reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Ja juz po okresie a myslalam ze dluzej nie bede miala ....ale i tak rok przerwy rowno ...a butelki tt uzywam i smoczki sa swietne ....a ma ktoras z was huśtawke elektryczna ? Bo wlasnie sie zastanawiam nad hustawka lub hamak dla niemowlaka
 
Ja mam ale jeszcze nie używam... Kupiłam z drugiej ręki prawie nowiuska z mamas i papas ale osobiście jej nie polecam bo szybko z niej małą wyrośnie jak kupić to lepiej taka większą która rośnie dzieckiem ;-) moja wygląda tak
 

Załączniki

  • 1445442686439.jpg
    1445442686439.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 48
Ja narazie jeszcze nie miałam miesiączki, ale ostatnio z 3 dni plamilam lekko na różowo więc coś się "uruchamia" może to była owulacja?? A butelkę my mamy tommee tippee i też polecam bo smoczek wygląda bardzo podobnie do tej co Martyska pokazała

my mieliśmy Tommee Tippee i nienawidziłam tych butelek, smoczek się ciągle zasysa do środka, a przez ten dziwny kształt mleko nie spływa w całości do smoczka i zawsze trochę zostaje, chyba że odwrócisz do góry nogami. teraz mamy dr. Brown's i jest super.

dziś szczepienie, mały nawet nie zapłakał, aż się pielęgniarka zdziwiła :D za to po powrocie do domu straszne marudzenie aż do tej pory /: ważymy 6300 i mamy 64 cm :)
 
hej mamusie, dawno tu nie zaglądałam ale przy trójce dzieci mam co robić.. PATRYK w zeszłym tygodniu był na drugim szczepieniu i waży 7300g, po za tym to straszna gaduła i śmieszek :-) co do miesiączki to ja dostałam już drugi raz, zaczełam stosować tabletki anty i póki co plamię nadal.. po za tym często bolą mnie jajniki choć mnie nie zawiało..:szok:

a co do butelek ja używam avent i jestem zadowolona
 
reklama
Hej mamuśki.
Co do butelek to ja tak jak Olga miałam TT, antykolkowe, fakt kolek nie miał ale kształt uniemożliwiał spływanie mleka do końca i to mleko wyciekało różnymi stronami przez smoczek, teraz kupiłam lovi ze smoczkiem 3+ i jest lepiej i zjada porcję 150 ml w 5 min, więc jest super.
My byliśmy ostatnio na szczepieniu i mały nie płakał wcale dopiero na korytarzu jak go ubierałam. Waży 7100 nie wiem jak długi bo u nas nie mierzą.
Dzisiaj idę załatwiać rehabilitację, oczywiście prywatnie bo na NFZ na przyszły rok, masakra.
 
Do góry