reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Zulugulka trzymaj się w tym szpitalu i proszę mnie tu nie zostawiać samej na koniec miesiąca (chyba mamy jakoś podobnie termin).

Ewcia do Wawy mam ponad 500 km. Wskazaniem do cc jest wielkość dziecka. Od 3800g w górę jest duże ryzyko, że blizna się rozejdzie.

U nas KTG też dopiero w dzień terminu i potem co 2 dni. Ja w pierwszej ciąży miałąm dopiero przy porodzie, bo urodziłam w 39t i 6 dc.
 
reklama
rany, to podbrzusze mi daje popalić... najgorzej jest jak leżę, nie wiem jak kolejną bezsenną noc przeżyję /: ani nospa, ani przeciwbólowe nic nie dają. na siedząco jest w miarę ok, ale przecież nie będę tak spała... już nie mam pomysłu co z tym robić.
 
Teraz dla odmiany moj sie nie rusza od paru godzin :( naprawde ta koncowka ciazy to moze calkiem psychike wykonczyc czlowiekowi :/
 
Teraz dla odmiany moj sie nie rusza od paru godzin :( naprawde ta koncowka ciazy to moze calkiem psychike wykonczyc czlowiekowi :/

klaudia też przed chwilą miałam schize jakis brzuch twardy i nic nie czułam zjadłam kilka łyżeczek nutelli chodź wiem że będę miała po niej zgagę to warto było coś tam już mi się wygina szkrabek mój;-)
 
reklama
klaudia też przed chwilą miałam schize jakis brzuch twardy i nic nie czułam zjadłam kilka łyżeczek nutelli chodź wiem że będę miała po niej zgagę to warto było coś tam już mi się wygina szkrabek mój;-)

No moj poki co sie zaparl i sie nie odzywa i strasznie ciagnie mnie dolem brzucha :/ ale poki co nie panikuje bo juz tak bywalo... mam nadzieje ze lada moment sie odbrazi :(
 
Do góry