reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Haha reklama na 5! :)
Malutka się obudziła, Chyba dotarło ze jak się nie odezwie do obiadu to jadę na IP i teraz daje mi popalić ;)
Co do ktg to nie miałam ani jednego, z tego co się dowiadywalam u nas robią je dopiero jeśli ciaza jest przenoszona..
 
U nas KTG robią w szpialu ale nie ot tak tylko trzeba by nagadać że coś jest nie tak na IP (słabe ruchy albo coś), ale istnieje ryzyko ze mogą zatrzymać na oddziale. Niektóre jak to określił mój gin "prężnie działające położne środowiskowe" mają ktg u siebie i mozna sie zgłosic do nich. Ale ja to juz w nic nie wierze, na moim skurcze po 90% a szyjka nieruszona :p

Spakowałam sie w końcu :) jeszcze tylko jakieś kosmetyki natury bardziej estetycznej niż hignienicznej mi zostały.

W te upały kompletnie nie chce mi sie jesc, Waga mi spada. Za to mam ogromną ochote na cole choć parktycznie nie spożywam tego rodzaju napojów.
 
Właśnie przyszła pielęgniarka z wynikami badania krwi jednak okazało sie że to choleostaza. Dostałam jakieś tabletki a po informacje mam sie zgłosić do lekarza.
 
melduję ,że spakowałam (prawie) torbę :)

a z ochot jedzeniowych to mega mnie owoce biorą- każde,w każdej postaci....
a najlepsze jedzenie obiadowe to ziemniaczki z koperkiem plus mizeria ( dużo)
i sok jednodniowy z ananasa
 
ja KTG miałam w poniedziałek teraz mam jutro a po niedzieli pewnie będę miała co 2 dni bo już będę po terminie kurcze jak to brzmi po terminie normalnie nie mogę uwierzyć że jeszcze z tydzień i będę mamą:-) ( chodzę prywatnie)

do nas jeszcze te upały chyba nie doszły niby na słońcu jest cieplutko ale myślę że 26 stopni to maks bo w cieniu jeszcze taki wiaterek orzeźwiający pewnie w weekend się zacznie sauna :-)

zulugulka to jednak dobrze że jesteś w szpitalu szybka diagnoza i jesteś pod kontrolą :)
 
Olga ja tez mialam taki bol w podbrzuszu myslalam ze to skorcze ale na ktg nic nie wykazalo jak mi to tlumaczyla pielegniarka zs skorcze powinny byc u gory tam gdzie macica wiec nie wiem comnie tak bolalo
 
reklama
Ja też nie miałam ktg, a wg om już dziś skończony 39 tydzień.... dopiero po terminie mi zrobią jeśli nic do tej pory się nie wydarzy....

U mnie mała też niemrawa dziś, teraz dopiero od nocy ją poczułam, dlatego, że ma czkawkę :-D widać upały dają się we znaki i jej.... ja wymiękam, duszno mi i słabo, tylko bym leżała, apetytu też mi brak.... i skurcze tylko przepowiadające non stop, i ból miesiączkowy co kilka godzin, ale nic nowego, więc jeszcze to nie to :wściekła/y:
 
Do góry