reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Klaudia81.81
Ty wspominalas cos jakis czas o kremie na rozstepy. Jak sie nazywal?
Ja ważę obecnie 52 kg... schudlam 13 kg w 10 dni po cesarskim cięciu. Przez stres, niedojedzenie i niewyspanie, dzisiaj jak wychodzilam z wanny to zauwazylam rozstepy na calych posladkach... cala jestem pocieta, masakra jakas, przez całą ciaze nie mialam ani jednego i cieszylam sie ze mnie to ominie.
 
kurde. Brałam antybiotyk, gardło niby ok, infekcja pochwy wyleczona, a crp dalej wysokie - takie jak w szpitalu. Kurde martwię się co to jest... może tak mam po prostu w ciazy, ale z drugiej strony trochę to dziwne.
 
kurde. Brałam antybiotyk, gardło niby ok, infekcja pochwy wyleczona, a crp dalej wysokie - takie jak w szpitalu. Kurde martwię się co to jest... może tak mam po prostu w ciazy, ale z drugiej strony trochę to dziwne.

Lepiej skonsultować to ze swoim lekarzem crp to jednak jakiś stan zapalny.
 
Klaudia81.81
Ty wspominalas cos jakis czas o kremie na rozstepy. Jak sie nazywal?
Ja ważę obecnie 52 kg... schudlam 13 kg w 10 dni po cesarskim cięciu. Przez stres, niedojedzenie i niewyspanie, dzisiaj jak wychodzilam z wanny to zauwazylam rozstepy na calych posladkach... cala jestem pocieta, masakra jakas, przez całą ciaze nie mialam ani jednego i cieszylam sie ze mnie to ominie.

Miałam to samo. Cała ciąża zero rozstępów. Pierwsze wyszły mi chyba podczas cc. Zauważyłam je jak wstałam pierwszy raz po cięciu. Kolejne pojawiły się do tygodnia od porodu. Zaczęłam smarować bio oil, Palmers ale mało się zmieniały. Wiec kupiłam masc na blizny - poleciła mi farmaceutka i po tygodniu rozstępy są w kolorze skóry. Także pomogło. Najważniejsze podobno to szybko zadziałać, póki rozstępy są świeże.
 
Hej
Mam pytanie
zakładacie w taką pogoda jak dziś czapeczki jakieś bawełniane?
My dziś troche na balkonie budka była a na niej pielucha tetrowa i mi sąsiadka razem z mama ze co ja głupia dziecko bez czapki:eek:
 
MamaPatryka moja mała z 1.07 i dzis była bez czapki na dworze a spędziliśmy na zewnatrz całe pololudnie. Wcześniej jak było chłodnie to miała albo cienka czapeczkę albo kaptur od bluzy:)
 
reklama
Do góry