reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

No właśnie niedługo się z Nimi zobaczę i pogadam, że jak tak bardzo chcą to pojedziemy z Nimi i wybierzemy, a Oni zapłacą. I faktycznie muszę im powiedzieć aby liczyli się z moim zdaniem. Już ochłonęłam, jestem spokojna, na wszystko teraz wybuchowo reaguję:-p
 
reklama
Chybra moja mama raczej sie pyta co kupic, na wozek dla Matiego dali kase a my kupilismy taki jak chcielismy, inaczej pewnie by sami kupili najtanszy badziewny.Wydaje mi sie, ze musisz powiedziec, ze np. tylko taki model pasuje do auta i tyle, od razu wszelkie dyskusje to zakonczy.
 
Chybra myślę ze jak pogadasz z nimi na spokojnie to dojdziecie do porozumienia :) jak chcą pomoc niech kupią owszem ale to co wy chcecie a nie narzucają swoje zdanie. Dasz radę!
Megan ładne obrączki :)
Aha może to być spojenie łonowe podpytaj lekarza na wizycie przy okazji co to?
Truskawka nie wiem czy bym ryzykowała z kupnem sukienki na zaś, kupisz coś później i to jeszcze na przecenie :)
Dziewczyny współczuję wam tej bezsenności ja w 1 ciąży miałam tak od połowy z tym problemy :/ teraz zasypiam jak dziecko i calutką noc prześpię :) nie wiem jak będzie na l4 bo wiadomo ze wtedy człowiek nie musi się zdzierac skoro świt z łóżka więc może być później problem.

Dziewczyny tak się zastanawiam jak jest z tą szyjką kiedyś pisałam wam że pierwszy raz jak miałam mierzoną to miałam 35mm a jak byłam ostatnio na wizycie to była 32mm trochę się skróciła ale lekarz powiedział ze jest ok i jak nie chce to nie musze korzystać z l4. Chodze do pracy tylko tak się zastanawiam czy dobrze robie żeby sobie nie przedobrzyć i nie załować.
Dzisiaj czuje takie jakby kłucie w lewym boku??? zaczynam schizowac ze coś jest nie tak :(
 
kika333 moja szyjka miesiac temu tez miala 35 mm, natomiast od tego czasu lekarz mi nie mierzył a mialam okropne twardnienia brzucha i tez sie martwie, wizyta za tydzien dopiero, natomiast ja na razie do pracy chodze, w domu i tak bym nie lezała tylko jeszcze wiecej bym chodziła, a w pracy przynajmnej siedze na tyłu spokojnie.
 
hej dziewczyny:)

Biedne wy z tym spaniem :( Wprawdzie też chodzę ma siku 1,2 razy ale od razu usypiam. Fakt, że też się kręcę z jednej strony na drugą... o 7 mój wychodzi do pracy to mnie wycałuje przed wyjściem ale usypiam od razu i spie do 10. Na szczęście nie chce spać na mnie i nie chrapie :D

Madziu tutaj w Uk też pisze, że usg jest do steiwrdzenia jakichś nieprawidłowości i sonografer nie ma obowiązku mówić o płci ale trzeba poprosić to to zrobi. W ostatni piątek miałam usg, pięknie mnie Pani zbadała wzdłuż i wszerz i widzę, że już kończy słowami No widać, że wszystko jest super i dziecko roziwja się poprawnie...a ja do niej: Hej hej a co z płcią? Zaczęła się smiać : AAA to wy chcecie znać płeć?? A my na to , że czekamy na to od 25 min hehe No i jeszcze raz przyłozyła sprzęcik do brzuszka i powiedziała:)

My też mamy mieć zasponsorowany wózek. Najpierw kolega mojego z pracy powiedział , że mu da za darmo wózek, którego nie używał a zapłacił za niego 1000 funtów! Ale jednak stwierdziliśmy, że to za duże zobowiązanie, nie chciałabym, żeby pózniej wykorzystywał mojego R w pracy a to taki niestety człowiek, żeby każdy wszystko za niego robił. No ale mama R i jego siostra powiedziały, że się złożą - tylko właśnie chciałabym ustalić kwestię ceny - też nie chcę ich naciągać. Łóżeczko już mamy tylko jest w PL.

