reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Wesołych Świąt !!
Ale prezent zrobił malutki mamusi wyżyna mu się jedynka na dole ☺ a nawet nie marudzi wyjątkowo spokojny tylko dziś dużo śpi bo zawsze max w ciągu dnia 30 min drzemki to dziś 2 po 1.5 godziny jak nie moje dziecko
Wczoraj dostał pierwsza marchewkę trochę nie chętnie jadl ale dziś juz lepiej mu poszło zobaczymy dalej jak mu będą smakować warzywa
 
reklama
Wesołych Świąt !!
Ale prezent zrobił malutki mamusi wyżyna mu się jedynka na dole ☺ a nawet nie marudzi wyjątkowo spokojny tylko dziś dużo śpi bo zawsze max w ciągu dnia 30 min drzemki to dziś 2 po 1.5 godziny jak nie moje dziecko
Wczoraj dostał pierwsza marchewkę trochę nie chętnie jadl ale dziś juz lepiej mu poszło zobaczymy dalej jak mu będą smakować warzywa
My też mieliśmy wczoraj pierwszy raz marchewke - tak sobie jej smakowała. Minę miała nie tegez! Hehe ale musimy się oswajac z warzywami :) w końcu 2 zęby juz są to i jeść można zacząć ;-)
 
Coś nie tak z tym forum. Zdjęcie mojej Sary jest przy waszych postach np
 

Załączniki

  • 1451344213126.jpg
    1451344213126.jpg
    63,5 KB · Wyświetleń: 83
Jaki jest adres adminki?bo zabieramy się do tego zamknięcia forum jak nie powiem co.Lista jest,więc nie wiem w czym jest problem
 
reklama
Do góry