reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Anet ja nie mam wogóle duszy artystycznej...hmmm a może mi się zdaje, że nie mam? Może po prostu mi się nie chce??:D Może jszcze się we mnie obudzi jak z córką coś trzeba będzie przygoptować do szkoły w przyszłości hehe

Dobra, spadam...gdzieś.. muszę iść w tango bo fioła dostanę zaraz:D
 
reklama
Witam, wprawdzie trochę późno się obudziłam z dołączeniem do forum ale mam nadzieję, że zadomowie się tutaj :-) ja mam termin na 30 lipiec, więc może zmieszczę się w tych Lupcowych Mamusia, chociaż nigdy nic nie wiadomo ;-) jest to moja 3 ciąża, mam już w domu dwa Potworki :-) jak na razie ciąża przebiega bez większych problemów i mam nadzieję że tak zostanie :-) tyle na początek a reszta wyjdzie w praniu ;-) pozdrawiam cieplutko z Małopolski

Witaj Anet85[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia talenty odkrywa się przez całe życie ;-)
Idź na spacerek, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie bajeczna pogoda :-)
Ja też idę zaraz do przedszkola po dzieciaki i przy okazji spacerek :)
 
Mam fajny przepis na muffiny, wprawdzie z internetu ale jeszcze się nie zdarzyło, żeby coś nie wyszło ;-) mogę podesłać!!
 
Anet85 witaj :)
Morela super taboret, ja to talentu i chęci nie mam do takich rzeczy :p tak jak Kasia później jak z dzieckiem trzeba będzie coś do szkoły zrobić to może talent znajdę ;)
Liluli pysznie tort wygląda aż mam ochotę na coś słodkiego ale nie piekę dzisiaj nic w niedzielę idziemy do teściów na kawę ,teściowa zawsze pełno wtedy piecze ciast,ciasteczek wiec się najem ;) a zaraz skocze po loda do sklepu :D
 
hej dziewczyny:)

Biedne wy z tym spaniem :( Wprawdzie też chodzę ma siku 1,2 razy ale od razu usypiam. Fakt, że też się kręcę z jednej strony na drugą... o 7 mój wychodzi do pracy to mnie wycałuje przed wyjściem ale usypiam od razu i spie do 10. Na szczęście nie chce spać na mnie i nie chrapie :D

Madziu tutaj w Uk też pisze, że usg jest do steiwrdzenia jakichś nieprawidłowości i sonografer nie ma obowiązku mówić o płci ale trzeba poprosić to to zrobi. W ostatni piątek miałam usg, pięknie mnie Pani zbadała wzdłuż i wszerz i widzę, że już kończy słowami No widać, że wszystko jest super i dziecko roziwja się poprawnie...a ja do niej: Hej hej a co z płcią? Zaczęła się smiać : AAA to wy chcecie znać płeć?? A my na to , że czekamy na to od 25 min hehe No i jeszcze raz przyłozyła sprzęcik do brzuszka i powiedziała:)

My też mamy mieć zasponsorowany wózek. Najpierw kolega mojego z pracy powiedział , że mu da za darmo wózek, którego nie używał a zapłacił za niego 1000 funtów! Ale jednak stwierdziliśmy, że to za duże zobowiązanie, nie chciałabym, żeby pózniej wykorzystywał mojego R w pracy a to taki niestety człowiek, żeby każdy wszystko za niego robił. No ale mama R i jego siostra powiedziały, że się złożą - tylko właśnie chciałabym ustalić kwestię ceny - też nie chcę ich naciągać. Łóżeczko już mamy tylko jest w PL.

Dziś przyszły mi bodziaki:) Zamówiłam taki zestaw na ebay - 19 sztuk za ogółem 5 funtów:)

Dziękuję Kasia_831 za podpowiedź[emoji4] i tak miałam i zapytać ale tutaj znajomi (Szwedzi) strasznie zszokowani ze ja wogole chce wiedzieć, jakbym jakimś ewenementem była[emoji89]

Z tymi bodziakami to przyszalałaś[emoji6] ja na razie kupiłam 3 białe i czekam na wieści dla kogo mam kupowac?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Morela - cudny!

Liluli - najlepszego dla męża [emoji5]. Torcik wygląda mniammm (masz mnie na sumieniu [emoji14]) [emoji3][emoji3][emoji3]
 
Witajcie!!! To i ja w końcu dołączę :) Paulina, lat 30,z WLKP;) czytam sporadycznie, nie nadrobię, ale myślę, że już tu zostanę... w domu już mam 2 córki 10 i 4 lata... termin teraz na 25 lipiec;) płeć jeszcze nieznana, ciąża przebiega ok choć męczyły mnie nudności przez bite 2 miesiące.
 
reklama
Do góry