Dziś przyszły mi bodziaki:) Zamówiłam taki zestaw na ebay - 19 sztuk za ogółem 5 funtów:)
 
Hej. Ja tak jak Ewcia siedzę z małą chorą i mam niewiele czasu bo to strasznie absorbujące dziecko jest. Typowa jedynaczka co by chciała wszystko z mamusią robić ;) Mimo, że ma już prawie 7 lat to nawet kolorowanie z mamą jest fajniejsze. Oprócz tego wstawiłam zupkę kalafiorową na obiad, ogarnęłam zmywarkę, wstawiłam pranie, poprzednie złożyłam i zrobiła się 14 nawet nie wiem kiedy. I niech mi ktoś powie, że można się nudzić w domu? Ja nie miewam takich dni :) Zawsze mam coś do roboty a, że między pracami sobie odpoczywam jak lekarz nakazał na leżąco z kawunią to już inna bajka :) Pogoda trochę lepsza, słońce nawet wyszło ale powietrze u nas mroźne. Będę miała dziś popołudniu dziadka, który koniecznie chciał nam sprezentować półki szklane w łazience w podziękowaniu za pomoc w komputerze :) Miło, tym bardziej, że chcieliśmy je zrobić tak czy siak.

Co do kupowania maluchom czegoś przez dziadków, to poza ciuszkami nie wyobrażam sobie, żeby robili to bez mojej uprzedniej zgody. Moja mama nawet jak w lidlu jest to dzwoni, żebym sprawdziła na stronie jakie kolory i co chcę. Moja teściowa ma mentalność kupowania rzeczy, których w ogóle nie skonsultuje z nami ale kupuje Lenie tak rzadko, że po prostu te rzeczy wyrzucam jeśli ich nie chcę. Kiedyś posunęła się nawet do kupienia fotela Lenie, który był totalnie nie od parady, nie pasował do pokoju i przeszkadzał we wszystkim. Bardzo szybko znalazł się na olx.

Ja teraz wzięłam się za sprawdzanie cen w sklepach internetowych i stacjonarnych, porównuję, spisuję i będę teraz raz w miesiącu po wypłacie kupować część wyprawki. W sumie zostały mi tylko 3 wypłaty bo w czerwcu chcę już mieć wszystko gotowe dla Mikusia. Szczególnie teraz kiedy to moje ciśnienie zaczęło wariować i lekarz nastraszył mnie , że po 20 tygodniu dopiero zaczyna świrować i , że sytuacje ze szpitalem mogą się powtarzać.

To chyba tyle na teraz, zmykam pilnować zupki i lakierować taboret do Lenki pokoju :)

Kiss :*
 
Chybra pogadaj z nimi i niech kupia ale taki jaki Wy chcecie nie oni..

Ewcia zdrowka dla synka [emoji4]

Megan super obraczki [emoji4]

Ja na szczescie juz nie mam problemu ze snem,ale pomimo l4 wstaje po 5.
Zrobilam dzis torcik dla mojego T.na urodziny i czekam az wroci z pracy

20170303_130602.jpg


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170303_130602.jpg
    20170303_130602.jpg
    68,2 KB · Wyświetleń: 250
reklama
Witam, wprawdzie trochę późno się obudziłam z dołączeniem do forum ale mam nadzieję, że zadomowie się tutaj :-) ja mam termin na 30 lipiec, więc może zmieszczę się w tych Lupcowych Mamusia, chociaż nigdy nic nie wiadomo ;-) jest to moja 3 ciąża, mam już w domu dwa Potworki :-) jak na razie ciąża przebiega bez większych problemów i mam nadzieję że tak zostanie :-) tyle na początek a reszta wyjdzie w praniu ;-) pozdrawiam cieplutko z Małopolski
 
Do góry