reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

Wow julia super już mały siada:-) a ile ma? Moj grubasek 10 kg jak na razie opanował przewrotu z pleców na brzuch i to mu sprawia wielka radość. U nas wszędzie slina i wkladanie wszystkiego do buzi no i większe nerwy małego to chyba znak ze kielki idą:-)
 
reklama
6 miesiecy skonczyl 16 grudnia (chociaz niby te korygowane to 5). Przewroty tez sa, w ten wlasnie sposob "ucieka" z maty a w lozeczku nie wiem jak sie przekreca wokolo wlasnej osi, bo jak patrze to w miejscu, a tylko na chwile sie odwroce to juz do gory nogami hihi
 
A co do przeniesienia się na inne forum, któraż z Was rzuciła ten pomysł, ja jestem jak najbardziej za jeżeli od razu będzie nasz wątek sprywatyzowany. Mam dziwne wrażenie,że nas jest coraz mniej, a coraz więcej czyta nas niezalogowanych osób...
 
No co raz mniej nas. Mój też się slini strasznie przez to ze mu rośnie juz prawie cały się pojawił. Znowu jest na etapie pLucia wszystko pluje i się smieje przytym
 
reklama
Do góry