reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Dawaj znać co tam w szpitalu i jak po ktg?
Moja mala przez ostatnie dni była raczej cicha,pomyślałam że przez upały od wczoraj wykonuje wszystkie możliwe akrobacje ale zdaje mi się ze się po prostu wkreca się w kanał rodny,bo boli mnie podbrzusze jak na okres zaraz po tym jak cała macica się kurczy i twradnieje no i dziś jeszcze dodatkowo boli mnie po bokach jakby mi miednice rozrywalo. Tez tak mialyscie?
 
reklama
Klaudia,czekamy na wieści,ale nie pewno wszystko będzie oki :)!

Michasia,u mnie jest trochę podobnie,z tym,że ja czuję momentami ruchy tak nisko,że mam wrażenie,że rączka jest już na zewnątrz ;).dziś rano myślałam,że ruszyło,bo miałam kilka skurczy w równych odstępach czasu,ale potem się wyciszylo.mój tatuś ma urodziny 10,to może wnuk poczeka i sprawi mu prezent :)

Olga,co u Ciebie??jak się czujesz??

Perla,fajnie,że kp dobrze wam idzie :)!

Zaraz powieszę pranie i chyba trzeba iść spać :).dziś miałam jakiś kryzysowy dzień.dobrze,ze mama jest pod ręką i zawsze chętna do pomocy :)
 
Dawaj znać co tam w szpitalu i jak po ktg?
Moja mala przez ostatnie dni była raczej cicha,pomyślałam że przez upały od wczoraj wykonuje wszystkie możliwe akrobacje ale zdaje mi się ze się po prostu wkreca się w kanał rodny,bo boli mnie podbrzusze jak na okres zaraz po tym jak cała macica się kurczy i twradnieje no i dziś jeszcze dodatkowo boli mnie po bokach jakby mi miednice rozrywalo. Tez tak mialyscie?

Michasia ja oczywiscie tez to mialam :D:D:D
 
Avalka czy to już,czy to już?
No to dziewczyny cieszy mnie to,tzn nie wasz bol ale ze nie jestem "inna" bo już myślałam że jestem:-D
Klaudia81.81 to teraz możesz spać spokojnie ;-)
 
reklama
Michasia ja to jestem taki czlowiek ze nigdy spokojna nie bede:D tak jakos tam nieprzyjemnie bylo ze na powaznie zaczynam bac sie tego pobytu porodu i wszystkiego :) mi to nie dogodzi :) eh :) ale fakt o maluszka juz sie nie boje bo ktg wyszlo bez zastrzezen takze on tam sobie lepiej radzi niz ja z tym wszystkim :)
 
Do góry