reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

No my jutro też Prevenar 13 plus dodatkowo Rotarix... Ostatnio nic zupełnie jej nie było, nawet podwyższonej temp nie było... No to się jutro będę martwić i mierzyć temp... Jak paracetamol nie zbija jej temp zbyt dobrze to może spróbuj ibuprofen?
 
reklama
Dziewczyny a ten prenevar 13 to pneumokoki tak? Ja miałam w piątek szczepić no ale katar więc dałam spokój... Po 5w1 nie mieliśmy żadnych przebojów teraz się boję jak po tym gorączka....
A my dopiero zaczęliśmy chodzić na katechezy chrzcielne chrzest będzie dopiero na początku grudnia ja już bym wolała w święta bo nie trzeb by było szykować specjalnie nic bo wiadom i tak się na święta szykuje ale nasz super ksiądz nawet o tym słyszeća nie chce bo nie mamy ślubu....
 
Dziewczyny nie martwcie się,ja zapomniałam że miałyśmy jeszcze Boxsero na MenB. Przyj tej szczepionce trzeba podać paracetamol jeszcze przed szczepieniem a potem co 6 godz jak będzie wys temp. Ostatnio było wszystko ok ale tym razem mala ma temp właśnie chyba przez to szczepienie a nie przez Prevenar 13 jak myślałam. Dobrze ze ma apetyt chociaż.
 
reklama
Do góry