reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja tez czesto sprawdzam czy @ nie przyszla
To chyba normalne ze sie wszystkie obawiamy najgorszego
Mozemy jedynie dbac o siebie jak najlepiej umiemy i byc dobrej mysli :-)
Ja wierze ze wszystko bedzie dobrze :-)
 
reklama
Mili ja te mieszkam w Uk i mój pierwszy scan będę miała w 7tc wiec nie wiem czy to jest uzależnione od danego szpitala czy inny czynników. Ja tez dziewczyny boje sie czy @ nie przyjdzie, jak chodzę do łazienki to sprawdzam czy nie ma krwi i trochę mam świra na tym punkcie :/
 
Mili ja te mieszkam w Uk i mój pierwszy scan będę miała w 7tc wiec nie wiem czy to jest uzależnione od danego szpitala czy inny czynników. Ja tez dziewczyny boje sie czy @ nie przyjdzie, jak chodzę do łazienki to sprawdzam czy nie ma krwi i trochę mam świra na tym punkcie :/

Mialas juz spotkanie z polozna?
 
Nie miałam jeszcze żadnego spodkanie . Moje poerwsze spodkanie to bedzie scan potwierdzający ciąże i pózniej szpital ma mnie przekierowań do mojego GP. Może w moim przypadku procedura być inna niż u Ciebie z tego względu ze ja jeste po in vitro i narazie mną "opiekuje" sie szpital.
 
Ja sie przyznam ze swira to ja mam mega jak tylko cos mnie bardziej zaboli czy mokro mi odrazu sprawdzam czy krwi nie ma
Tez tak macie? Jak sie uspokajacie?
 
Ja sie przyznam ze swira to ja mam mega jak tylko cos mnie bardziej zaboli czy mokro mi odrazu sprawdzam czy krwi nie ma
Tez tak macie? Jak sie uspokajacie?

Tez tak mam ale moja dulatka terrorystka nie zawsze pozwoli mi isd do lazienki sprawdzic :) wiec za chwile zapominam tak samo w pracy jak jest zamieszanie to nie mam czasu o tym myslec
 
Ania ja tez tak mam tak ze nie jesteś sama. Wydaje mi sie ze to jest normalne, każda z nas sie martwi żeby sie nic nie stało. Mnie dalikatnie brzuch chwilami pobolewa ale czytałam ze to normalne tak ze jestem spokojna, w pracy sie bardzo oszczędzam i uważam na siebie :)
 
Hej, ja byłam dziś u lekarza, na usg na razie tylko pęcherzyk,lekarz kazał brać kwas foliowy i witaminy Omegamed.pytałam o ból brzucha (bo też mam), pan powiedział że to normalne bo macica dostaje dużo hormonu do rozrostu.Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam :)
Ja według ostatniej miesiączki powinnam być w 9,3 tyg (termin na 23 czerwca) a według usg jestem 6,4 tyg :) (termin na 7 lipca). Trochę dziwne, ale ważne że wszystko jest ok moje maleństwo ma 5,2 mm. Też macie jakąś różnice w terminie porodu??
 
reklama
O mater dio.. juz myślałam że to tylko ja tak latam do toalety na kontrole :D mnie w sumie bardziej w tamtym tygodniu pobolewal brzuch teraz już spokój.. za to piersi dają się we znaki - w nocy mam wrażenie ze ważą 100 kg i nie mogę się podnieść :/
Ja bardzo żałuję że podczas gdy już się staraliśmy ja czytałam dużo reportaży, i innych rzeczy nie koniecznie dobrych bo teraz przez nie schizuje :/
 
Do góry