reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Kurcze młoda też ma zapędy do obracania na brzuch ale póki co na razie świetnie obraca się na bok ;-)
My wlasnie wróciliśmy z trzecich szczepien,dziecko me było bardzo dzielne dostała dawkę paracetamolu i mam nadzieję że przespi cały dzień i noc jak ostatnio z przerwami na jedzenie i zmianę pieluchy :-D
Już druga noc pod rząd mam z nią problem,zasypia wcześnie 19,20 śpi do ok 23,północy a potem budzi się co 45min do godziny i tak prawie do rana. Nie wiem co jest grane.
Wasze dzieciaczki też czasem mają taki odruch jakby chciały wyrzucić rączkę jedna albo druga?
 
reklama
U nas raz ostatnio były takie pobudki co godzinę, ale zatykanie cyckiem skutkowało.
A od dziś oficjalnie przewracamy się z pleców na brzuch:) W ogóle dorasta nam chłopak, jakiś bezproblemowy się zrobił.
 
U nas takie pobudki są od 4 rano i do 7 tak co 30 min się orzebudza ale dostaje smoka i śpi. U nas marudna się zrobiła dzisiaj nic ja nie interesuje szybko się nudzi. A przekręcić się chyba niema zamiaru ;D
 
Idziemy w sobotę na basen :) Ale mam stresa, nie mam pojęcia jak H. zareaguje...

Wkurzyłam się na apteke gemini - wypakowuję zakupy, a tu opakowanie pieluch i balsam poklejone GUMĄ DO ŻUCIA.. no niezła kultura pracowników... Napisałam, że nie będę się babrać w tej gumie i niech se to zabierają.. Czekam na odpowiedź.
 
My miałyśmy koszmarna noc,nie spalam prawie wogole cała noc z termometrem w ręku bo mała miała efekt poszczepienny gorączka prawie 39 cała noc,paracetamol zbil ja tylko do 38.6 i tak na krótko dopiero o 9:30 po drugiej dawce mala miała już 37.8 ale znów mi rośnie.
Tak mi jej szkoda...
 
Ojej, buziaki dla Was.. trzymajcie się.. A po poprzednich szczepieniach nic jej nie było? Bo ja jutro szczepię i taka generalnie jestem wylajtowana, że skoro do tej pory nic to będzie też ok...

Muszę kupić jednak ochraniacz na szczebelki, chociaż nie byłam fanką... Młoda robi mimo rogala motherhood w łóżku takie ewolucje, że się aż budzi od tego. Ostatnio znajduję ją regularnie obróconą o 90st z głową w szczeblach i nogami na rogalu - płacze bo nie może się wydostać, jak usunęłam jej rogal to znalazłam ją obróconą o 180 st (do góry nogami), z nogami opartymi o szczebelki (nogi w górze)... Teraz mi śpi już ponad 2h, ale w wózku, gdzie ma ograniczoną przestrzeń. Ale przecież nie będę jej na noc kłaść w wózku, bo nie wiem czy wózkowy materac jest taki spoko czy nie dla pleców..
 
reklama
Ojej, buziaki dla Was.. trzymajcie się.. A po poprzednich szczepieniach nic jej nie było? Bo ja jutro szczepię i taka generalnie jestem wylajtowana, że skoro do tej pory nic to będzie też ok...

Muszę kupić jednak ochraniacz na szczebelki, chociaż nie byłam fanką... Młoda robi mimo rogala motherhood w łóżku takie ewolucje, że się aż budzi od tego. Ostatnio znajduję ją regularnie obróconą o 90st z głową w szczeblach i nogami na rogalu - płacze bo nie może się wydostać, jak usunęłam jej rogal to znalazłam ją obróconą o 180 st (do góry nogami), z nogami opartymi o szczebelki (nogi w górze)... Teraz mi śpi już ponad 2h, ale w wózku, gdzie ma ograniczoną przestrzeń. Ale przecież nie będę jej na noc kłaść w wózku, bo nie wiem czy wózkowy materac jest taki spoko czy nie dla pleców..

Dzięki Thriade. No właśnie nic nie było. Mała spała dużo miała tylko Podwyższoną temp ok 38.4 ale paracetamol zbijał ja do 37. Na ulotce internetowej prevenar 13 jest napisane że temp 39 zdaza się często i oznacza że szczepionka pracuje,ale trochę spanikowalam bo czoło miała normalnie jak garnek na gazie.
 
Do góry