reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Laski, tak miesiąc temu zaczęły mi włosy wypadać. Masakra normalnie, nawet sprzątaczka sama do mnie zagadala czy wszystko ok, bo odkurzacz się aż zapchał. Gin mówi, że to normalne i żebym brała cały czas witaminy (i tak biorę). Macie jeszcze jakieś pomysły?

Nie jesteś sama...ja normalnie wyciągam włosy w rękach ale podobno co ma wypaść to wypadnie i nic nie zrobisz. Ale na pewno nie stracisz wszystkich włosów.
Ja wmasowywuje w skalp JANTAR-tanie jak barszcz,nie obciąża włosów,znosnie pachnie,co do efektów trzeba dość długo stosować i wyczuwalnie włosy są takie jakieś miękkie,czy pomoże nie wiem w każdym razie nie zaszkodzi stosować. Poczytaj o tym:-D
 
reklama
Jeśli chodzi o wizyty to mamy coś jak health visit.
Ważenie małej,pytanie o jej zachowanie,reakcje,czy ja mam jakieś problemy związane z karmieniem,czy coś mnie martwi,analiza książeczki zdrowia,szczepien ,pytanie o moje samopoczucie,rozmówki o wprowadzaniu stalych posiłków. W sumie dziecko rozbierasz więc widać jakby było coś nie tak. No i mam do niej numer tel gdyby z czymś był problem.
 
Laski, tak miesiąc temu zaczęły mi włosy wypadać. Masakra normalnie, nawet sprzątaczka sama do mnie zagadala czy wszystko ok, bo odkurzacz się aż zapchał. Gin mówi, że to normalne i żebym brała cały czas witaminy (i tak biorę). Macie jeszcze jakieś pomysły?

mam to samo, brałam H-Pantoten, ale nic nie dał, teraz biorę skrzyp, ale na razie bez zmian, boję się, że jakieś łyse placki mi się porobią /:

ja kupiłam i będę kupowała słoiczki HIPP, mają samą marchewkę, ja akurat kupiłam w Inter Marche, ale wiem, że są też w Rossmannie.
 
Może u nas te wizyty nie są tak popularne, bo jednak większość zdecydowana na szczęście szczepi dzieci i przy tej okazji lekarz ma szanse obejrzeć dziecko... Może by przysłali kogoś gdybym np. nie pojawiła się w przychodni do tego czasu :)

Młoda mi dzisiaj ładnie zasnęła na spacerze (szok), babci też (musiałam do gina wyskoczyć), potem po południu też na chwilę (ona praktykuje takie 40 min drzemki) i teraz jej dałam na wieczór cyca na leżąco i o 17;30 mi niestety zasnęła już tak chyba na noc,bo dalej śpi :( Pobudka, pewnie będzie o drugiej ehhh.... Udało się ją do łóżeczka odnieść i na śpiocha zapiąć w śpiworek :)
 
Mi też lecą włosy na szczęście mam gęste od zawsze tyle że nie to wkurza bo nawet jak porządnie wyczesze i chodzę w kucyku to i tak pełno wszędzie i mała nie raz ma na sobie moje włosy.... :-(
Byłam z nią u alergologa i niby to jeszcze nie skaza ale kazała mleko i nabiał odstawić i unikać alergenów np orzechów czekolady pomidorów itp.... I dicoflor przez 3 tygodnie.
Niunia ma okropny katar cały czas wyciągam frida tyle tej wydzieliny że szok a ona już ma tego dość i na sam widok mnie z rurka płacze :-( kupiłam też inhalator ale też tak Buczy że musimy kombinować żeby chociaż trochę się do niej z tym zbliżyć no masakra normalnie....
 
Ja raz dziennie młodej usuwam Fridą zwykłego gluta (biały, taka zwykła "koza") i cię podziwiam, jak ty dajesz radę z fridą przy katarze.. Przecież to się zasapać można... strasznie to chyba długo trwa? Może kup aspirator do odkurzacza, podobno szybciej wyciąga, więc dziecko się tak nie niecierpliwi?
 
reklama
Dziewczyny, budzimy się rano a na oczku takie coś. Lecieć do lekarza czy może to zwykle przetarcie ? Może akurat ktoras coś więcej wie na ten temat
 

Załączniki

  • 1447484537404.jpg
    1447484537404.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 52
Do góry