reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dzien dobry, troche nadrobilam spania. Po 5:30 udalo mi sie zasnac, prawie do 8:30 pociagnelam wiec spoko. Pogoda dodaje mi sil, strzele kawe i trza przetrwac... Organizm mi przypomina jak to jest, kiedy sa nieprzespane noce, takze chyba sie juz hartuje hehehe
Milego dnia Wam zycze.

Musze byc systematyczna, bo pozniej mam straszne tyly w czytaniu Was :-(
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny! Ja mam dziś urwanie głowy w pracy, ale wizja weekendu wszystko wynagradza. U nas w koncu słońce tez się pojawia. Także wiosnę czuć w powietrzu.
Również miałam małe problemy ze spaniem. Najpierw zasnąć nie mogła bo maluszek szalał, potem o 3 nad ranem pobudka na siku i wtedy tez maluszek się uaktywnił. Jak juz zaczęłam przysypiał to mój mąż tak chrapał,musiałam go szturchnąć zeby przestał. Nie wiem co się z nim dzieje ostatnio ciagle chrapie i nie daje mi spać[emoji6]
W poniedziałek mam usg i tak się zastanawiam czy w tym dziwnym kraju zdradzą mi płeć dziecka. Wszyscy wokół się dziwią ze chce wiedzieć, mówią ze to dla nich nietypowe i ze raczej nie mówią na usg. Na tej kartkę z zawiadomieniem od położnej tez jak byk napisane ze usg nie ma na celu stwierdzenia płci, tylko czy nie ma żadnych nieprawidłowości. Hmmm, czyżbym musiała do kwietnia czekać aż będę w PL na Wielkanoc? Umówiona jestem na usg 4D jak tylko przyjadę, bedzie to 26 tc, mam nadzieje ze to dobry tydzień na zrobienie takiego usg, oczywiście nie tylko ze względu na płeć ale ewentualnego wykrycia jakiś nieprawidłowości? Jak myślicie? Niestety muszę się liczyć z tym, ze te asy tutaj mogą coś przeoczyć.
Życzę wszystkim miłego dnia!!![emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,

Ostatnio mnie mało, bo Mikołaja znów choróbsko dopadło i siedzimy w domu.

Pozdrawiam cieplutko :-)
 
ale dziś piękne słońce!!! mam energii tyle, że poukładałam buty! wszystkie szpilki pochowałam (mam głównie szpilki) i sprawdzam czy mam w czym chodzić i piorę wszystkie tenisówki :D sąsiadka z góry przyszła (ma 2 synów 10/11 lat) i gratulowała córy, ona by bardzo chciała dziewczynkę :D chłopaki u góry obstawiają imiona :D:D


Megan śliczne obrączki :) też się lubię chwalić brzuszkiem :p w zapiętej kurtce wyglądam jak buka, ale jeszcze trochę i będziemy chodzić bez kurtki! co do sukienki, i beż i róż będzie śliczny :) ładnemu we wszystkim ładnie ;) ooo albo tak jak aga km napisała - szary! kurczę szary to i ja bym chciała na wesele (jestem świadkiem w kwietniu) ale pewnie tradycyjnie kupię granatową :p

Maziajka też bym zjadła lody :p dziś piekę muffinki z białą czekoladą bo mi się tak chce słodkiego już :D kurde głód się mnie trzyma, wypiłam zjadłam już koktajl, po godzinie śniadanie i już jestem głodna..

no LILITH Ty swojego nie schowasz już :D przynajmniej wygląda jak ciążowy :):D

Inka, Katanka współczuję problemów ze snem, ja nawet jak sikam to zasypiam szybko :p pies mnie w nocy budzi często bo mlaska albo wskakuje do łóżka to jestem przyzwyczajona do pobudek :D a jak się już obudzę to gram na telefonie :D

Integral fajnie że masz dobrego nowego lekarza :) oo mielone bym zjadła! :)

Inka, tak jak aga km pisze - pilnuj żeby tata poszedł do lekarza :) mój się wybierał rok i okazało się że ma reumatoidalne zapalenie stawów. już prawie rok się leczy, zmobilizowałam go że dziadka potrzebuję :p od razu chętniej bierze leki!
 
Lilith - wlasnie tez mi taki kremowy sie bardzo podoba taki delikatny :D a nad wstążką to w sumie nie myslalam ale dobry pomysl zeby podkreslic brzusio [emoji173] no ty bys juz miala ciezko ukryc ale wlasnie , trzeba byc dumnym i sie cieszyc tymi chwilami bo potem bedzie brakowac:D

Integral - dziękuje :D co do wagi to bym sie tak nie martwiła , chyba ze bylby to spory spadek , mi wczesniej waga skakala a teraz ladnie powoli idzie w gore[emoji14]

Kasiulka - dziękuje bardzo :)))) oczywiscie ze podkresle brzuszek :D tylko tez nad dlugoscia jeszcze mysle[emoji14]a co do klucia to ja bylam tydzien temu , dzisiaj i za tydzien znowu jade[emoji14]takze klucie pelna para :D pomyslec ze to jeszcze nie koniec , ale wazne zeby miec wszystko pod kontrolą[emoji14]

Linoone - zazdroszcze dobrego spania i szybkiego zasypiania:D
Dziękuje jakos tak nam wpadly te obrączki w oko ze sie dlugo nie zastanawialismy:D tez dobre polączenie pudru z czernią :D

Aga_k_m - faktycznie późno wrocil[emoji14]my jesli gdzies siedzimy w towarzystwie i zbliza sie polnoc to juz ledwo przytomna jestem :D co do szarosci to hmm nawet o tym nie myslalam bo skupilam sie na jasniejszych kolorach[emoji14]zobaczymy co tam w sklepie bedzie[emoji14]

Maziajka - chcialabym spac jak dziecko [emoji27] ale nic , wszystko zniose haha
A z cenami złota to fakt , moja znajoma tez jakos 1200 placila za dwie a teraz to szalenstwo:p jeszcze takie jak mi sie podobaly w sensie grubsza i z "diamencikami" to stwierdzilismy ze wolimy mniej dac za obrączki a wiecej wydac na naszego maluszka :D Przyjęcia nie robimy , tylko obiad a potem znajomi wpadną na jakis alkohol :D stwierdzilismy ze idziemy totalnie po kosztach skoro i tak mamy w planach kościelny[emoji14]milego spotkania z kolezanka :* ja o 12 ide z moja na specerek i z jej 2miesiecznym synkiem a pozniej do niej na jakies ciacho :D

Truskawka89 - no to zazdroszcze udanych zakupów :D ja ostatnio nie umiem sie skupić na ciuchach dla siebie bo mam wrazenie ze nic mi sie nie podoba i najlepiej pobieglabym na dzial z ciuszkami dla dzieciaczków :D
Co do koloru to tez sklaniam sie ku jasnym kolorom i chyba zdecyduje sie na wstążke w mocniejszym kolorze :D

A tak co do spania to łącze sie w bólu razem z tymi nie śpiącymi [emoji23] ja również krecilam sie z boku na bok ale za to na siku wstalam dopiero po 5 :o a jak wróciłam do łóżka to maly zaczął tak szalec ze oczywiscie zaczelam sie tym zachwycać :D
A tak poza tym , wróciłam z pobierania krwi , w przychodni jak tylko ściągnęłam kurtke to wszyscy glupie spojrzenia na moj brzuch i glowa w bok :D a jak pani z zabiegowego mnie poprosiła poza kolejką to te krzywe spojrzenia ludzi takie bezcenne [emoji173][emoji173][emoji173][emoji23][emoji23][emoji23] chyba mi bedzie tego pozniej brakowac haha mam taki ubaw jak tak obserwuje tych ludzi ahh:p miłego slonecznego dnia :*


