reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
witajcie :-)
ale mam dzisiaj lenia.. nic mi się nie chce.. o 12.00 mam powtórzyć ktg..później odebrać wyniki ze szpitala gbs i jeszcze zakupy..
zulugulka trzymaj się! jeszcze troszkę a maluszek wszystko ci wynagrodzi :-)
też coś mi się wydaje że olga odezwie się z dobrymi wieściami.. trzymam mocno kciuki :-)
 
pojechaliśmy w nocy na IP, bo myślałam, że mi wody odeszły, ale najwyraźniej jestem ułomna, bo to nie było to /: mimo że jak wstałam z łóżka, to mi pociekła po nogach tak z 1/4 szklanki. zrobili mi KTG, USG, kazali wziąć 2 nospy i iść spać. mam wrócić w sobotę na KTG i kierować się terminem z OM, czyli wyznaczył 8 lipca. nospy nie pomogły, pół nocy nie spałam, bo miałam okropne skurcze w podbrzuszu tak co 10-15 minut /: z tym że na KTG nie było zarejestrowanych czynności skurczowych macicy, więc nie wiem co to za ból tak na koniec. no i ta wydzielina to czop śluzowy, który sobie odchodzi.
 
pojechaliśmy w nocy na IP, bo myślałam, że mi wody odeszły, ale najwyraźniej jestem ułomna, bo to nie było to /: mimo że jak wstałam z łóżka, to mi pociekła po nogach tak z 1/4 szklanki. zrobili mi KTG, USG, kazali wziąć 2 nospy i iść spać. mam wrócić w sobotę na KTG i kierować się terminem z OM, czyli wyznaczył 8 lipca. nospy nie pomogły, pół nocy nie spałam, bo miałam okropne skurcze w podbrzuszu tak co 10-15 minut /: z tym że na KTG nie było zarejestrowanych czynności skurczowych macicy, więc nie wiem co to za ból tak na koniec. no i ta wydzielina to czop śluzowy, który sobie odchodzi.

Masakra :/
 
P. Olga.. a ja już myślałam że jest po wszystkim! I właśnie takiej sytuacji się obawiam, człowiek myśli ze to juz, to wszystko wskazuje na jedno a oni Ci powiedzą żeby wracać do domu wrr.. Ja to już myślę że dopiero jak nie będę mogła ustać na nogach z bolu to tam pojadę :D
 
reklama
Olga, ja też myślałam że Ty już "po" albo "w trakcie". Lekarze chyba wszędzie bardziej biorą pod uwagę termin z OM.
Martyska, dokładnie tak samo myślę, pojade jak już bede sie zawijać z tych częstych skurczy :) a jak w praktyce bedzie sie zobaczy.


Ale upał... Pakuje właśnie torbe do szpitala :)
 
Do góry