reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

my po wizycie, mały waży 1680 gramów i rozwija się prawidłowo :) kopał lekarza w głowicę jak mu nogi oglądał :D no i jajka nadal są, nie zamienił się w panienkę (;

Ja też po wizycie dziś.. Mała waży ponad 1300g, wszystko prawidłowo u mnie i u niej z wyjątkiem tego, że z pozycji prawie do góry nogami przekręciła się nogami w dół. Idealnie pionowo :/ Lekarka mi powiedziała, że jak do 34 tc się nie przekręci to cc :baffled: ehhhh

Ale te Wasze dzieciaczki już duże, ja w środę ide do gina ciekawe ile waży Fifi:-)
 
reklama
więcej o olejkach w ciąży tu:
Olejki eteryczne w ciąży - Ciąża naturalnie
z drzewa sandałowego można - może o to ci chodziło, a nie można bo ponoć drażni drogi oddechowe i powoduje silniejsze podrażnienia błon nosa akurat w ciąży
tutaj masz napisane kilka rzeczy
Alergia w ciąży

ogólnie z ziół krwawnik na alergię, ale w ciąży też nie można... :-(

Alergia bardzo nie lubi wit. C, ja teraz dużo jej przyjmuję w formie aceroli w proszku o takiej:
Acerola-C Proszek 100G - Opinie i ceny na Ceneo.pl
mozesz sobie kupić sok z aceroli
no i wapno pij może to rozpuszczalne wiem, ze zdrowit nie ma dodatków sztucznych typu powodujący raka słodzik ASPARTAM!

no od jutra zostaje mi regularne picie wapna..eh :((
 
Ostatnia edycja:
ech.....Nastolatek to jest wyzwanie dla cierpliwości .....

to by było słowo na wieczór;)...
tak mnie wymęczyła rozmowa z nim ,że pójdę chyba spać ....
 
Duże już te nasze dzieci :) fajnie :) jutro ja mam wizytę to i dowiem sie ile moje małe waży.
Swoją drogą coś to moje dziecie dzis leniwe jest. Niby je czuje ale delikatnie, aż oczywiście zaczynam sie martwić.

Ostatnio gin tez mi opowiadał o pacjetce, która cały czas miala malucha pośladkowo ułożonego a pare dni przed porodem się ustawił odpowiednio i było sn. Jednak jak Thriade pisze też chyba będąc już nastawioną na cc wolałabym by tak zostało, zwłaszcza przy pierwszym dziecku. teraz już wiem co mnie czeka to inaczej :)

Kati, co z majówką pytasz? Ja jeszcze rano pisałam że wyjazd sie szykuje a teraz pokłóciłam sie z moim i wychodzi że nigdzie nie jedziemy. Już sama nie wiem czy to jego choleryzm czy moje hormony, ale wyjazd odwołany.

A co do alergii to mi wychodzi taka jakby wysypka na dłoniach (mam to co roku wiosną). Swędzi okrutnie i kiepsko wygląda.
Spijam melise i ide spać.
Po pięknym wręcz upalnym dniu, burza i deszcz. Szkoda. Tak było miło i problem ledwo dopinającej kurtki mnie nie dotyczył :)
 
Martyska współczuje strasznie alergi ja mam na pyłki kurzu ale jakoś w miare łagodne i w tym roku spokój nie kicham 20 razy pod rząd i nie swędzi podniebienie no może trochę ;) ale da się przeżyć.

Tyle pracy zrobiłam w domu wczoraj, a szacowny małżonek postanowił wymienić suszarkę która jakiś czas temu spadła (zresztą na głowe córki :/ pisałam o tym kiedyś :/ :( dobrze że nic się nie stało) Wszystko w kurzu ehhh :(

Pogoda cuuuudowna :) 26 stopni, szaleństwo :) ale i tak podobno majówka ma być średnia ehhh :(
 
Cześć dziewczyny ☺mam takie pytanko...czy tylko ja czuję się okropnie a tu jeszcze 2 msc... od rana mam bóle pleców. ..spać po nocach nie mogę,bo jak śpię na lewym boczku to boli mnie nerka (tak mi się wydaje),na wznak nie chce spać bo wiele czytałam o ucisku na żył główna...wiec śpię w pozycji polsiedzącej
 
No to jiz wszystko jasne dlaczego po soki jablkowym i herbacie z cytryna było mi gorzej. No to od jutra zostaje mi regularne picie wapna..eh :((

Martyska właśnie alergia nie lubi wit. C więc trzeba ją pić w dużych ilościach. W herbacie mało jest wit. C, co ma dużo wit c z rzeczy które często jemy:

acerola, owoce dzikiej
róży; nać pietruszki, kalafior, szczaw; truskawki, szpinak, pomarańcze, kiwi, grapefruit;
 
Hej. Czemu moje dzieci w okolicy drugich urodzin muszą być takimi rannymi ptaszkami? Teraz już standardowo pobudka koło 5, a wieczorem to mi młody pada, że ledwo do 20 daje się go przetrzymać. Sama już pilnuję żeby o 21 leżeć w łóżku.

Mam wrażenie, że na naszym forum skierowanie na cc przenosi się w sposób zakaźny, mam nadzieję, że mój maluch się obrócił. Jak się rusza to mam schizy, że jednak głowa w górę. Dziewczyny, które mają obrócone dzieciaczki, jak czujecie ruchy? Już nie pamiętam, jak to było w poprzednich ciążach.

Wczoraj dodarła do nas giga paka z H&Mu, rzeczy dla mnie i męża;) i nawet nie zdążyliśmy wszystkiego przymierzyć:D Dużo fajnych rzeczy, mega się cieszę:)) Już tylko żeby urodzić i więcej z tym wielkim brzuchem nie latać.

Thriade uważaj z wagą. Mi w poprzednich ciążach najwięcej kg właśnie pod koniec ciąży wpadło, bo zaczęłam sobie pozwalać na takie zachcianki. U mnie już w sumie 7kg, ale mam nadzieję nie przekroczyć 12 w sumie (w poprzednich ciążach było po 16 i to było właśnie o jakieś 4 kg za dużo).
 
EwciaZ mój leży głową w dół i ruchy czuje koło pępka i po bokach troszkę nad pepkiem, nogami pewnie wyma****e na dole wogole nie czuje. Ją się zbieram ide oddać mocz i krew mam nadzieję że się wbije bez przeszkód
 
reklama
Angi, mój mąż był na to odczulany....
moje dzieci tez alergicy,ale syn zaczyna odszukanie,córka testy i musialam odstawić leki.....pierwsze 2dni wyglądali strasznie,ale podaje czarny bez,zwiekszylam Wit c i przemywam twarz srebrem koloidalnym. A niedawno dowiedziałam się,że jedna łyżeczka octu jabłkowego wyrównuje ilość kwasów i usuwa alergię....więc będę próbować.....

Martyska,na alergię świetny jest ALERGOCAPS...dostępne w sklepach ze zdrową żywnością....jest to wyciąg z pachotki,trzeba zapytać czy kobiety w ciąży mogą,ale myślę,że tak....ja taka tabletkę rozkrecalam,wysypywalam na łyżeczkę i dodawałam ciut soku malinowego.....

Ja dzis ruszam w końcu na zakupy,bo okazało się,że mam masę ubranek,ale głównie na sezon zimowy i spanikowalam.... oby mi się coś spodobało.....
 
Do góry