reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Jaka torba ? .....to chyba dowód tego jak jestem z wszystkim daleko ;)


Mam nadzieje ,że Młody sie przekręci łebkiem w dół ....niestety może się okazać to lekko niemożliwe, bo mam za mało wód i jeśli stan i poziom ich się nie podniesie to po prostu nie będzie miał możliwości,bo nie ma miejsca,a wody dają przynajmniej poślizg...cc mi nie straszne ,bo już przechodziłam ,nawet w znieczuleniu ogólnym ,ale chyba wolałabym sn...

u mnie apetyt owszem jest ...na truskawki ,ser żółty i pleśniowy( jem taki z pasteryzowanego mleka ) i pomidory ....
mięso jest beeee,kurczak śmierdzi, słodycze są ohydne,ryba jeszcze gorsza
 
reklama
Ja dzis z szkoly rodzenia przyjechalam bez hamulcow 30 km... I mam biede bo nie wiem jaki idzie zacisk tak jak do zwyklego paska czy do syncro inne ida i wlasnie maja mi przyjechac robic ... Kuzwa z tym autem ....i odwiwdzilam dzis siostrzenice mego m ... Ma na jutro termin a juz jest w szpitalu bo mala.wazy 4.500 ....

e, te pomiary, co oni robią, to się potrawią różnić od faktycznej wagi dziecka nawet i 1500 gramów, ja bym się nie nastawiała na olbrzyma wcale.
 
Dzień dobry!
Nie odzywałam się dwa dni, bo miałam nieprzespane noce (nie mogłam zasnąć), a w ciągu dnia dużo się działo. Dziś już na szczęście lepiej:)

Podpytałam moją położną o to znieczulenie PP i powiedziała, że to nie jest takie jak podpajęczynówkowe do cc, choć też się je podaje w przestrzeń podpajęczynówkową. Na Madalińskiego podają je właśnie wieloródkom, bo: niepotrzebna jest pompa i cewnik (jak przy zzo), a znieczulenie samo mija po 4 godzinach. Przy pierwszym porodzie je dostałam, bo już miałam 7cm rozwarcia i już było za późno na zzo. Ale przy pierwszym to i tak nie podziałało, a przy drugim to był raj:)

Mnie na bank będą nacinać, bo taką mam anatomię niestety. Widziałam dziewczyny, co urodziły bez nacięcia i prawie bez pęknięcia i zaraz po porodzie mogły siadać i wszystko robić, ech.
 
Hej ja też się witam z rana.
Madziula dzięki za stronkę, bardzo fajna. Wczoraj zrobiłam maraton i obejrzałam wszystkie filmiki z tamtad.. ;)
U mnie pogoda ni w kij ni w oko, raz słońce raz pochmurno.
Mnie wczoraj brzuch jak na okres( tylko troszkę mocniej ) pobolewal, jeszcze mała w tym czasie była taka nie spokojna. Ale już dziś normalnie, ale gdyby się powtórzył taki ból to chyba zadzwonię do swojej gin. Najbardziej mnie ciekawi jak jest ułożona bo czuję ja z każdej możliwej strony :o
 
Witam, u nas pochmurnie ale bez deszczu, przynajmniej na razie. Musze sie wybrac na małą przejażdzkę do ZUS, cos mi sie spóźniają z przelewem a ja przecież musze kupować :)
Swoją drogą słyszałam ze ZUS ma jakąś internetową platforme PUE chyba, korzysta ktoś?
Kiedyś można było sie zorientowac w swoich sprawach przez tel a teraz każą przyjeżdzać. Nie chce mi sie ogromnie.

Piszecie o jedzeniu, ja straciłam totalnie ochote na jedzenie, waga mi nawet w miejscu staneła, wciaz +6 kg i nic dalej nie leci. Zupełnie nie czuje głodu. Wmuszam w siebie ale bardziej towrzysko jak wróbel.

A torba...hmmm...torbe juz mam :) Reszta jeszcze przede mną, jakos mam wrazenie że zdąze, poza tym u nas szpital daje prawie wszystko wiec pakować nie ma czego za bardzo, jedynie typowe art higieniczne dla siebie (bez podkładów i rzeczy porodowych), chusteczki dla dziecka i coś do ubrania na wyjście, no a karte ciaży wraz z wynikiem krwi nosze wciaż ze sobą.

No nic, ide wmusic w siebie śniadanie, nie mam pomysłu na obiad, co Wy robicie mamusie?
 
Avalka nie jesteś sama z tym brakiem kasy z zusu, u mnie w tym miesiącu też sie spozniaja. Zwolnienie mam do dzisiaj więc może w końcu dzisiaj dostanę kasę. Pierwszy raz sobie tak lecą w kulki zawsze szybciej dostawalam.
 
reklama
Avalka nie jesteś sama z tym brakiem kasy z zusu, u mnie w tym miesiącu też sie spozniaja. Zwolnienie mam do dzisiaj więc może w końcu dzisiaj dostanę kasę. Pierwszy raz sobie tak lecą w kulki zawsze szybciej dostawalam.


sniadanie zjadłam, kawe wypiłam wiec pojade i sie dowiem co i jak
 
Do góry