reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Raz
poleciało ze mnie tak mocniej.Potem wkładek Zuzylam chyba 5. Dzwoniłam do giną i ustalilam z nim że obserwuje się i dzwonie mu rano najwyżej przyjadę na wizytę.na to się nastawiam bo co wstanę to coś wycieka. Przy tym żadnych skurczy. Nie wiem. Kurcze boję się.
 
Raz
poleciało ze mnie tak mocniej.Potem wkładek Zuzylam chyba 5. Dzwoniłam do giną i ustalilam z nim że obserwuje się i dzwonie mu rano najwyżej przyjadę na wizytę.na to się nastawiam bo co wstanę to coś wycieka. Przy tym żadnych skurczy. Nie wiem. Kurcze boję się.
Trzymam kciuki pewnie masz tak jak ja same wody leca i zero skurczy
 
witajcie w ten upalny poranek :-)
avalka trzymam kciuki!
u mnie nocka świetna, jedna wycieczka do wc i pospałam do 7:-) teraz trochę ogarnę i muszę skoczyć do lekarza z córcią bo złapała jakąś angine.. dziś już 3..czyli zostało mi równe 14dni do tp.. zobaczymy ile tak naprawdę :-) miłego dnia
 
Angi jeszcze ewczis urodziła. Na liście Kati masz imię, datę, wagę i wzrost.

Faktycznie, dzięki Ewcia :)

Cześć Dziewczyny,
Wichurka, Perła gratulacje!!! Kciuki za rodzące niebawem.

Melduję, że od wtorku wieczora jesteśmy już w domku. Angi prośba o dopisanie nas do listy. Hania urodziła się 26.06 (cc). Waga 2445, 49cm, 10 pkt.
I od tego czasu dzieje się najfajniejsza rewolucja życiowa :-) Cesarkę wspominam bardzo dobrze, szybko wstałam, mało bolało. Poza kilkoma godzinami unieruchomienia zaraz po zabiegu, nie było taryfy ulgowej w szpitalu. Czasami zasypiałam na siedząco z laktatorem w ręku, ale waaarto :-)
Doczytam co u Was mam nadzieję niebawem :-)

Gratulacje :)))) czekamy na foto :))



Ja pierdziele co za początek dnia wg onetu już jest 27 na dworze ehh aby dotrwać do 12 bo potem już w moje okna nie daje słońce wrrr.

Avalka kciuki kciuki kciuki :)
 
Dzień dobry Ciocie :-)
 

Załączniki

  • 1435905288408.jpg
    1435905288408.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Witajcie, wystrachana jestem na poważnie, od 4 w nocy niby nic nie poleciało ale wczesniej jak pisałam owszem... Gin mówi że albi do niego albo IP, a że ja sie obawiam ze mogliby mnie zatrzymać na oddziale to wybrałam wizyte u niego. Jade na 11tą.
Od razu mi sie Olga przypomniała jak pisała ze też miała podobną sytuacje.
 
Do góry