reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
mój tez bez czapki 1 dzien to tylko balkon ale bez przesady jak na zewnątrz jest cieplej niż w mieszkaniu a w gondoli przecież nic go nie zawieje :confused2:

ehh te "Dobre rady"
 
my wczoraj byliśmy na spacerze - bez czapki, tylko w body i pod kocykiem z bambusa, przecież było ze 30 stopni. a przed wiatrem chroni dobrze gondola. czapkę bawełnianą mam zawsze w torbie na wszelki wypadek (;

mi też rozstepy wyszły dopiero po porodzie, mam takie różowe na brzuchu /: co prawda nie jest ich dużo, ale i tak mnie to wkurza, bo w trakcie ciąży nie miałam żadnego. perla, jak się ta maść na blizny nazywa? i ile kosztowała?
 
Moje dzieci rodzone w lipcu i czerwcu nosiły czapkę jakoś przez pierwsze 3 dni życia, a potem jak temperatura spadła poniżej 16 stopni lub niżej jak byli starsi i nigdy żaden z nich nie miał zapalenia ucha. I uszy im moczyłam w kąpieli też;)
 
Ja przez szybką utrate wagi mam cale posladki jak tygrys, jak nazywa sie ta masc? Contractubex? moje roztepy maja jeden dzien, kurde, całą ciaze sie niczym nie smarowalam a tu taka niespodzianka, wisze non stop przy cycu,nie mam czasu sie umyc a tym bardziej isc do kosmetyczki zeby to usunac,
 
Moja malutka tez ciągle wisi przy cycku. A u mnie chyba jakiś baby blues ciągle chodzę i płacze, o czym nie pomyślę to wyje, karmie to wyje, a przez tego cycka to boje się wyjść na spacer z obawa ze mała bedzie plakac bo będzie chciała jeść.. jak pomyślę o wyjściu w pon do urzędu zeby ja zarejestrować to aż mnie skreca.. boże jak się martwilam ze nie będę mieć pokarmu to teraz mam, pokarm jest a w psychice coś siedzi..
 
reklama
Ja przez szybką utrate wagi mam cale posladki jak tygrys, jak nazywa sie ta masc? Contractubex? moje roztepy maja jeden dzien, kurde, całą ciaze sie niczym nie smarowalam a tu taka niespodzianka, wisze non stop przy cycu,nie mam czasu sie umyc a tym bardziej isc do kosmetyczki zeby to usunac,

Tak. Contractubex.
 
Do góry