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova - też mam dzisiaj pełno energii ale jak widze sterte brudnych naczyn ktore musze zaraz umyć to mi sie odechciewa [emoji23][emoji23] brakuje mi zmywarki rodziców :D a tutaj nie mamy gdzie wstawić i jeszcze jedna komora zlewu także mycie naczyn to wyzwanie bo jest ciasno przy tym zlewie :D
I dziękuje bardzo [emoji7] juz nie moge sie doczekać ubrania np ramoneski [emoji173] ja dzisiaj na obiad żurek a w miedzyczasie moglabym ciagle slodkie podjadać:D mmm

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zaliczyłam spacer. Milusia pogoda.

Maziajka nasze obrączki 3 lata temu kosztowały 3300 i to po rabacie.

Madziazt chrapanie często następuje po mega zmęczeniu. Mój mąż tak ma. Mąż pakuje się na moją stronę i kładzie się prawie na mnie a do tego przytula i ręka jego na mojej szyji. Dusi mnie i jak tu spać.

pumelova będę pilnować ojca
 
Co do obrączek to powiem Wam, ze ceny w salonach sieciowkowych odstraszaja i my robilismy u jubilera z polecenia, wybralismy sobie jakies z katalogu aparta i zrobił nam takie same z duzo lepszego złota i za jakies nieduze pieniadze, nie pamietam dokładnie, ale napewno ponizej 1000 zł, chyba cos ok 500 zł jesli mnie moja dziurawa pamiec nie myli ;)

tak pisalyscie o tych lodach, ze pojechałam dzis do sklepu i kupiłam sobie do pracy lody krówkowe ben& jerrrys mniam, dawno nie jadłam takich dobrych kubeczkowych!

Megan ja tez ogladalam zwykle ciuszki i troszke mi szkoda, ze nic normalnego sobie nie moge kupic, ale upatrzyłam jedna cudna sukienke letnia z mohito i sie zastanawiam czy nie kupic na "zas" tylko problem jest taki, ze jej nie przymierze, bo jest bardzo obcisła i sie nie zmieszcze teraz :( zastanawiam sie czy ryzykowac i kupic w ciemno.
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj słońce piękne!:) Ja też rano wstałam i zaliczyłam mala wycieczkę, bo musiałam jechać wykupić abonament parkingowy. Wczoraj nam się skończył, o czym obydwoje z mężem zapomnieliśmy heh;) wsiadam wczoraj do auta, a tam za wycieraczka niespodzianka - mandat:o. Szkoda mi tylko tej pogody, bo na razie czekam na kuriera (z termomixem dla teściowej), a ma być pomiędzy 10-14, mam nadzieję że zaraz przyjedzie, to wybiorę się na mały shopping;).

Truskawka, my też obrączki robiliśmy na wzór u jubilera, wyszło o duuuuze taniej niż z salonu (nasze były na wzór takich z yes). Sukienka kupuj, nie ma co się zastanawiac, jak bardzo Ci się podoba;) a dla dzidzi też byłam w smyku z myślą że coś kupię, nie było ładnych rzeczy dla takich małych dziewczynek, kupilam troszkę dla starszej za to;)

Megan jak Dziewczyny piszą ladnemu we wszystkim ładnie, będziesz wygladac na pewno obłędnie!:) A najważniejsze żebyś dobrze się czuła się tej sukience:)

Nocne marki - łączę się w bólu, jak tylko s nocy wstanę do toalety, to do rana mam zapewniony koszmar bezsenności, a potem jestem chodzacym zombi;)

Madziat teoretycznie badanie USG 3 trymestru robi się pomiędzy 28-32 tyg. ciąży, myślę że wcześniejsze badanie nie powinno stanowić problemu, ale dla pewności zawsze możesz zadzwonić tam, gdzie jesteś umówiona i się upewnić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry