reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Kurde mimo brania lactovaginalu dostałam chyba jakiejś infekcji przez ten antybiotyk. Umowilam się do jakiegoś przypadkowego lekarza na jutro. Juz mam schizę że mała się może ode mnie czymś zarazić.
 
reklama
Matko jak gorącooooo
dzisiaj obudziłam się o 4.15 i po spaniu, teraz nieprzytomna chodzę;/
brzuch się stawia, skurcze, ale to chyba z nerwów, bo kuzynka pisała mi, że straciła wczoraj drugą ciąże, jakie to życie niesprawiedliwe:(
Dziewczyney te przed porodem, chodzicie teraz na ktg co tydz? pyta do tych zwłaszcza co prywatnie chodzą
 
Olga niezłe przygody. Mam nadzieję, że ból nie będzie Ci bardzo doskwierał. Bez sensu jest ten dodatni GBS, bo człowiek się boi i nie chce być za późno w szpitalu, a tam się właśnie okazuje, że fałszywy alarm. Fajnie chociaż, że już masz rozwarcie, ja przy pierwszym porodzie po 9 godzinach nadal miałam 1cm.

Dziś gość kończy malować nasz salon i jadę za chwilę wszystko uporządkować. Dwa dni spędziliśmy u moich rodziców i jakoś przeżyliśmy;)
 
Omg :) nie widziałam tego wcześniej hehe. Jak widać niestety uległam chyba panom ;) swoją drogą to tak tylko czekam co jeszcze mnie w tej ciazy dopadnie na samej koncowce. Do tej pory wszystko było ok, od połowy 8 miesiąca co chwilę coś.

U Ciebie bez zmian?
 
Niby coś poczułam ale bardzo dziwnie.. przez ostatni czas każdy ruch można powiedzieć że było widać gołym okiem a teraz było to takie przytlumione.. delikatne. Któraś dzidzia tez miała taki okres buntu na tym etapie ?
Mój tez tak miał od rana do 16 spał i tak samo byłam przerażona jak i Ty :sorry: leżłam,chodziłam,bujałam brzuch, jadłam i cisza a potem się rozbrykał :)
 
reklama
Dziewczyney te przed porodem, chodzicie teraz na ktg co tydz? pyta do tych zwłaszcza co prywatnie chodzą

Nie miałam jeszcze ani razu KTG i nikt na razie nie wspominał abym miała mieć. Za to mam kolejną wizytę za tydzień w środę. (od ok 6 tygodni mam wizyty co 2 tygodnie) na razie bez odchyleń. Wtedy będę w 39 tc wg OM, a 37 lub 38 rozwojowo powinna mieć moja dzidzia, więc jeszcze trochę posiedzi... Ale ja też nie mam żadnych skurczy (no może poza tymi braxtona- ale to od 20 tc, to nawet ciężko to nazwać skurczem) właściwie, to poza o wiele większym rozmiarem brzucha to nie odczuwam żadnej różnicy czy to 2 czy 3 trymestr, więc może dlatego nikt nie zlecał KTG.

Reklama lactovaginalu miażdży, prędzej nie pójdę na basen niż to kupię :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry