reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

kika ja jestem na L4 i codziennie wstaję o 6 :D potem czasem coś kimam, ale godzina max :D z tym że ja chodzę spać o 22 :p mnie ciągle gdzieś coś kłuje a na wizytach jest dobrze, szyjka dobra więc STARAM SIĘ nie panikować :D

Kasia831 nieźle! tyle bodziaków :D

Liluli jaki torcik! ja tylko znowu muffinki ale z białą czekoladą w środku.. lepsze to niż nic :D

Morela piękny :)

Anet85 witaj! :)
 
reklama
Liluli mateńko ale mi ślinka cieknie, pyszni wygląda!
Morela super ci wyszedł ten taboret :)
Anet85 witaj :)
pumelova z jakiego przepisu robisz muffiny?
 
Witam, wprawdzie trochę późno się obudziłam z dołączeniem do forum ale mam nadzieję, że zadomowie się tutaj :-) ja mam termin na 30 lipiec, więc może zmieszczę się w tych Lupcowych Mamusia, chociaż nigdy nic nie wiadomo ;-) jest to moja 3 ciąża, mam już w domu dwa Potworki :-) jak na razie ciąża przebiega bez większych problemów i mam nadzieję że tak zostanie :-) tyle na początek a reszta wyjdzie w praniu ;-) pozdrawiam cieplutko z Małopolski
 
Witam, wprawdzie trochę późno się obudziłam z dołączeniem do forum ale mam nadzieję, że zadomowie się tutaj :-) ja mam termin na 30 lipiec, więc może zmieszczę się w tych Lupcowych Mamusia, chociaż nigdy nic nie wiadomo ;-) jest to moja 3 ciąża, mam już w domu dwa Potworki :-) jak na razie ciąża przebiega bez większych problemów i mam nadzieję że tak zostanie :-) tyle na początek a reszta wyjdzie w praniu ;-) pozdrawiam cieplutko z Małopolski
Malopolanka wita Malopolanke ;)
 
Kurcze chyba muszę się zorientować jak to działa bo coś kombinuje za dużo :-/
Miło że ktoś mnie już zauważył
 
Anet85 witaj :) a skad jesteś w małopolsce ?

ale wy od rana piszecie :) ja rano zapisałam się do położnej, później zakupy i sprzątanie domu ;) teraz biorę się za babeczkę z owocami którą sobie kupiłam :D
 
tak bardzo chcę muffinki :( ale nasz piekarnik nie nadaje się zbytnio do pieczenia. Raz próbowaliśmy robić muffinki ale wyszły twarde, że hej. Mięsa pieką się super ale ciasta...szkoda gadać. Jesteśmy na wynajmie więc piekarnik nie nasz, taki najzwyklejszy, żadnych funkcji nie ma. Pumelova ale mi zrobiłaś smaka..chyba się zaraz rozpłaczę :(
 
Tak przeglądam te posty i widzę że artystki jesteście...
Stołek wygląda jak z bajki
A tort taki apetyczny, że jak nie mam jakiejś wielkiej ochoty na słodkie to chętnie bym go spróbowała
 
reklama
Pumelova a ja sie zbieram zeby zrobic muffinki i jakos ciezko mi idzie [emoji6]

Morela super taboret wyszedl [emoji4]

Anet85 witaj [emoji5]

Kasia_831 sprobuj zrobic muffinki z jakiegos sprawdzonego przepisu moze wyjda [emoji6]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry