, przynajmniej zawsze czuje moja mała:-)

U mnie nie ma opcji żebym nie wysuszyla wlosow bo prostuje zawsze :D ale lata praktyki i trwa to w sumie 15 minut :D

Pola tak blisko a tak daleko;) ja mam na 9.07 a też mam wrażenie że to już już i wszyscy w kółko o tym mówią i my z mężem ciągle o tym mówimy że mam wrażenie że jutro urodze :D

Karuzela zależy czy używasz apki czy przez stronę ladujesz zdjęcia?:)
O widzę że już Ci Aga napisala:)

Alex jaka niespodzianka?:>oooo jak super!! [emoji173][emoji173][emoji173]

Ewella spoko, następne urodziny dopiero za półtorej tygodnia a potem pod koniec czerwca :D pogoda puki co jest ładna, my już zaliczyliśmy spacer więc może padać:D udanego wylegiwania na słoneczku!

Aaggaa coś się dawno nie odezwała też:D?

Tea cudne imię!:-)) też mi się podoba ;))

Maziajka impreza za impreza:D w czerwcu mamy jeszcze 2 urodziny i 2 parapetowki wiec mam nadzieję dotrzymać do lipca z brzuszkiem :D




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex ja na razie nie widzę opadania brzucha, ciekawe kiedy się to wydarzy bo mamy ten sam termin. Fajowe niespodzianka, naprawdę super że się tak postarali. A tort świetny.
Ewella też bym chciała burze żeby się ochłodziło.
Emol a mi np. Ten zapach śmierdzi, tzn śmierdzi na mnie a wszyscy się zachwycają. Dg light blue ma wielu zwolenników a ja na sobie czuję okropnie.
Tea Rozalka bardzo ładnie, kiedyś mi się nie podobało ale teraz znam 2 super i bardzo mi się podoba.
Mnie już imprezy nie kręcą. Tyłek mnie boli od siedzenia, a jak wstaje to wszyscy "usiądź sobie" "coś się dzieje?" Chociaż lubię wyjść z domu, szybciej czas leci i jednak lubię mieć zajęcie. Ruch mi pomaga.
No i wczoraj zauważył mąż linea nagra tyle że pod linia majtek :)
Dla wszystkich nie śpiących , mój mąż śpi już 14 godzin, potrafi dobić nie?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k_m tak z teściową całe życie po ślubie.. Ale mam średnio ponad 2 mies. spokoju jak jedzie do pracy.
Dużym ułatwieniem jest ze odbiera nam dzieci jak chodzimy do pracy, choć teraz pewnie będzie mi przeszkadzać jej obecność :p ale co zrobić mój jedynak ona bez faceta całe życie nie dalibysmy rady opłacać domu i jej mieszkania.
Ja używam Si zapachu, najpierw miałam czarny, teraz różowy i na razie pozostaje przy nim.
U nas popaduje, po obiedzie posprzątane, więc teraz laba niedzielna, nigdzie się nie ruszam. Zjadłam pierwszy raz szparagi w tym sezonie :D ale za to cały talerz bo moje dzieci nie lubią...:D
 
Dziekuje za mile slowa dziewczyny :)
Alex super , fajnie ze mialas niespodzianke :) ja szykowalam sama ale za to dostalam mega prezent - moje upragnione lozeczko chicco next to me dream :))) jupiiiiii
Maziajko ja tez z tych naszych zaplanowanych cór się cieszę, ostatnio nie bywam na wątku planowania płci, jakoś nie umialam sie wbic w temat :)
Milego dniaaa Kobieteczki !
 
Katja - a Ty przypadkiem nie kupiłaś już tego łóżeczka? [emoji6].
To Wy Babeczki planowalyscie płeć? Ooo - dobrze wiedzieć, bo jakbym nie mogła wybić mężowemu 3 dziecka ze łba, to..spróbowałabym powalczyć o Synka [emoji3][emoji6].
Dawaj foteczki reszty Twoich dzieł - powiem Ci, że to co już wrzucilas mega oczy cieszyło, a i jak slodziuchno na serduchu się robiło [emoji4]


Paninka - achhhh, taka sytuacja.. No cóż - fajnie, ze Wam pomaga choć wpatrzenie w jedynaka też pewnie nie raz Cie dobilo [emoji6]. Myślę jednak, że w takiej sytuacji życiowej jaką Teściowa miała, mocno docenia ta Wasza wspólnotę i rodzinną atmosferę [emoji5]
 
Alex cuudo niespodzianka, tylko pozazdrościć!


Dziś nawet nie nadrabiam..
Mamy rocznicę, w zeszłym roku urodziła się nasza Leila, wiec dzień taki.. Smutnawy..
 
Aga bylysmy na watku z Katja o plci ale to takie z przymruzeniem oka jest to cale planowanie;p co ma byc to bedzie.

Katja no wejdz bo ostatnio bylo kilka ciekawych momentow;p
Wlasnie nie mialas juz tego lozeczka?

Tea no u mnie juz leci 37tc wiec prawie donoszona..
W sumie na bombie siedze..

Lilith :***

Kasia mi ginka kazala pic conajmniej 4l ..zreszta puerwsze slysze raczej im wiecej tym lepiej ;p
Mowie o wodzie oczywiscie;D

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka doczytałam, że przy nadmiarze wody nerki mogą nie wyrabiać i występują opuchniecia, no chyba że są upały czy ma się duży wysiłek fizyczny to trzeba pić więcej ale normalnie to tak 2-2,5l. Nie biorę tych info za pewnik, są różne prawdy ale przemawia do mnie stwierdzenie że wszystko można ale z umiarem.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
9DEE0F56-A3EE-42E3-A155-DE5E39354794.jpg
Dziewczyny Hilfe!

W czym do spania ? Co kupujecie dla lipcowych maluchów do okrycia? Moj wrzesniowy syn spal w rożku. Wydaje mi sie ze to teraz za cieple bedzie.
Poduszeczka?
Otulacz?
Kocyk?
Cooooo?! :( pomocy, bo to chyba jedyne czego nie mam.
Ps moj prezent na babyshower/ moje lozeczko czegotoniemające :) ...
Ps 2 lozeczko stalo u mnie juz zamowione przez siostre poprostu :) wiedzialam ze takie dostane.
 

Załączniki

  • 9DEE0F56-A3EE-42E3-A155-DE5E39354794.jpg
    9DEE0F56-A3EE-42E3-A155-DE5E39354794.jpg
    705,2 KB · Wyświetleń: 522
Do góry