reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Cześć Dziewczyny ,

ogarnęlismy się juz jako tako - bo trafił nam sie wyjątkowo absorbujący egzemplarz.
Już w piątek -czyli dwa dni od cc wypuścili nas do domu.
cc - samo w sobie marzenie...cudowni ludzie mi robili cięcie ,opieka szpitalna też rewelka ...warunki troche gorzej ...

Maluch -jak pisałam mega absorbujący ,bo z tych co lubia i potrzebują być z rodzicem blisko ...
jemy cycka plus na razie mm- ale staramy sie dojść do samego kp- tymbardziej ,że młody to cycoholik
Starszaki rewelacyjnie przyjęły Karmelka- ale jednak jest co robic przy trójce.....
mam nadzieje ,że pogoda się wreszcie zmieni i lekko sie ochłodzi ,bo zaczynamy nie wyrabiać

Nierozpakowae - trzymam za was kciuki kochane ...Thriade -jeszcze chwilka i będziesz tulic swego szkraba :)

A wszystkim rozpakowanym gratuluję :)
Ewciaz- poród marzenie ...niech nawał się skończy i będzie git
Husky- tak się bałas - a poszło rewelakcyjnie :)

a to mój 'Aniołek "
WP_20150724_19_20_16_Pro.jpg

tak sie zmęczył jedzeniem z cycka ,że zasnął ....
 

Załączniki

  • WP_20150724_19_20_16_Pro.jpg
    WP_20150724_19_20_16_Pro.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 76
reklama
To i ja przypomnę, że około 12 byłam szczelnie zamknięta, a mały wysoko. O 16 pierwszy skurcz a 18.30 w moich ramionach :) Jedno co było niemiłe, że u mnie ze względu na zakażenie wód płodowych przed 18 jeszcze mi pęcherz przebijali, żeby zobaczyć jaki jest kolor wód płodowych i po tym podjęli decyzje, że mogę urodzić sama a nie muszą robić cc. Przebijanie to najgorszy ból z całego porodu był dla mnie - jakby mi ktoś ręką grzebał w środku brzucha...masakra i nie polecam...

A ja nawet nie poczułam tego przebijania. Chociaż jak zobaczyłam to narzędzie do przebijania to miałam mega stresa.
 
Basica kciuki zaciśnięte. Mam nadzieję , że już bliżej końca jesteś.
Komu gorąco to zapraszam do nas. Mamy od 23 do 26 st. C i wiatr codziennie. Pogoda rewelacja
 
reklama
Do góry