reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Dziewczyny, budzimy się rano a na oczku takie coś. Lecieć do lekarza czy może to zwykle przetarcie ? Może akurat ktoras coś więcej wie na ten temat

Nie wiem jak u dziecka ale gdyby coś takiego pojawiło się u mnie na oku pierwsze co przyszłoby mi do głowy to "jęczmień". Jedź do lekarza. Cokolwiek to jest.
 
reklama
Wypadające włosy to norma po ciąży niestety. Mi też lecą strasznie. Juz mam połowę objętości. Poprzednio było tak samo. Niestety witamy nie powstrzymaja wypadania tylko wzmocnią włosy, bo one wypadają na tle zmian hormonalnych .
Olga mi się niestety robią lyse placki - takie zakola po bokach. Poprzednio było tam samo. Potem zaczęły mi odrastać tam włosy ale powoli. Wkurzające było to , że były króciutkie i sterczaly - trudno było je ogarnąć. Po 2 latach juz miały fajna długość to znów ciąża i znów wypadły. Masakra ;P
 
No mi też to na jęczmień wygląda ale taki maluszek to nie wiem.... A u nas końca nie ma kataru jak nie przejdzie do wtorku to wzywam lekarza bo już będzie tydzień a do przychodni nie będę szła bo każą mi iść na stronę chora i jeszcze gorzej mała zachoruje ciekawe ile u nas liczą za wizytę domowa prywatna....
 
Mojej ostatnio tak czasem bulgocze. Śluz w kupce tez się zdarza. Ale nie wygląda, ze coś ja boli, przybiera na wadze... powiem o tym przy szczepieniu pewnie.
 
No moja też nie wgląda jak by ją coś bolało nie prezy się ani nic takiego... Thriade jak się coś o dowiesz to napisz co Twój pediatra sądzi na ten temat
 
Hej.

U nas była położna niedawno. Młody ok, choć zakatarzony ciągle, od starszych łapie. U mnie wyciąganie fridą w razie potrzeby trwa sekundę, ale na szczęście rzadko jest to konieczne. Chłopcy wreszcie się przestawili na nowy czas i śpią do 7.

Thriade noś dużo małą w pozycji na brzuszku, kładź tak na kolanach i też na macie zaraz po obudzeniu, jak jest zadowolona:) Na pewno w końcu polubi. Nie wydaje mi się, żeby mogła się zrazić tym, że ją przetrzymywałaś w tej pozycji. A i koniecznie zaopatrz się w matę jakąś (może masz zwykłą karimatę w domu?), bo to inna jakoś dla dziecka, jak się może zaprzeć. U nas to już nawet prawie godzinę młody poleży, sam sobie główkę kładzie jak się zmęczy:) No i z pleców od razu chce się przekręcać na brzuch, myślę że lada dzień będzie potrafił, bo bardzo mało mu brakuje.

Martyśka i jak przespała Ci noc? ;) Ja to nadal kąpię co 2-3 dni i raczej rano niż wieczorem. Ze spaniem nocnym żadnych problemów.

U nas już 8,5 kg!!

Moi starsi nie chcieli jeść słoiczków. Warzywa częściowo miałam z działki, ale też normalnie na bazarku kupowałam i teraz będzie tak samo.
 
reklama
No właśnie zaczęłam ją na karimacie ostatnio kłaść.. Ale w sumie w półśpiochach, chyba jej zmienię na spodenki + gołe stópki, może będzie się lepiej zapierać. Zamówiłam też puzzle piankowe... Ale kurde naprawdę ona krótko tak wytrzymuje.. to co piszesz (godzina) to jakiś kosmos. Wczoraj to w ogóle prawie od razu głowę kładła i próbowała się odpychać nogą prawą tak, żeby się przewrócić na bok :/
 
Do góry