reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Tymuniek tak jak radzi Ewcia , choc sproboj ja rozruszac czekolada , polz sie na prawy bok i zobacz co sie bedzie dzialo.

Anita wspolczuje przechodzilismy przez taki remont w 2012 z tym ze to rodzice byli inwestorami.

Anet moze po prostu Oliwka? Albo jakis balsam nawilzajacy dobry.

Tez czekam na grilla, albo ognicho takie prazoki z ognia mniam!! Szkoda tylko ze piwa do tego nie bedzie!:D

010igov35ye70zfx.png
Niestety nic takiego nie działa, pilingi balsamy oliwki nawet oleju kokosowego próbowałam, nic nie daje rady :(
 
reklama
Weźcie mnie nie straszcie przepływy i inne miałam robione stosunkowo nie dawno 21 lutego i płód krążeniowo i oddechowy wydolny zero jakiś ale od giną.
Natomiast do poradni do której jeżdżę to oni wogule nie robią badań USG nigdy tzn tylko ok 12 tyg i ok 21 chyba że coś niepokojącego dzieje a tak to nie ma mowy...
Zobaczę jak będzie dalej jak coś to podejdę prywatnie w swoim mieście i tyle.

A wogule wczoraj na wieczór młody wylał sobie na nogi gorące mleko tak się darł szybko mu to miejsce schładzałam dziś dostałem w aptece balsam i smarujemy placek czerwony ma nie zapowiada się że zniknie ale czas pokaże:(wogule to on ogilany jest ja się już boję bo niego są najpierw gile a potem cała reszta A w środę jadę z nim do ortodąty i jak mi się rozłoży to klops a kilka dobrych miesięcy czekaliśmy żeby się tam dostać:(
 
Pola zależy ile je potrzymasz na kiju nad ogniem bo mogą być tylko bardziej miękkie niż są normalnie lub prawie lejąco-ciągnące ciężko jest wytłumaczyć. A kupowałam normalne pianki-akurat w biedronce i powiem ze są pyszne i jak dla mnie bardzo slodkie:D

Tymuniek jesteś miesiąc przede mną więc w tym Ci nie pomogę ale tak jak pisała ewcia jedz jutro niech Ci sprawdza a może po prostu ma mało miejsca lub tak jak pisała Pumelova zmienia pozycje i już tak nie czujesz:sorry2:

Anet z krostkami to miałam tylko problem w okolicy bikini ale jak używałam ręcznych maszynek a od kiedy mam elektryczna to wszyszko jest ok. Tak więc przykro mi ale Ci nie pomogę :(
 
Anita acha, czyli takie słodkie pianki dla dzieciaczków, już rozumiem:)

Tymuniek zawsze lepiej podjechać wg mnie na IP np i sprawdzić (choć ja oczywiście jestem przewrażliwiona:))
 
Ostatnia edycja:
Anet mam ten sam problem :-( przed ciążą miałam maść od dermatologa na zapalenie mieszków włosowych, pomagała a teraz nie mogę stosować i nogi ja pole minowe... peelingi, nawilżanie w moim przypadku nie działają :-(
 
Tymuniek my nie wiemy co to dla Ciebie znaczy mnie rusza moze akurat ma taki dzien, moze sie obrocila , ale wazne jest to by jesli Cie cos niepokoi to sprawdzic i tyle bo taki stres i zamartwianie sa nie potrzebne.

010igov35ye70zfx.png
 
Truskawka też miałam echo serduszka robione ponoć przez jednego z najlepszych od USG serca fakt że 3dni jeździłam do niego bo mała była zawsze tak ułożona że same plecy i pupa i za 3 razem się udało:)
Alex ja mam tą poduszkę typ c Super Mami śpię z nią codziennie mój m mówi że to jest poduszka która wygania męża z łóżka bo fakt zabiera trochę miejsca:)

Dziewczyny jutro zaczynam 25 tydzień i czuję jak by młoda mniej kopała i jest zdecydowanie mniej aktywna szczerze to trochę dziwne... Wizytę mam dopiero pod koniec miesiąca...
Też tak odczuwacie?
Tak jak dziewczyny piszą. Mniej rusza to kwestia indywidualna więc jeśli Cię to niepokoi to pojedź jutro do lekarza żeby Cię uspokoił.

f2w3rjjgy5cue5bk.png
 
Tymuniek, ja Cię nie straszę. Zapytałaś, to odpowiedziałam wg swojej wiedzy. A co zrobisz, to zależy od Ciebie...

Z trzecim Synkiem w 23 tygodniu zauważyłam, że mniej się rusza... Przez dwa dni miałam mieszane uczucia co do Jego ruchów, aż w końcu dla pewności pojechałam na izbę. Lekarz stwierdził, że panikuje, przyłożył usg do brzucha pokazał, że Miłek się rusza i odesłał mnie do domu... Na następny dzień dalej nie dawało mi to spokoju i przełożyłam wizytę na najbliższy termin, na wtorek. W poniedziałek kładąc się mówiłam do męża, że znów panikuje, bo malutki jakoś już więcej się poruszał. Rano we wtorek szykowalam się na wizytę. Powiedziałam lekarzowi o tym, że byłam na izbie i że słabiej czuję ruchy. Niestety, poniedziałek był ostatnim dniem, kiedy czułam Synka. Na usg serduszko już nie biło...

Kto wie co by było gdyby w czwartek zostawili mnie w szpitalu i posprawdzali przepływy...
A dodam, że w 20 tygodniu na polówkowym było wszystko w jak najlepszym porządku...

Dla każdego stwierdzenie mniej rusza jest kwestią indywidualną. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku Malutka ma spokojniejszy dzień i tyle
 
Tymuniek, ja Cię nie straszę. Zapytałaś, to odpowiedziałam wg swojej wiedzy. A co zrobisz, to zależy od Ciebie...

Z trzecim Synkiem w 23 tygodniu zauważyłam, że mniej się rusza... Przez dwa dni miałam mieszane uczucia co do Jego ruchów, aż w końcu dla pewności pojechałam na izbę. Lekarz stwierdził, że panikuje, przyłożył usg do brzucha pokazał, że Miłek się rusza i odesłał mnie do domu... Na następny dzień dalej nie dawało mi to spokoju i przełożyłam wizytę na najbliższy termin, na wtorek. W poniedziałek kładąc się mówiłam do męża, że znów panikuje, bo malutki jakoś już więcej się poruszał. Rano we wtorek szykowalam się na wizytę. Powiedziałam lekarzowi o tym, że byłam na izbie i że słabiej czuję ruchy. Niestety, poniedziałek był ostatnim dniem, kiedy czułam Synka. Na usg serduszko już nie biło...

Kto wie co by było gdyby w czwartek zostawili mnie w szpitalu i posprawdzali przepływy...
A dodam, że w 20 tygodniu na polówkowym było wszystko w jak najlepszym porządku...

Dla każdego stwierdzenie mniej rusza jest kwestią indywidualną. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku Malutka ma spokojniejszy dzień i tyle

Współczuje ewcia3004, bardzo mi przykro ze taka tragedia Cie spotkała[emoji853][emoji26]
Tymuniek czasem lepiej upewnić się nawet kilka razy, często matka podświadomie czuje ze coś się dzieje. Trzeba słychać własnej intuicji. Trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry