reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Huskyrescue mylam córcię i poszłam po ręcznik bo zapomniałam jak wracałam to przed łazienka poczułam ze coś leci i myślałam że siusiu robie i se delikatnie krzyknelam hihi a tu jak chlusnely na podłogę wogule nie przestało lecieć napewno zauważysz ze to juz :D tylko ja nie miałam skurczy :/ ale daliśmy rade :D
Z tym seksem to powiem Ci tak od 3 dni nie stosowałam tej metody bo mi się już nie chciało hihi ale może te wcześniejsze coś ruszyły :D
 
kurde, a u nas ciągle problem z zaparciami /: zmieniliśmy mleko na Bebilon, ale ja nie widzę zmiany i zaczynam się zastanawiać, czy mały może nie jest na coś uczulony... dziś dałam mu 1/3 czopka glicerynowego i teraz zauważyłam trochę śluzu z krwią w kupie /: idziemy zaraz do przychodni zapytać co to może być, bo ja już w panikę wpadłam...
 
kurde, a u nas ciągle problem z zaparciami /: zmieniliśmy mleko na Bebilon, ale ja nie widzę zmiany i zaczynam się zastanawiać, czy mały może nie jest na coś uczulony... dziś dałam mu 1/3 czopka glicerynowego i teraz zauważyłam trochę śluzu z krwią w kupie /: idziemy zaraz do przychodni zapytać co to może być, bo ja już w panikę wpadłam...

Może nietolerancja laktozy? Takie są objawy.
 
reklama
Do góry